Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :67027216 Aktif Ziyaretçi :3864 19 Ekim 2019 Cumartesi
[15:32] Muhtarlar Günü'nü kutladılar! -- [15:25] Üniversitede etik yaklaşım kursu! -- [13:15] Temizlik seferberliği sürüyor! -- [12:53] Adıge Bilim ve Kültür Festivali başladı! -- [12:39] Dܒde Teknoloji Zirvesi gerçekleştirilecek! -- [12:20] 16 Tasarım ve Beceri Atölyesi kuruldu! -- [11:09] Muhtar 5 yıllık maaşını köyüne bağışladı! -- [17:56] 2 DAKİKADA BUGÜN -- [15:41] Safir Koleji ile DTSO arasında bir protokol daha! -- [15:34] Mahalle ziyaretleri devam ediyor! --
Tıp Fakültesinde mezuniyet coşkusu!
Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi, düzenlediği 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni ile yeni dönem mezunlarını vermenin gururunu ve coşkusunu yaşadı.
25.06.2019 - 14:12:47  Haberi Yazd?r
 
   Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi, düzenlediği 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni ile yeni dönem mezunlarını vermenin gururunu ve coşkusunu yaşadı.
 
   Cumhuriyet Konferans Salonu’nda düzenlenen mezuniyet törenine; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü,  Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sarfinaz Ataoğlu, Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Tıp Fakültesi öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
 
   Mezun doktorların sahneye davet edilmesiyle başlayan programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Tıp Fakültesi 2018-2019 Akademik Yılı Dönem Birincisi Dr. Meliha Gezen, 6 yıllık zorlu eğitim hayatının sonrasında ömür boyu büyük bir gururla taşıyacakları hekimlik mesleğine adım atmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti. Meslek hayatlarında dil, din, ırk ve mevki ayrımı yapmadan insanlığa hizmet edeceklerini vurgulayan Dr. Meliha Gezen, üniversite dönemi boyunca kendilerine her zaman destek olan başta Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar olmak üzere, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sarfinaz Ataoğlu,  öğretim üyelerine ve en büyük destekçileri ailelere teşekkür etti.
 
   Programda konuşan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sarfinaz Ataoğlu, insan hayatının en değerli varlığı sağlığı için bugüne kadar 807 hekim yetiştirdiklerini ifade ederek bu hekimlerin ülkemizin dört bir yanında fedakarca çalıştığını belirtti. Tıp Fakültesi’nin kuruluşunun 27. yılında 91 öğrenciyi hekim olarak mezun etmenin heyecanını yaşadıklarını dile getiren Ataoğlu, öğrencilerin yetiştirilmesinde emeği geçen tüm vefakar öğretim üyelerine teşekkür etti. Mezun olan hekimlerin topluma ve insanlığa hizmet ederek şifa ve mutluluk dağıtacaklarına işaret eden Prof. Dr. Sarfinaz Ataoğlu, hekimlere hitaben “Bu kutsal ve onurlu mesleğin kıymetini bilin. Hastalara şefkatle ve empatiyle yaklaşın. Tıbbi etik ve ahlaki değerlere bağlı olun.” diyerek tüm mezunlara başarılar diledi.
 
 
   Konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, büyük heyecan ve gurur yaşadıklarını belirterek sağlıkta şiddetin olmadığı bir gelecek temennisiyle sözlerine başladı. Düzce Üniversitesi’nin değerli akademik kadrolarının yetiştirdiği mezunların, gelecek yaşamlarında Düzce Üniversitesi’nin ışığını ve değer üreten misyonunu yansıtacaklarından emin olduğunu söyleyen Rektör Çakar, ailelerin de her zaman mezunların yanında olacağını sözlerine ekledi. İyi hekimi, etrafına güven veren hekim şeklinde tanımlayan Prof. Dr. Çakar, hekimlikte; hasta ve hasta yakınlarıyla kurulan bağın, güvenin ve iyi iletişimin önemine vurgu yaptı. Eylül ayında Tıp Fakültesi için yeni bir eğitim bloğunun daha hizmete gireceğini belirten Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi yatırımlarının hızla devam ettiği bilgisini paylaşarak tüm mezunlara başarı dileklerini iletti.
 
   Mezuniyet kütüğüne isimlik çakılmasıyla devam eden programda, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, dönem birincisi Dr. Meliha Gezen’e mezuniyet belgesini ve plaketini takdim etti. Dönem ikincisi Dr. Cemile Şimşek’e mezuniyet belgesi ve plaketi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, tarafından takdim edilirken, dönem üçüncüsü Dr. Tuğçe Özdemir, mezuniyet belgesi ve plaketini yine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin’in elinden aldı.
 
   Mezuniyet pastasının da kesildiği programda, 2019 Yılı Acil Tıp Derneği tarafından verilen Yılın En İyi Acil Servis İntern Doktoru ödülünün sahibi olan Dr. Fatma Yalçın’a ödülü, Acil Tıp Anabilim Dalı’ndan Dr. Öğr. Üyesi Feruze Turan Sönmez tarafından takdim edildi.
 
 
   Tıp Fakültesinden mezun olan hekimlere mezuniyet belgelerinin takdim edilmesiyle devam eden programın son bölümünde, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Bora Büken eşliğinde Hipokrat Yeminini hep birlikte okuyan mezun hekimler, keplerini coşkuyla havaya fırlatarak mezuniyetin ve bu kutsal mesleğe adım atmanın gururunu yaşadı.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Alın size birkaç öneri!
 
  Ayşegül Şenol Can
Vatandaşı adam yerine koymak!
 
  Ulviye Dikmen
HEİDİ NEDEN ÇIPLAK AYAKLI?
 
  Telat Çelik
KÖTÜLÜK!..
 
  Peri Meram Arbak
Işıtan Gündüz’ün Ardından
 
  Hümeyra Yılmaz
İyiler ayağa kalksın, toplum vicdanı yık
 
  Cemil Acar
NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Ahde Vefa
 
  Aysel Dural
GERÇEK ENTELEKTÜEL!
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
Haydi Akçakoca’ya
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Alın size birkaç öneri! " Yazısına...
 Akdeniz Recai
  Birde o başkanları bu oluşumlara azmettirecek bilgili, aklıselim seçmene vatandaşa ihtiyaç var! Tek başına mücadelenizin her zaman havada kalma riski var! Saygılarımla!
  " Özlü mahalle ziyaretlerini sürdürüyor! " Haberine...
 Sevgi
 Kalıcı konutlardaki mahalleleride ziyaret edeceğinizi umuyoruz.Özellikle otobüs,temizlik,ilaçlama konusunda mağduriyet yaşıyoruz ve çözüm üretmenizi bekliyoruz.
  " Alın size birkaç öneri! " Yazısına...
 Saime Cakmakci
 Gönlünüze sağlık ne güzel düşünmüşsünüz inşallah gerçekleştirirler temenni ediyorum
  " Alın size birkaç öneri! " Yazısına...
 Engin
  Önerileriniz ve eleştirilerinizde yerden göğe kadar haklısınız, sizin ve sizin gibi düşünenlerin sivil toplum örgütlerinde mutlaka ama mutlaka olması gerekiyor başarılar diliyorum kolay gelsin.
  " Alın size birkaç öneri! " Yazısına...
 Faruk
 Bunu yapabilecek kadar ileri görüşlü idareci Düzce Belediyesi yönetiminde var mı?
  " Alın size birkaç öneri! " Yazısına...
 Erman
 Ďüzceliler eskiden beri sizin bu yazdıklarınızı kavrayabilmiş insanları seçmek için bir araya gelemedi, genelde seyirci kaldı. Dolayısıyla da sonuç değişmedi.
  " Bu sorulara cevap verin! " Haberine...
 Muallim
 Milli eğitim müdürünü Düzceye öneren eski meb bakan yardımcısı, buna ön ayak olan da bir vekil.Ortaya koyduğu proje bir öğretmeni merkeze çektirip kitap yazdırmak ve adamın kitaplarını satmak, dahası düzce nin sorunlarına çare olmayacak yığınla trübün projesi.Yarayı bilmediği için merhem de olamaz.
  " Alın size birkaç öneri! " Yazısına...
 Orhan Gün
 sizi takdir ediyorum, okuyorum düzce için çırpınmalarınızı. ama bu düzceden ne köy ne kasaba olur. neresine el atacaksın ki. çarpık kentleşme modern mimariden yoksun binalar daracık yollar. yılan gibi kıvrılan şehrin göbeğinden geçen İstanbul caddesi. kıramadı bu kabuğunu DÜZCE maalesef.
  " NERESİNDEN TUTSANIZ!.. " Yazısına...
 F Sönmez
 Kaleminize sağlık. Yapılacak işlerde rant ve dar çevre görüşü esas alınırsa sonuç budur. Şu ana kadar ''Eskisi gibi olmayacak'' söyleminden öte yeterli anlayış değişikliği yok. 1-Yiyenin, yapanın yanına kar kalmamalı.Milletin parasını hortumlayanlardan hesabı sorulmalı. 2-Öncelikler doğru ele alınmalı. Halkın görüşü sorulmalı. 3-Halk beni seçti. Ben her şeyi yaparım mantığı bırakılmalı. En az elli yıllık bir öngörü olmalı. Halk yönetime katılmalı. Düzce Halkı seçimde eski gidişatı onayladı. Hiç yoksa Sayın Özlü eskisini kabul etmiyor. Bunun yeterli olmadığı görülüyor.
  " NERESİNDEN TUTSANIZ!.. " Yazısına...
 Ertuğrul Şen
 Işıklandırma Uzakdoğuda festivallerde yapılanların aynısı.Düzceye yakışmıyor derhal kaldırılmalı
DÜ kadın çiftçilerle buluştu! DÜ kadın çiftçilerle buluştu!
  Çağatay; ‘Kırılma zamanı geldi’
  Kapalı Pazaryeri çarşamba açılacak!
  PROF. ÇAKIR; ‘Şu an konuşurken deprem olabilir!’
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Birleşik Metal’de Çelik güven tazeledi!
  Düzce Tanıtım Filmi
  Eee burası Düzce.. İsteyen istediği gibi kaldırımları işgal edebilir!
  Dilber Ay’ın mezarı mı açılacak?
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Özlü mahalle ziyaretlerini sürdürüyor!
  Özlü; 'Düzce'de ilkleri barındıracak'
  İkinci üniversiteye yoğun ilgi!
  Sözleşme işçileri memnun edecek!
  Trafik kazası: 1 yaralı!
  2 DAKİKADA BUGÜN
  Raftingcilerden Harekata destek!
  Safir Koleji ile DTSO arasında bir protokol daha!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Yama çalışmaları devam ediyor!
  Park ihtiyaçları tamamlanıyor!
  12.10.2019 - NERESİNDEN TUTSANIZ!..
  15.10.2019 - Alın size birkaç öneri!
  15.10.2019 - Bu sorulara cevap verin!
  17.10.2019 - Özlü mahalle ziyaretlerini sürdürüyor!