Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :71832840 Aktif Ziyaretçi :9120 9 Temmuz 2020 Perşembe
[17:58] TFF, Türk futbolunu kaosa sürüklemiştir! -- [17:35] Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’ -- [17:27] ALIN TERİ HEBA EDİLDİ! -- [16:55] ‘ESNAF KİRASINI VE BORÇLARINI ÖDEYEMİYOR!’ -- [16:30] Yılmaz, TFF’ye ateş püskürdü! -- [15:58] Düzcesporumuz’un arkasındayız! -- [15:38] ‘Çocuğum da hastalığa yakalandığı için daha çok üzüldüm’ -- [15:13] 1 ölü, 1 yaralı! -- [15:01] 8,5 kilogram esrar ele geçirildi! -- [14:55] Tanal: Düzcespor'un 6 maçı oynamadan karar verilmesi hakkaniyetsiz! --
Çocuk sağlığı anlatıldı!
Düzce Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Çocuk Alerji Astım Akademisi Derneği (ÇAAAD) İşbirliği ile hazırlanan “Sonbahar Sempozyumu”nda çocuk hastalıkları anlatıldı.
19.11.2019 - 14:09:11  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Çocuk Alerji Astım Akademisi Derneği (ÇAAAD) İşbirliği ile hazırlanan “Sonbahar Sempozyumu”nda çocuk hastalıkları anlatıldı.
 
   Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen sempozyuma; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, ÇAAAD Başkanı Prof. Dr. Zeynep Tamay, ÇAAAD Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Nermin Güler, Prof. Dr. Nihat Sapan, Prof. Dr. Cevdet Özdemir,  öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
 
   Açılış konuşmasını gerçekleştirmek için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kenan Kocabay, sempozyumun düzenlenmesinde katkıda bulunanlara teşekkür ederek programın başarılı geçmesini temenni etti.
 
   ÇAAAD Başkanı Prof. Dr. Zeynep Tamay ise yaptığı konuşmasında; Düzce Üniversitesi’nde olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, etkinliğe katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
 
   Prof. Dr. Zeynep Tamay’ın konuşmasından sonra kürsüye davet edilen ÇAAAD Kurucusu Onursal Başkanı Prof. Dr. Ülker Öneş, Düzce Üniversitesi’nin “Değer Üreten Üniversite” sloganına yakışır işler yaptığını söyleyerek, Düzce Üniversitesi’nde olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Yapılan çalışmaları koruyup ülkemizi daha ileriye taşıyabilmek için gençlere çok fazla görev düştüğünü vurgulayan Prof. Dr. Ülker Öneş, sempozyumun herkes için faydalı olmasını temenni ederek konuşmasını sonlandırdı.
 
   Konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, birbirinden değerli bilim insanlarını Düzce Üniversitesi’nde ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, derneklerle birlikte çalışmanın önemine değindi. Sempozyumda bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak bilim insanlarına başarılar dileyen Prof. Dr. Şahin, programda emeği geçenlere teşekkür etti.
 
   Gerçekleştirilen açılış konuşmalarından sonra oturum başkanlığını Prof. Dr. Zeynep Tamay’ın yaptığı “Astıma Yaklaşım” adlı panelde; Prof. Dr. Nermin Güler “Astım Teşhisi ve Tedavisi” başlıklı çalışmasını katılımcılarla paylaşırken, oturum başkanlığını Prof. Dr. Nermin Güler’in yaptığı “Allerjik Rinit” adlı panelde Prof. Dr. Nihat Sapan “Allerjik Rinit Tanı Tedavisi” hakkında bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.
 
   Programın 2. bölümünde de devam eden panellerin ilkinde “Ürtiker ve Anjioödem” adlı panel gerçekleştirildi. Oturum başkanlığını Prof. Dr. Nihat Sapan’ın yaptığı panelde, Prof. Dr. Zeynep Tamay “Ürtiker ve Anjioödem Tanı, Ayırıcı Tanı ve Tedavi yaklaşımı” konu başlığında sunum gerçekleştirdi. Oturum Başkanlığını Prof. Dr. Öner Özdemir’in yaptığı “Besin Alerjileri” panelde Dr. Öğr. Üyesi Esra Yücel “Besin ve İnek Sütü Alerjileri” hakkında katılımcıları bilgilendirirken, oturum başkanlığını Prof. Dr. Cevdet Özdemir’in yaptığı “Probiyotikler” adlı panelde ise Prof. Dr. Öner Özdemir “Probiyotikler” başlıklı çalışmasının sunumunu gerçekleştirdi.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
NEREDESİN FAHRİ BEY?
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
ORADA, BİR KÖY VAR UZAKTA!
 
  Telat Çelik
DÜZCE VALİLİĞİ
 
  Peri Meram Arbak
Profesör Dr. Kayıhan Pala’nın söyleşisi
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
NASIL BİR BAYRAM?
 
  Tarık Şahin
Virüsler davranışlarımızı kontrol edebil
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " DÜZCE VALİLİĞİ " Yazısına...
 ulviye dikmen
 tüm yaşayanların hakkını korumak sanırım kabullenmesi en zor bir yaşam hakkı ne diyelim akıl başa gerek sevgiler... Necmi arkadaşa bir kez daha teşekkürler
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Yılmaz uğurlu
 Yazdıklarına aynen katılıyor.Sadece Mehmet keleşe ne olmadıysa fahri çakırada aynısı olur.(isimlerinin baş harflerini bilerek küçük harf koydum.)
  " ‘Herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacak’ " Haberine...
 Baturrdeşim
 Değerli kardeşim,insanlık ve yaşadığın toprak için görev yapacaksan yolun açık ve aydınlık olsun.ulkemizin onurlu ve çalışkan siyasetçilere ihtiyacı var temenni ederim ki bu ulvi yürüyüşünde hak,hukuk ve adalet kavramları daima düşüncelerinde olur.hayirlı olsun.
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Sedat
 Milletvekili diye seçilenler ne yazık ki Meclisin kapısından içeri girince herşeyi unutuyorlar...!!!!!!
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Ilhami Alparslan
 18 yılda Ak partiden milletvekili olan kaç kişi adını Düzce'ye yazdırdı merak ediyorum.
  " NEREDESİN FAHRİ BEY? " Yazısına...
 Mahmut Gül
 Güzel yazı nasiplenene çok şey anlatır
  " Baro Başkanlarından açıklama: Bu bölme ve parçalama projesinden vazgeçilsin! " Haberine...
 şükrü toros
 avukatlar cüppelerine şimdiden ilik açıp düğme diksinler, ilerde lazım olacak durum onu gösteriyor.
  " ORADA, BİR KÖY VAR UZAKTA! " Yazısına...
 ali ihsan çelik
 düzce kardüzü eftenia tabiat parkı kurugöl kaynaşlı güzel dereşalalesi düzcenin yaylaları konuralp turizim potansiyeli fakıllı magarası sarıkaya magarası denizi bunun gibi saymakla bitmez görülmesi gereken yer cennet düzcemizi düzceli vatandaş düzceyi tanımıyor ama abantı gölçük düzceliye sorsak düzcenin yarısı buralara gitmiştir ama düzcenin güzelliklerini bilen varmı desek düzceli olmayanlar düzcelilerden daha çok biliyor işte düzcenin vizyonu düzcenin hali bakanlık yapmış özlü idarecilerdüzcenin tanıtımına katkı verecek projeleri varmı benden bir öneri hava durumuna göre düzcedeki tüm belediyeler birleşip hafta sonları düzcenin güzelliklerine tur düzenleseler düzce turizimde patlama yapar bizden söylemesi. birde düzce tanıtma vakfı düzceyi nerde tanıtıyor merak konusu
  " TUİK BİZLE KAFA MI BULUYOR? " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 tuik gerçekten düzceyle kafa buluyor. nedenmi efteni tabiat parkımız var herkez boluya abanta gölçük gidiyor. kardüzümüz var herkez kartalkayaya gidiyor. çevre illerde sakarya kocaelide büyük satadyumlar yapılıyor düzceye çivi çakılmıyor. sorunlar saymakla bitmiyor. yarım kalmış yatırımlar çürüyen eftenia otel gibi birçok konuyu hala çözüme kavuşturamayan yetkililer . nerde sayın düzce valisi düzcenin bakan belediye başkanı ilçe belediye başkanları siyasiler muhalefet düzcenin sorunlarını neden halledemiyor. bu konuları yetkililer sorup haber yaparsanız düzce kamuoyu bilgilenir. düzce yaşanacak belki mutlu şehirler arasında olur
  " Milli bilardocu Savaş Bulut kupa için mücadele edecek! " Haberine...
 Mehmet altun
 Başarılar diliyorum savaş kardeşime.
Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’ Koç; ‘Tatil etkin dinlenme dönemidir’
  Düzce 5 yaş okullaşmada 8. sıraya yükseldi!
  S Plaka Toplantısı gerçekleştirildi!
  Otomobilinde ölü bulundu!
  Uyuşturucu operasyonunda 11 kişi yakalandı!
  İşte okulların açılacağı tarih!
  ‘Herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacak’
  Cip tıra çarptı: 2 ölü, 1 yaralı!
  CHP Düzce Heyeti Hendek’te!
  Tedbirleri uygulamadaki başarısı ile Düzce 5 il’den birisi oldu!
  Emekli maaş zammı ve memur maaş zammı belli oldu!
  Akçakoca'ya 400 kişilik ‘katamaran’ gezi teknesi getirildi!
  Yaylalar doğaseverleri cezbediyor!
  Er, güven tazeledi!
  Yılmaz; ‘Sivas Katliamı Cumhuriyet’e vurulan ağır bir darbedir’
  Altınışık: Milli kahramanlarımızın ismine dokunmayın!
  Lunaparklarda alınacak önlemler açıklandı!
  Köprüden düşen otomobildeki 5 kişi yaralandı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Batı Karadeniz'in incisi eski günlerine dönüyor!
  Akçakoca'da otomobil inşaat alanına yuvarlandı: 2 yaralı!
  3.07.2020 - NEREDESİN FAHRİ BEY?
  7.07.2020 - DÜZCE VALİLİĞİ
  3.07.2020 - ‘Herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacak’