Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :66458150 Aktif Ziyaretçi :23547 15 Eylül 2019 Pazar
[16:51] ÖZLܒNÜN ACI GÜNÜ! -- [14:15] Geleneksel Tıp anlatıldı! -- [14:05] İhtisaslaşma projesi MARKA'dan destek alacak! -- [14:00] DÜ Kariyer Topluluğu'na ödül! -- [12:55] HASTANELERİMİZ YETERSİZ! -- [11:49] Çocuk Kulübü kayıtları devam ediyor! -- [11:34] 1000 kişilik aşure dağıtıldı! -- [11:26] Yaralı sürücüyü ekipler sakinleştirdi! -- [11:15] Kızılay'dan aşure ikramı! -- [10:59] KGK faaliyet toplantısı gerçekleştirdi! --
Güneş, İyi Parti'nin tüm iddialarını reddetti.
Düzce Belediyesine bağlı Kadınlar Lokalini işletmiş olan Ak Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, İyi Parti grubunun yapmış olduğu soru önergesini yanıtladı. Güneş, önergede öne sürülen bütün iddiaları reddetti.
3.09.2019 - 14:19:41  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Belediyesine bağlı Hanımlar Lokalini işletmiş olan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, İyi Parti grubunun yapmış olduğu soru önergesini yanıtladı. Güneş, önergede öne sürülen bütün iddiaları reddetti. 
 
   İşte Güneş'in İyi Parti'nin sorularına vermiş olduğu cevaplar:
 
   1. "Ak Parti Kadın Kolları lokali burası mı?" sorusuna asla "evet burası" şeklinde bir cevabım olmamıştır. Söz konusu lokal Düzce Belediyesi tarafından siyasi parti ve kimlik ayrımı yapılmadan tüm Düzceli kadınların kullanımına açık bir yerdir.
 
   2. Kadınlar Lokalinin gelir-gider işlemleri Düzce Belediyesi tarafından yürütülmektedir. Ürünler lokalin kendi geliri ile alınmaktadır.
 
   3. Önergede ifade edildiği şekilde bir konuşma hiçbir zaman olmamıştır. Zira Ayşe Kaya ve Sibel İlhan yıllardır bu lokalde çalışmaktadır. Asiye Kaymak ise TYP girişli çalışmaktadır. 
 
   4. Kadınlar Lokalinde Ramazan Ayında çalışan iki personele iki farklı zamanda lokalin kazancından toplam 1400 TL mesai ücreti ödemesi yapılmıştır.
 
   5. İHH Kadın Kolları başkanlığından 2017 yılının Haziran ayında ayrıldım. Kadınlar Lokalinin tüm Düzceli kadınların hizmetinde olmasu ve sosyal faaliyet konusunda her kesime yardımcı olunması sebebi ile birçok STK, kurum tarafından kullanılmıştır.
 
   6. Kadınlar Lokalinde, mesai saatleri dışında Ramazan ayına özel bu hizmet ayrım gözetilmeksizin Düzce'de yaşayan ihtiyaç sahibi herkese verilmiştir. Herhangi bir ayrım yapılması söz konusu değildir.
 
   7. Hanımlar lokali Düzce Belediyesi tarafından düzenli olarak denetlenmiştir. 
 
   8. Emine Alkan bahsedildiği gibi müdür yardımcısı olarak değil, Düzce Belediyesine ait İNTAŞ A.Ş yeni adı ile BELKA adlı şirkete büro personeli olarak alınmıştır. Önergede yer aldığı şekilde bir görevi ve yetkisi bulunmamaktadır. İşe alım sürecinde dahlim yoktur. 
 
   9. İlknur Bahar'ın maaş alıp almayacağı konusunda bir bilgim bulunmamaktadır. 
 
   İyi Parti grubunun soru önergesinde şu sorular yer alıyordu:
 
   1. Belediyeye ait hanımlar lokaline farklı günlerde giden kadınların "Ak Parti Kadın Kolları lokali burası mı?" sorusuna "evet burası" diyerek cevap verdiği doğru mu?
 
   2. Bu lokalin genel giderleri ve içeride sunulan ürünlerin bedeli kim tarafından ödenmektedir?
 
   3. Burada çalışan kadınlara Güler Güneş'in "Size sorulduğunda gönüllü çalışıyoruz deyin. Ben sizi birkaç aya kadar belediye şirketlerine aldıracağım" dediği doğru mu?
 
   4. Güler Güneş'in bu lokalde Ramazan ayında çalışan kadınlara "Fazla mesainizi ben ayarlayacağım" dediği ve sonra "Ben cebimden mi ödeyeceğim" dediği doğru mu?
 
   5. Güler Güneş'in aynı zamanda İHH Kadın Kolları görevi sebebiyle yaptıkları faaliyetlerde Belediyemize ait hanımlar lokali ve diğer imkanlarını kullandığı doğru mu?
 
   6. Güler Güneş'in emriyle erkeklerin girmesinin yasak olduğunu bildiğimiz bu lokale Suriyeli, Iraklı ve Afgan erkekleri sokulduğu doğru mu?
 
   7. Hanımlar Lokali'nin belediyemizde bağlı olduğu müdürlük tarafından denetlenip denetlenmediği bilgisini öğrenmek istiyoruz.
 
   8. Güler Güneş'in kadın kollarından arkadaşı olan Emine Alkan isimli bayanı belediye şirketlerinden birinde işe aldırıp Kültür Müdürlüğünde müdür yardımcısı yaptırdığı doğru mu? Emine Alkan'ın "Kültür Müdürlüğüne gelecek olan müdür imza için atandı asıl müdür benim, başkan beni tam yetki ile buraya yolladı" dediği doğru mu? Kültür Müdürlüğünde keyfi uygulamalar doğru mu?
 
   9. Yine meclis üyemiz İlknur Bahar'ın meslek edindirme kurslarının başına getirildiğini biliyoruz. Bu görevi için maaş alacak mı?
Peki, Senin Yorumun?
Selami Çokbilir  /  5.09.2019 - 17:50:53
 İP iyi film çeviriyor da genel başkanları da Tayyip beye yakın durmaya çalışıyor. İP çiler dikkat ...
  Fatih Melih Maradit
YÜREK MESELESİ VE AKİF!
 
  Ayşegül Şenol Can
KADIN OLMAK
 
  Ulviye Dikmen
Şehrin öyküsünü yazacak yürek olmalı!
 
  Telat Çelik
ÖZLÜ
 
  Peri Meram Arbak
Işıtan Gündüz’ün Ardından
 
  Hümeyra Yılmaz
İyiler ayağa kalksın, toplum vicdanı yık
 
  Cemil Acar
Nazmi Çiloğlu ve Necmi Hoşver
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş
 
  Aysel Dural
20 KURUŞ DEYİP GEÇME!
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " YÜREK MESELESİ VE AKİF! " Yazısına...
 Abit
  Hangi yerimiz ne zaman doğru oldu ki ben bu tıp işinin 500 yılını biliyorum rezillik diz boyuydu. Şimdilik biraz daha iyi yazabiliyorsunuz da o zaman yazamıyordunuz bu Dr. lar nerden nasıl yetiştiriliyorlar biliyor musunuz torpil gırla gidiyor. Öğretmenlik. Subaylık, mühendislik hangisi ne kadar farklı ki.
  " YÜREK MESELESİ VE AKİF! " Yazısına...
 Sevil
  Oy verdiğiniz parti ses çıkarmaya hakkınız yok ne yazık ki ülkemizin birçok yeri aynı sorunu yaşıyor sizlerin verdiği oylar nedeniyle onlarda bu acıyı yaşıyor.
  " YÜREK MESELESİ VE AKİF! " Yazısına...
 Nuray
  Lafı sokan soktu darısı ilgililere
  " Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri! " Haberine...
 Nurhan
  Bu ne, nasıl bir durum? İnşaat teknikeri ve hayvanlar. Umarım hayvanlardan haberdardır. Bizim artık iş bilmez, aksama kadar elinde telefonla karanlık odasında bir kez bile barınağa gitmeden, gariplerin açlığından, hastalığından habersiz her ay maaş için oralarda oturan müdürlere katlanacak sabrımız kalmadı. Bu konu hassas bir konu ve ehil idareci ister. Kimseyi bulamıyorsanız bir hayvan sever dostunu alın bakın nasıl bitiyor bütün dertler göreceğiz bakalım. Umarım bu hassas konunun üstesinden gelecek biridir.
  " Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri! " Haberine...
 Besniye
  Mahsus mu yapıyorsunuz? Şaka mı bu ne. Neden bizlerin de fikri alınmıyor. Bizler salak mıyız be. Artık yeter! Anlıyor musunuz? Beni de halk la ilişkiler müdürü yapın o zaman. Ne yaptığınız, ne hayvanseverliğiniz, ne de Müslümanlığınız belli değil arkadaş. Ali’yi Veli ye böyle yuvarlanıp gidin bakalım cehenneme kadar. Biz bu başkan beye ilk günden isteklerimizi sıraladık ama ne yazık ki o da bu korkunç çarkın dişlerine kendini çok çabuk kaptırdı. Yazık! Bizler de zavallılar olarak ne kadar umutla beklemiştik.
  " Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri! " Haberine...
 Nurhan
  Biri geldi eldeki veterineri müdür yaptı hayvanları torpilli bir beceriksize bıraktı, diğeri elemanına söz geçiremeyen, oturduğu koltuğun dayandığı 5199 sayılı hayvan koruma kanunundan haberi olmayan birine maaş verdi yıllarca, şimdi inşaat teknikeri. Bir hayvanseveri koyun artık o makama hayvan sever.
  " Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri! " Haberine...
 Gülgün
  Hayvanları düşünseler zaten bilirkişiyi görev verirlerdi daha önceki gibi birileri oturduğu yerden maaş alacak olan sokaktaki canlara onların halini gördükçe de bizlere olacak yazık inşaat teknikeri ne yapacak acaba üstümüze beton mu döktürecekler.
  " Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri! " Haberine...
 Ahmet
  Liyakat önemli tabi
  " Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri! " Haberine...
 Erdem
  Her zamanki gibi kimin adamı acaba
  " Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri! " Haberine...
 TC Serpil
 Saçma salak atamalar yapacağınıza otobüs seferlerini eski haline getirin okullar açıldı öğrenci öğretmen mağdur
Çocuk Kulübü kayıtları devam ediyor! Çocuk Kulübü kayıtları devam ediyor!
  Akif Çodur hayatını kaybetti!
  Tanal; ‘Devlet Düzceli selzedeleri ortada bıraktı’
  YENİ ARAÇLAR GELDİ!
  Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri!
   ‘Bu yanlıştan bir an önce dönülmeli’
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Halk otobüsünde yangın!
  BAŞKAN ÖZLÜ TEK TEK AÇIKLADI!
  Projeler için imzalar atıldı!
  Meyve bahçeleri içinde yaşam alanı!
  HASTANELERİMİZ YETERSİZ!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Sigara boykotu Düzce’ye de sıçradı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Lizay Altın & Pırlanta hizmete açıldı!
  Mühendislik Sempozyumu sona erdi!
  ÖZLܒNÜN ACI GÜNÜ!
  Düzcespor destek bekliyor! Biletler 1 TL oldu...
  Sofuoğlu: ‘Pisti tamamlamanın vakti geldi’
  13.09.2019 - YÜREK MESELESİ VE AKİF!
  13.09.2019 - Veteriner İşleri Müdürlüğüne inşaat teknikeri!
  11.09.2019 - TANAL; Düzce’de neden kardiyoloji uzmanı doktor yok?
  12.09.2019 - ‘Bu yanlıştan bir an önce dönülmeli’
  9.09.2019 - Bazı otobüs sefer saatlerinde değişiklik yapıldı!
  10.09.2019 - YENİ ARAÇLAR GELDİ!
  10.09.2019 - Kırtasiye ürünlerine denetim!
  12.09.2019 - Tanal; ‘Devlet Düzceli selzedeleri ortada bıraktı’
  14.09.2019 - Sofuoğlu: ‘Pisti tamamlamanın vakti geldi’