Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :67920638 Aktif Ziyaretçi :2241 14 Aralık 2019 Cumartesi
[11:42] Gazeteniz 10’ncu yıla “merhaba” diyor.. -- [11:38] DÜZCELİLER YİNE ZEHİR SOLUYOR! -- [11:34] FARKLI DÜŞÜNÜYORLAR! -- [11:29] TOZAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ! -- [11:00] Ortada bir hak gaspı var! -- [10:53] Erken seçim iddiaları için NE DİYORLAR? -- [10:45] Çelebi tiyatro sahnelerinde! -- [10:40] Bu geçici bir durum! -- [10:36] AK Parti’de kongre heyecanı! -- [10:32] Vali dede oldu! --
Çocuk sağlığı anlatıldı!
Düzce Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Çocuk Alerji Astım Akademisi Derneği (ÇAAAD) İşbirliği ile hazırlanan “Sonbahar Sempozyumu”nda çocuk hastalıkları anlatıldı.
19.11.2019 - 14:09:11  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Çocuk Alerji Astım Akademisi Derneği (ÇAAAD) İşbirliği ile hazırlanan “Sonbahar Sempozyumu”nda çocuk hastalıkları anlatıldı.
 
   Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen sempozyuma; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, ÇAAAD Başkanı Prof. Dr. Zeynep Tamay, ÇAAAD Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Nermin Güler, Prof. Dr. Nihat Sapan, Prof. Dr. Cevdet Özdemir,  öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
 
   Açılış konuşmasını gerçekleştirmek için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kenan Kocabay, sempozyumun düzenlenmesinde katkıda bulunanlara teşekkür ederek programın başarılı geçmesini temenni etti.
 
   ÇAAAD Başkanı Prof. Dr. Zeynep Tamay ise yaptığı konuşmasında; Düzce Üniversitesi’nde olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, etkinliğe katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
 
   Prof. Dr. Zeynep Tamay’ın konuşmasından sonra kürsüye davet edilen ÇAAAD Kurucusu Onursal Başkanı Prof. Dr. Ülker Öneş, Düzce Üniversitesi’nin “Değer Üreten Üniversite” sloganına yakışır işler yaptığını söyleyerek, Düzce Üniversitesi’nde olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Yapılan çalışmaları koruyup ülkemizi daha ileriye taşıyabilmek için gençlere çok fazla görev düştüğünü vurgulayan Prof. Dr. Ülker Öneş, sempozyumun herkes için faydalı olmasını temenni ederek konuşmasını sonlandırdı.
 
   Konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, birbirinden değerli bilim insanlarını Düzce Üniversitesi’nde ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, derneklerle birlikte çalışmanın önemine değindi. Sempozyumda bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak bilim insanlarına başarılar dileyen Prof. Dr. Şahin, programda emeği geçenlere teşekkür etti.
 
   Gerçekleştirilen açılış konuşmalarından sonra oturum başkanlığını Prof. Dr. Zeynep Tamay’ın yaptığı “Astıma Yaklaşım” adlı panelde; Prof. Dr. Nermin Güler “Astım Teşhisi ve Tedavisi” başlıklı çalışmasını katılımcılarla paylaşırken, oturum başkanlığını Prof. Dr. Nermin Güler’in yaptığı “Allerjik Rinit” adlı panelde Prof. Dr. Nihat Sapan “Allerjik Rinit Tanı Tedavisi” hakkında bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.
 
   Programın 2. bölümünde de devam eden panellerin ilkinde “Ürtiker ve Anjioödem” adlı panel gerçekleştirildi. Oturum başkanlığını Prof. Dr. Nihat Sapan’ın yaptığı panelde, Prof. Dr. Zeynep Tamay “Ürtiker ve Anjioödem Tanı, Ayırıcı Tanı ve Tedavi yaklaşımı” konu başlığında sunum gerçekleştirdi. Oturum Başkanlığını Prof. Dr. Öner Özdemir’in yaptığı “Besin Alerjileri” panelde Dr. Öğr. Üyesi Esra Yücel “Besin ve İnek Sütü Alerjileri” hakkında katılımcıları bilgilendirirken, oturum başkanlığını Prof. Dr. Cevdet Özdemir’in yaptığı “Probiyotikler” adlı panelde ise Prof. Dr. Öner Özdemir “Probiyotikler” başlıklı çalışmasının sunumunu gerçekleştirdi.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Gazeteniz 10’ncu yıla “merhaba” diyor..
 
  Ayşegül Şenol Can
UMUDU YARATMAK LAZIM!
 
  Ulviye Dikmen
Ders alınması gereken bir diyalog
 
  Telat Çelik
VİCDAN MUHASEBESİ
 
  Peri Meram Arbak
Işıtan Gündüz’ün Ardından
 
  Hümeyra Yılmaz
MAVİ SAKAL
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
BEN YIKTIM OLDU!
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Olimpiyat ’ta ceza tuzağı! " Haberine...
 Ender Ada
 Hepiniz yalan yanlis yorum yapiyorsunuz bu haberde dogru degil ben her gun olimpiyat kavsagindan geciyorum her sey gayet normal ancak nedense herkesin acelesi oldugu icin once ben gecetimde kim ne yaparsa yapsin dusuncesi ile ışık falan takan yok ışık trafik kurallarinda yokmu herkez bir dakika beklememek icin kirmizida geciyor bilmeden yorup yaparak insanlari kandirmayin gelin takip edin gorun kesinlikle bu haber dogru degil
  " Düzcelileri üzdünüz Sayın Bakan! " Haberine...
 Serap Uzun
 Ne turizmi merkezden kalifiye saatte bir araba var mahrumiyet kalıcı konutlar.
  " 8 bin 916 kursiyer eğitim gördü! " Haberine...
 Emine Gülçebi Zabunoğlu
 Bu kadar kurs açılmış bizde baş vurduk drama dersi için ne arayan ne soran var sınıf açıldı da bizim haberimiz mi olmadı?
  " Olimpiyat ’ta ceza tuzağı! " Haberine...
 Muharrem Duman
 Sene sonu geldi açıkları kapatacaklar kasada para kalmamış yap boz yapmaktan fuzili giderlerden daha çok şey.
  " Olimpiyat ’ta ceza tuzağı! " Haberine...
 Serdar Kocabas
  Para lazım borç çok.
  " Olimpiyat ’ta ceza tuzağı! " Haberine...
 Umut Yirmibeş
 Belediyeye para lazım trafiğin anası ağlattılar bide her yere mbs ve eds kurdular zaten Belediyenin başka bir yatırımı yok sürücülerin ödediği cezalarla ayakta durmaya çalışıyor.
  " Olimpiyat ’ta ceza tuzağı! " Haberine...
 Kapta
 Kasa dolsun olan sürücülere olsun mantık bu
  " Olimpiyat ’ta ceza tuzağı! " Haberine...
 Hasan saraç
 Işıklar Kırmızı ya geçerken ikaz vermeden Kırmızı ya geçiyor şürücüler se ya ani fren yapacak duracak tabi arkada büyük bir araç varsa arkadan gelen araçlar fren yapan araçlara çarpmamsı için yada kırmızıda geçerek ceza yiyecek burada da çok büyük bir tuzak var maksat trafik düzeni mi yoksa bütçe düzenimi bu insanın aklımda soru işaretleri bırakıyo.
  " BAKALIM ŞİMDİ NE YAPACAKLAR? " Haberine...
 Fatih Kaplan
 Adam bence yanlış anlaşıldı..anlatmak istediğini anlatamadı dahada lince gerek yok ben tanımadan kendisini başka türlü bir açıklama yapmadığına inanıyorum, bu kadar sorulacak soruda varsaydı bu olay olmadan gündeme gelmeden neden habercilik yapıp bunları sormadınız yada devamlı gündemde tutmadınız...
  " Düzce, turizm kenti mi? Değil mi? " Haberine...
 Ismail Uyanik
 Suriyeliler afkanlılar ve ıraklıların uğrak hatta yerleştiği yer buysa turizminden kasıt.
Çelebi tiyatro sahnelerinde! Çelebi tiyatro sahnelerinde!
  Olimpiyat ’ta ceza tuzağı!
  Cemaatle bir bağlantısı var mı?
  Sayman da tepkisini dile getirdi!
  İyi Parti’den Kent Bilinci önergesi!
  Sönmez’den Özlü’ye; Bu özelleştirme girişiminden vazgeçin!
  DAGEM'e çevre illerden büyük ilgi!
  Düzce, turizm kenti mi? Değil mi?
  Çocuklara hayvan sevgisi eğitimi!
  Düzce'de 144 bin 470 dekar tarım arazisi sulandı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Vatandaşa sorduk! Asgari ücret sizce ne kadar olmalı?
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Aynı günde iki operasyon!
  Şantiye için yer tespiti yapılıyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kadına şiddeti önleme stratejileri anlatıldı!
  Bahçeşehir öğrencilerinden DÜ'ye ziyaret!
  Birim müdürleri brifing verdi!
  Düzcelileri üzdünüz Sayın Bakan!
  8 bin 916 kursiyer eğitim gördü!
  7.12.2019 - Belediye Başkanı olsaydınız yapacağınız ilk iş ne olurdu?
  7.12.2019 - ÇEVİR KAZI YANMASIN MI YAPIYOR?
  9.12.2019 - Bu kafayla daha çok gündem oluruz!
  10.12.2019 - Çocuklara hayvan sevgisi eğitimi!
  12.12.2019 - Olimpiyat ’ta ceza tuzağı!
  10.12.2019 - Vatandaşa sorduk! Asgari ücret sizce ne kadar olmalı?
  7.12.2019 - BAKALIM ŞİMDİ NE YAPACAKLAR?
  7.12.2019 - Karayolları heyeti Düzce’yi ziyaret etti!
  10.12.2019 - İyi Parti’den Kent Bilinci önergesi!
  10.12.2019 - Düzce'de 144 bin 470 dekar tarım arazisi sulandı!