Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :67414285 Aktif Ziyaretçi :38109 15 Kasım 2019 Cuma
[17:47] Su arıtma tesisinin haftalık bakımı yapıldı! -- [17:31] Asar Projesi hazırlanıyor! -- [17:18] ‘Biz Düzce’yi yeşillendirmek için çalışıyoruz’ -- [16:49] Üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitim! -- [16:30] ‘Black-Scholes Denklemi’ konuşuldu! -- [16:16] Öğrenciler Cumhuriyet sergisini ziyaret etti! -- [16:00] Kültür ve Cedidiye Mahallesine ziyaret! -- [15:44] Akupunktur ile zayıflayan hastaya başarı belgesi! -- [15:35] Dܒden Bölgesel Kalkınmada örnek bir model! -- [12:33] İkinci el eşya ve antika pazarı açılıyor! --
Futbolun bugünü ve yarını konuşuldu
Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ile Türkiye Futbol Adamları Derneği’nin (TÜRFAD) ortaklaşa düzenlediği “Spora Dair Her Şey” adlı panelde Türk sporuna önemli katkı sunmuş birbirinden başarılı isimler, öğrencilerle bir araya geldi.
8.11.2019 - 14:58:51  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ile Türkiye Futbol Adamları Derneği’nin (TÜRFAD) ortaklaşa düzenlediği “Spora Dair Her Şey” adlı panelde Türk sporuna önemli katkı sunmuş birbirinden başarılı isimler, öğrencilerle bir araya geldi.
 
   Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panele; Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin,  Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, FIFA Eski Hakemi, Merkez Hakem Kurulu Eski Başkanı Mustafa Çulcu, FİFA Eski Hakemi Ertuğrul Dilek, Düzce Özel Sağlık Meslek Lisesi ve Teknik Lise Kurucusu ve FIFA Yrd. Eski Hakemi Maksut Balta, Futbol Adamları Derneği Genel Başkanı Av. Levent Erdoğan, Futbol Adamları Derneği Genel Sekreteri  Hüsamettin Çelik, Türkiye Gazetesi  Spor Yazarı Naci Arkan, TÜRFAD Avukatı,  Jolly Tur Genel Müdürü Sinan Vardar, öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz katılım gösterdi.
 
   Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Üniversitesi  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Levent Görün, panelin gerçekleşmesine katkı sunan Üniversite yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür ederek, programın herkes için verimli geçmesi temennisinde bulundu.
 
   Gerçekleştirilen açılış konuşmasından sonra Futbol Adamları Derneği genel Sekreteri Hüsamettin Çelik, panelde konuşma yapacak misafirleri katılımcılara tanıtarak, kürsüye davet etti.
 
   Sporun ve futbolun dünü, bugününü ve yarının tartışıldığı panelde; TÜRFAD Genel Başkanı Av. Levent Erdoğan “Spor Hukuku”, Türkiye Futbol Federasyonu FİFA Eski Hakemi Ertuğrul Dilek “Futbol Hakemliği”, FIFA Eski Hakemi, Merkez Hakem Kurulu Eski Başkanı Mustafa Çulcu “Futbol Hakemliği ve Toplumsal Etkinliği”, Türkiye Gazetesi Spor Yazarı Naci Arkan “Spor Medyası” Jolly Tur Genel Müdürü Sinan Vardar “Spor Turizmi, Spor ve Sponsorluk” konu başlıklarında sunum yaparken, Halter Federasyon Başkanı Tamer Taşpınar, “Türk Sporunda Federasyonlar ve Çalışmaları” ve FIFA Yrd. Eski Hakemi ve  Düzce Özel Sağlık Meslek Lisesi ve Teknik Lise Kurucusu Maksut Balta  “Hakemlik, Girişimcilik ve Sosyal Sorumluluk” konularında katılımcıları bilgilendirdi.
 
   Türkiye’de sporun ve futbolun gelişmesi için alaylı ile akademik kadronun birlikte çalışması gerektiğinin vurgulandığı panelde, kulüplerin alt yapıya daha fazla önem göstererek milli sporcular yetiştirmesi gerektiğinin altını çizildi. Futbolda eskiye göre daha geride olduğumuzu vurgulayan panelistler, eskiden olanakların daha az olduğunu, kullanılan malzemelerin günümüze göre daha kalitesiz olduğunu ancak bu güne göre daha çok başarı kazanıldığını ifade ettiler.
 
   Sporda yaşanan ayrıştırma ve şiddete de değinen konuşmacılar, eskiden Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer takımların taraftarlarının birlikte müsabakaları izleyebildiklerini, mağlubiyetlerde ve galibiyetlerde taraftarların birbirleri ile sadece dalga geçtiklerini vurgulayarak, günümüzde ise bunun mümkün olmadığını tezahüratların bile şiddet içerikli olduğunu ve farklı takım taraftarların birbirlerine tahammül edemediklerini ifade ettiler.
 
   Kulüplerin çok fazla yabancı oyuncu satın almalarına da değinen misafir konuşmacılar, bu durumun Türk futbolunu olumsuz yönde etkilediğini, başarı ortalamasını aşağıya çektiğini dile getirdiler. Spor Bilimleri Fakültesi mezunlarının daha fazla sporun içerisinde olması gerektiğini vurgulayan konuşmacılar, Türk çocuklarının ve gençlerinin çok yetenekli ve becerikli olduğunu, bunun ciddi anlamda değerlendirilmesi gerektiğini vurguladılar.
 
   Panelin kapanış konuşmasını gerçekleştiren Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, panelin herkes için yararlı ve faydalı geçtiğini belirterek, davetlerini kırmayıp Düzce Üniversitesi’ne geldikleri için davetli konuşmacılara ve programda emeği geçenlere teşekkür etti.
 
   Program sonunda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret eden panelistler, Üniversite’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirildiler. Düzce Üniversitesi’nin spor alanında aldığı başarılar hakkında misafirlere açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, kendilerinin yıllarca elde ettikleri bilgi birikimlerini ve deneyimlerini öğrencilerimizle paylaştıkları için misafir konuşmacılara teşekkür etti.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
‘BEN YAPTIM OLDU’ MANTIĞI!..
 
  Ayşegül Şenol Can
SINIRLARI AŞMAK
 
  Ulviye Dikmen
BİRLİKTE BİR YAŞAM MÜMKÜN!
 
  Telat Çelik
BİT PAZARI!
 
  Peri Meram Arbak
Işıtan Gündüz’ün Ardından
 
  Hümeyra Yılmaz
VİCDAN ENGELİ
 
  Cemil Acar
DÜZCE ULAŞIM MASTER PLANI
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
KANAYAN YARA ‘DÜZCESPOR’
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Asfalt ekibi Yahyalarda! " Haberine...
 asd
 Neden yahyalar ? Merkezin asfalt durumuna bi bakın önce. Bisiklet yolu yaptınız, sokaklarda hoplayarak geziyoruz. Heryer çukur. Önce merkeze dökün sonra yahyalara geçersiniz. Yalakaların işlerini görmeyi ne zaman bırakcaksınız.
  " Zabıtadan bu kez müzik yapan öğrencilere müdahale.. " Haberine...
 Sanal dedektif
 Bizim zabıtada iş güzarliktan başka birşey yapmaz oldu. yol kenarlarında kaldırımlara araba parklanmalarini lokantaları pide simit fırınlarını lokantaları kasapları kontrol edin. vatandaşa at eşek domuz etimi getiriyorlar. bu zincir marketler ve kasaplara bunları yapmaya gücünüz yetmiyor ürününü satmaya çalışıp evine ekmek getirmek isteyen cekcekcilere gücünüz yetiyor. mercedes bmv wosvagen gibi lüx araç sahiplerine parklanma cezası kesin gücünüz yetiyorsa
  " Gücünüz bu çocuklara mı yetti? Yazıklar olsun!.. " Haberine...
 şükrü toros
 belediye başkanının gücü zabıtalara yetmiyorsa istifa etsin gitsin yapacak biri gelsin.
  " Gücünüz bu çocuklara mı yetti? Yazıklar olsun!.. " Haberine...
 Aslı ikinci
 Yazıklar olsun her zaman ki gibi bunlar kendini ne sanıyorlar bunların hiç edebi adabı olmayacak mı anlamıyorum lütfen her önüne gelen artık zabita olmasın
  " Açık yeşil projesi ile boş arsalar değerlenecek! " Haberine...
 Şakir Berkarda
 Bence harika bir fikir. Boş ve bakımsız arsaların sahiplerinin , şehir içinde çirkin bir görüntüye sebep olmaya haklarının olmadığını düşünürdüm.Teşekkürler.
  " Özlü de fidan dikti! " Haberine...
 A.Rıza ÖZÇELİK
 Düzceye ne kadar fidan geldi nerelere kaç adet verildi kaç adeti dikildi kaç adeti kurudu veya çürüdü. Fatura bedeli nedir. En güzel hırsızlık halkın gözünün önünde ve onlara göstererek yapılandır
  " Depremin ‘yarım bıraktığı’ bedenler hayata tutundu! " Haberine...
 Güler
 Ülkemiz deprem bölgesinde. Buna rağmen en az önemli olan insan hayatı... Gerekli zemin çalışmaları yapılmadan yapılan binalar, çarpışık kentleşmeler... Neden? Sırf birileri daha çok kazansın diye...
  " Depremin ‘yarım bıraktığı’ bedenler hayata tutundu! " Haberine...
 Selma K.
 Deprem öldürmüyor, para çalarak, malzemeden kısarak ve gereğinden fazla yapılan katlı binalar öldürüyor... Düzce ye üç kattan fazlası haram...
  " EEE Burası Düzce, OLUYOR BÖYLE! " Haberine...
 Erdem
  Aradaki düzlüklere masa atsın balkon niyetine kullanır
  " EEE Burası Düzce, OLUYOR BÖYLE! " Haberine...
 TC Namık
 Artık hiçbir şeye şaşırmıyorum.nedense
Depremin ‘yarım bıraktığı’ bedenler hayata tutundu! Depremin ‘yarım bıraktığı’ bedenler hayata tutundu!
  İşte Kalıcı Konutlar’ın yeni ismi!
  EEE Burası Düzce, OLUYOR BÖYLE!
  Belediyeden anında müdahale..
  İSTANBUL CADDESİ YAZ-BOZ TAHTASINA DÖNDÜ
  Projeleriyle dikkatleri üzerine çekiyor..
  'BEN YAPTIM OLDU' MANTIĞI!
  BU, HALKA ZULMETMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL!
  YETER ARTIK! ÇÖZÜN BU İŞİ!
  Gücünüz bu çocuklara mı yetti? Yazıklar olsun!..
  Gürcistan Büyük Elçisi Düzce’de!
  Çocukları yuhalayan velilere tepki!
  Keşir, mecliste Düzce depremini anlattı!
  Temizlik çalışmaları sürüyor!
  Düzcespor’da kongre yapıldı!
  Özlü de fidan dikti!
  Depremin ‘yarım bıraktığı’ bedenler hayata tutundu!
  Kent Konseyi Kadınları da fidan dikti!
  Parkımızı yapılar işgal etmesin!
  Aradan 20 yıl geçti!
  Bu caddenin başına gelen, pişmiş tavuğun başına gelmedi!
  8.11.2019 - VATANDAŞA SORDUK! Düzce deyince aklınıza ilk gelen şey nedir?
  8.11.2019 - İşte Kalıcı Konutlar’ın yeni ismi!
  8.11.2019 - ‘BEN YAPTIM OLDU’ MANTIĞI!..
  8.11.2019 - İSTANBUL CADDESİ YAZ-BOZ TAHTASINA DÖNDÜ
  9.11.2019 - EEE Burası Düzce, OLUYOR BÖYLE!
  9.11.2019 - YETER ARTIK! ÇÖZÜN BU İŞİ!
  11.11.2019 - 20 yıl önceki depremin izleri silindi!
  11.11.2019 - Depremin ‘yarım bıraktığı’ bedenler hayata tutundu!
  13.11.2019 - Gücünüz bu çocuklara mı yetti? Yazıklar olsun!..
  8.11.2019 - BİT PAZARI!