Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :71257838 Aktif Ziyaretçi :3171 3 Haziran 2020 Çarşamba
[17:25] Belediyeden toplu taşıma araçlarına gelir desteği ödemesi! -- [16:36] Çocuk Kardiyoloji Uzmanı hasta kabulüne başladı! -- [16:27] TEŞEKKÜR -- [16:26] Su kuyusunda mahsur kalan tilki yavrusunu itfaiye kurtardı! -- [16:09] Sepaş faturaları Faturamatik'ten ödenecek! -- [15:56] Sosyal tesisler hizmete açıldı! -- [15:48] İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU'NDA ALINAN YENİ KARARLAR! -- [15:35] Özlü’den Bakan Kurum’a teşekkür! -- [15:20] 65 yaş üstünü heyecanlandıran açıklama! -- [15:11] Bilim Kurulu üyesi 'sıfır vaka' için tarih verdi! --
Futbolun bugünü ve yarını konuşuldu
Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ile Türkiye Futbol Adamları Derneği’nin (TÜRFAD) ortaklaşa düzenlediği “Spora Dair Her Şey” adlı panelde Türk sporuna önemli katkı sunmuş birbirinden başarılı isimler, öğrencilerle bir araya geldi.
8.11.2019 - 14:58:51  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ile Türkiye Futbol Adamları Derneği’nin (TÜRFAD) ortaklaşa düzenlediği “Spora Dair Her Şey” adlı panelde Türk sporuna önemli katkı sunmuş birbirinden başarılı isimler, öğrencilerle bir araya geldi.
 
   Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panele; Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin,  Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, FIFA Eski Hakemi, Merkez Hakem Kurulu Eski Başkanı Mustafa Çulcu, FİFA Eski Hakemi Ertuğrul Dilek, Düzce Özel Sağlık Meslek Lisesi ve Teknik Lise Kurucusu ve FIFA Yrd. Eski Hakemi Maksut Balta, Futbol Adamları Derneği Genel Başkanı Av. Levent Erdoğan, Futbol Adamları Derneği Genel Sekreteri  Hüsamettin Çelik, Türkiye Gazetesi  Spor Yazarı Naci Arkan, TÜRFAD Avukatı,  Jolly Tur Genel Müdürü Sinan Vardar, öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz katılım gösterdi.
 
   Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Düzce Üniversitesi  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Levent Görün, panelin gerçekleşmesine katkı sunan Üniversite yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür ederek, programın herkes için verimli geçmesi temennisinde bulundu.
 
   Gerçekleştirilen açılış konuşmasından sonra Futbol Adamları Derneği genel Sekreteri Hüsamettin Çelik, panelde konuşma yapacak misafirleri katılımcılara tanıtarak, kürsüye davet etti.
 
   Sporun ve futbolun dünü, bugününü ve yarının tartışıldığı panelde; TÜRFAD Genel Başkanı Av. Levent Erdoğan “Spor Hukuku”, Türkiye Futbol Federasyonu FİFA Eski Hakemi Ertuğrul Dilek “Futbol Hakemliği”, FIFA Eski Hakemi, Merkez Hakem Kurulu Eski Başkanı Mustafa Çulcu “Futbol Hakemliği ve Toplumsal Etkinliği”, Türkiye Gazetesi Spor Yazarı Naci Arkan “Spor Medyası” Jolly Tur Genel Müdürü Sinan Vardar “Spor Turizmi, Spor ve Sponsorluk” konu başlıklarında sunum yaparken, Halter Federasyon Başkanı Tamer Taşpınar, “Türk Sporunda Federasyonlar ve Çalışmaları” ve FIFA Yrd. Eski Hakemi ve  Düzce Özel Sağlık Meslek Lisesi ve Teknik Lise Kurucusu Maksut Balta  “Hakemlik, Girişimcilik ve Sosyal Sorumluluk” konularında katılımcıları bilgilendirdi.
 
   Türkiye’de sporun ve futbolun gelişmesi için alaylı ile akademik kadronun birlikte çalışması gerektiğinin vurgulandığı panelde, kulüplerin alt yapıya daha fazla önem göstererek milli sporcular yetiştirmesi gerektiğinin altını çizildi. Futbolda eskiye göre daha geride olduğumuzu vurgulayan panelistler, eskiden olanakların daha az olduğunu, kullanılan malzemelerin günümüze göre daha kalitesiz olduğunu ancak bu güne göre daha çok başarı kazanıldığını ifade ettiler.
 
   Sporda yaşanan ayrıştırma ve şiddete de değinen konuşmacılar, eskiden Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer takımların taraftarlarının birlikte müsabakaları izleyebildiklerini, mağlubiyetlerde ve galibiyetlerde taraftarların birbirleri ile sadece dalga geçtiklerini vurgulayarak, günümüzde ise bunun mümkün olmadığını tezahüratların bile şiddet içerikli olduğunu ve farklı takım taraftarların birbirlerine tahammül edemediklerini ifade ettiler.
 
   Kulüplerin çok fazla yabancı oyuncu satın almalarına da değinen misafir konuşmacılar, bu durumun Türk futbolunu olumsuz yönde etkilediğini, başarı ortalamasını aşağıya çektiğini dile getirdiler. Spor Bilimleri Fakültesi mezunlarının daha fazla sporun içerisinde olması gerektiğini vurgulayan konuşmacılar, Türk çocuklarının ve gençlerinin çok yetenekli ve becerikli olduğunu, bunun ciddi anlamda değerlendirilmesi gerektiğini vurguladılar.
 
   Panelin kapanış konuşmasını gerçekleştiren Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, panelin herkes için yararlı ve faydalı geçtiğini belirterek, davetlerini kırmayıp Düzce Üniversitesi’ne geldikleri için davetli konuşmacılara ve programda emeği geçenlere teşekkür etti.
 
   Program sonunda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret eden panelistler, Üniversite’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirildiler. Düzce Üniversitesi’nin spor alanında aldığı başarılar hakkında misafirlere açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, kendilerinin yıllarca elde ettikleri bilgi birikimlerini ve deneyimlerini öğrencilerimizle paylaştıkları için misafir konuşmacılara teşekkür etti.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
NORMALLEŞME!..
 
  Ayşegül Şenol Can
KAHVALTI HABERLERİ
 
  Ulviye Dikmen
GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN....
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE -2- (Valilik Hocaları neden u
 
  Peri Meram Arbak
Sağlık çalışanlarının hakkı ödenir mi?
 
  Hümeyra Yılmaz
Mevkiimiz kalıcı sorunlar güncelleme
 
  Cemil Acar
SEZEN AKSU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
NASIL BİR BAYRAM?
 
  Tarık Şahin
Kendinize ve çevrenizdekilere bir iyili
 
  Aysel Dural
Galatasaray’ın renkleri neden sarı kırmı
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " MARADİT AİLESİNİN ACI GÜNÜ! " Haberine...
 Askin hare
 Mekani cennet olsun ins cocuklugumun entel ablasiydi idolümdü nurlar içinde yatsin ailesine rabbim sabir versin.
  " FATMA ÖZTÜRK HAYATINI KAYBETTİ! " Haberine...
 sevgi
 Mekanı cennet olsun.
  " GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN.... " Yazısına...
 Ferah Teber Coşan
 Çok geçmiş olsun olsun sevgili Ulviye abla . Biliyor musunuz ben dişçiden hiç korkmaz kızım da .İlk size getirmişti annem.Hoşgeldiiin Müesser hanım diye sıcak karşılamanızı unutamam.Annemi kısa bir süre önce kaybettim paylaşmak istedim.Tekrar geçmiş olsun gülen yüzünüz solmasın.
  " Fabrikalara maske tedarik edildi! " Haberine...
 sevgi
 Her yere dağıtılan şu maskeler sadece vatandaşın evine ulaşamadı ya.
  " GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN.... " Yazısına...
 Yılmaz uğurlu
 İyilikten başka bir düşüncesi olmayan dünya iyisi. Seni tanımak ayrıcalık diyorum..
  " Sağlık çalışanlarının hakkı ödenir mi? " Yazısına...
 ulviye dikmen
 Yaşamımızı borçlu olduğumuz sağlık emekçilerini kocaman bir alkışla selamlıyorum..Sorunların çözümü hepimizin sorumluluğunda...sevgiler
  " NASIL BİR BAYRAM? " Yazısına...
 ulviye dikmen
 Bayram tadında günlerimizin umuduyla, güzel yazına teşekkür ediyorum sevgiler
  " GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN.... " Yazısına...
 Fazlı Coşkun
 Çocukluğumun aydınlık yüzü, ilk yol gostericim.... Yazında da belirttigin gibi büyümeyi değil olgunlaşmayi öğreten insan...Hasretle ellerinden öpüyorum... Sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim...
  " GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN.... " Yazısına...
 Güner Bayraktar
 cok gecmis olsun dualarimiz hep sizinleydi iyilik ettiginiz kisilerin dualari size gecirdiginiz surecte yaninizdaydi Duzcenin size ihtiyaci var ulviye hanim kendinize iyi bakin zafer'in selami var Güner Bayraktar
  " GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN.... " Yazısına...
 Hamdi Özlü
 Geçmiş olsun Düzce sevdalısı gönlü güzel abla.
Çocuk Kardiyoloji Uzmanı hasta kabulüne başladı! Çocuk Kardiyoloji Uzmanı hasta kabulüne başladı!
  Dünyada ilk kez Türkiye’de incelendi: Çamurda corona çıktı!
  FATMA ÖZTÜRK HAYATINI KAYBETTİ!
  18 yaş altı ve 65 yaş üzeri için yeni genelge!
  MARADİT AİLESİNİN ACI GÜNÜ!
  Kafasında şişe kırdılar!
  Sağlık Bakanlığı 11 maddelik yeni koronavirüs tedbirlerini açıkladı!
  İşte Düzce'de ibadete açılacak camiler!
  Kısıtlama bitti çiftçi tarlaya akın etti!
  382 kişiye para cezası uygulandı!
  Sekizgen cami cuma namazına hazırlanıyor!
  Bakın hangi oyunlar yasak!
  Meteorolojiden uyarı!
  Er; ‘El birliği ile bu zorlu süreci atlatacağımıza inancımız tamdır’
  DTSO Meclis Toplantısı gerçekleştirildi!
  Açlık sınırı 2 bin 438 liraya yükseldi!
  VALİLİK YENİ KARARLARI AÇIKLADI!
  Koronavirüs bir can daha aldı!
  KAZA SONRASI D - 100 SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ!
  Fabrikalara maske tedarik edildi!
  Uygun; ‘Arılar oğul vermeye başladı’
  30.05.2020 - GEÇMİŞE İZİN VER! GEÇSİN....
  29.05.2020 - Dünyada ilk kez Türkiye’de incelendi: Çamurda corona çıktı!
  30.05.2020 - Sağlık çalışanlarının hakkı ödenir mi?
  30.05.2020 - NASIL BİR BAYRAM?
  30.05.2020 - Neden değerlendirilmiyor?
  29.05.2020 - İşte Düzce'de ibadete açılacak camiler!
  30.05.2020 - Fabrikalara maske tedarik edildi!
  31.05.2020 - FATMA ÖZTÜRK HAYATINI KAYBETTİ!
  1.06.2020 - MARADİT AİLESİNİN ACI GÜNÜ!