Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :66011263 Aktif Ziyaretçi :63942 22 Ağustos 2019 Perşembe
[18:12] 2 DAKİKADA BUGÜN -- [17:10] İstişare toplantısı gerçekleştirildi! -- [16:58] Orman Bölge Müdüründen Yanmaz'a ziyaret! -- [16:56] Yanmaz; ’Yaraları sarmaya devam ediyoruz’ -- [16:49] Düzce rahat nefes alamayacak mı? Hava kirliliğinde 3'ncü sıradayız! -- [16:39] Mevsimlik işçiler sağlık taramasından geçiriliyor! -- [16:27] Yanmaz'a Ülkü Ocakları Başkanlarından ziyaret! -- [14:35] Kanser tarama tırının Düzce mesaisi sona erdi! -- [14:24] Yağmur suyu mazgalları temizleniyor! -- [14:26] DTSO Yönetim Kurulu toplandı! --
İyi Parti'den Çetin'e cevap: Böyle bir talebimiz yok!
İyi Parti Düzce İl Teşkilatı, Hakan Çetin’in İyi Parti hakkındaki sözlerine cevap verdi.
3.06.2019 - 13:13:19  Haberi Yazd?r

 

   İyi Parti Düzce İl Teşkilatı, Hakan Çetin’in sözlerine karşılık yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Yerel bir gazetede Düzce Belediyesi Meclisinde temsil edilmekte olan siyasi partilere mensup meclis üyeleri ile güncel konularla alakalı son derece de verimli hususlar içeren başarılı bir röportaj serisini birçok Düzceli gibi okuyup, röportajı yapan basın emekçilerine öncelikle bu güzel çalışmaları için teşekkür ediyoruz.

   Düzce halkının göstermiş olduğu teveccüh ile Belediye Meclisinde temsil edilen ve siyasi hayatımız açısından her birine son derece büyük önem atfettiğimiz partilere mensup olan tüm Meclis üyelerinin saygı değer insanlar olduğu gerçeği İyi Parti olarak demokratik ve çok sesli toplumun gerçekleşmesi açısından bizim açımızdan vazgeçilmez ve tartışılmaz bir olgudur. Siyaseten yapılan tartışma ve eleştirileri çok önemseyen bir Partinin mensupları olarak hassas olduğumuz yegane konu siyasi söylem bütünlüğü ve siyasi üslup seviyesidir. Kendisi ile yapılan röportaj esnasında gerek partimiz gerekse de meclis üyelerimizi töhmet altında bırakacak ifadeler kullanan Hakan Çetin beyi kullandığı üslup sebebi kınadığımızı ve bu ifadelerini kendisine aynen iade ettiğimizi kamuoyunun dikkatine sunuyoruz. Bizim için MHP tarihçesi ve sosyal kökleri itibari ile Türk demokrasisi açısından son derece önemli bir parti olup, mevcut demokratik düzen içerisinde de bu önemini devam ettirecek olan bir partidir. Sayın meclis üyesinden de mensubu bulunduğu Partinin geleneklerine ve ilkelerine uygun davranmasının siyaseten daha doğru olacağı kanaatindeyiz

    Röportajda bahsi gecen konu ile ilgili olarak ise şu gerçeği tüm Düzcelilerin bilmesi gerektiğine inanıyoruz ki; İyi Parti olarak verdiğimiz önergede ebediyete intikal eden siyasi parti liderlerinin isimlerini yaşatalım ifadesi gayet açık ve net bir şekilde yer almaktadır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in adının herhangi bir sokağa, caddeye veya parka verilmesi ile alakalı olarak ise herhangi bir yazılı ve/veya sözlü talebimiz bulunmamaktadır. Buna rağmen Sayın Hakan Çetin beyin röportajında olmayan bir teklif üzerinden hareket ederek kullanmış olduğu kelimeleri hayali düşmanlar yaratarak siyaseten saldırgan bir tavra yönelik olarak görmekte olduğumuzu da belirtmek isteriz

   Bu noktadan hareketle, Öncelikle önergemizin reddedilmesine rağmen cennet-i mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’in isminin belirlenecek olan cadde ve/veya parka verilmesi yönünde verilen önergeye İyi Parti grubu oy birliği ile ‘evet’ oyu vermiştir. Düzce siyasetinin Düzce menfaatleri çerçevesinde yapılmasına olan inancımızdan ve topluma öncülük etme adına siyasi üslubumuzda hep belirli ahlaki ve insani seviyeleri koruma hususundaki hassasiyetimizden asla ödün vermeyeceğimizi tekraren değerli Düzcelilere bildirmekten büyük bir onur duyarız”

   İlgili haber: http://burasiduzce.com/haber-detay.asp?id=47650&cETiN;_%91Duzce_Belediyesi_yanlis_yonetiliyor%92

Peki, Senin Yorumun?
Düzenin sesiyim ben  /  3.06.2019 - 21:36:22
 Bir vekil çıkıyor koskoca chp ve mhp yi kandil sözcüsü, pkk destekçisi olaran ima ediyor,düzce meclis üyeleri birbirleri ile lüzumsuz dalaşırken bilmiyorlar ki düzce gibi kozmopolit bir yerde sözlerin nefret tohumları saçarak insanları bölmeye yaradığını,yapmayın beyler,aklınızı başınıza alın,zaten yeteri kadar bölündük,ayıp oluyor ayıp.
  Fatih Melih Maradit
MAL DA BİZİM, CAN DA BİZİM!
 
  Ayşegül Şenol Can
AFETLERLE MÜCADELE
 
  Ulviye Dikmen
DOSTA VEDA...
 
  Telat Çelik
KÖMÜRÜN KARASI
 
  Peri Meram Arbak
Işıtan Gündüz’ün Ardından
 
  Hümeyra Yılmaz
Hastaneye 112 çağırmak!
 
  Cemil Acar
Nazmi Çiloğlu ve Necmi Hoşver
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Birşeyler oluyor ama çözemedim!
 
  Aysel Dural
20 KURUŞ DEYİP GEÇME!
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
İyi Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Işıtan Gündüz’ün Ardından " Yazısına...
 Dincer KORKMAZ
 Buram buram her kösesi kitap kokan evinde, Işıtan Gündüz'ün anılarını ve fikirlerini dinleyen şanslı insanlardan biriydim bende.Hoşçakal Işıtan ağabey, toprağın bol olsun, ışıklar içinde uyu.
  " SEDAŞ'TAN PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ! " Haberine...
 A.Rıza ÖZÇELİK
 komik bir il olmayı bırakamadınız. Hala nelerle uğraşıyorsunuz.Habere bak çalışmalar yapılıyor kurul toplandı istişare yapıyoruz falan filan. Bakın Türkiyede eletrik kesintsi olan tek il Düzcedir herhalde. Bizde bakın uğraşıyorlar diye ses çıkarmıyoruz onlarda daha iyi elektrik vereceğiz diye bak nasıl kandırdık diyorlar.
  " Barodan açıklama: ‘Türk demokrasisine darbe vuruldu’ " Haberine...
 ulviye dikmen
 bu çok duyarlı güzel yazınız için demokrasi adına teşekkür ederim sevgiler
  " Depremin yıldönümünde Özlü'den önemli mesaj: Yatay şehirleşmeye önem veriyoruz! " Haberine...
 şükrü toros
 depremden sonra 3 kat imar iznini 4 kata ben çıkardım, şimdi 5 kata da siz çıkarırsınız, böylece yatay mimariye geçmiş olursunuz. ah düzcem ah
  " Işıtan Gündüz’ün Ardından " Yazısına...
 Ayşegül Senol can
 Sevgili peri ısıtan bey 'in ardından yazılacak çok duyarlı ve güzel bir yazı anılarda yasasin
  " MAL DA BİZİM, CAN DA BİZİM! " Yazısına...
 Nizametti ulaş
 https://yesilgazete.org/blog/2019/08/10/7den-70e-sele-tepesinde-bir-kasaba/
  " Düzce esnafı BiTTi BiTiYOR! " Haberine...
 Düzceli..
  Maalesef Türkiye bu sazan sarmalı tezgâhına düşmüş bulunuyor. Alıntı.. Sazan Sarmalı Osman Başıbüyük, Sun Savunma Net, 09 Mart 2019 Hükümet, maaşları ödeyebilmek için küresel piyasalardan borçlanmak zorunda. Üretimi artıracak yönde tedbirler almaya kalkışırsa 1 kuruş para vermezler. İşte çeşitli baskı araçları kullanılarak bir ülkeyi üretimi artıracak tedbirler almaktan alıkoyarken, ithalata yönlendirmeye, bunun bir sonucu olarak fiyat kontrolü rejiminin doğmasına neden olmaya, bu süreçte borç vermeye devam ederek krizi daha da derinleştirmelye ve sonunda hedef ülkeyi iç ve dış politikada kendi kararlarını alamaz hale getirerek esir alma utezgâhına SAZAN SARMALI deniyor..
  " Düzce esnafı BiTTi BiTiYOR! " Haberine...
 Düzceli..
 Bir alıntı ile katıla yım.R. Serdar oğlu.. Yıllardır yazıyoruz, söylüyoruz; “Krizi çıkaran borçtur. Bu kadar borç aldınız, borçla ÜRETİM DEĞERİ olmayan inşaatlar yaptınız. Bu borcu çeviremezsiniz, batarız” dedik.     Her aklı başında yönetici, ekonomist bunu söyledi ama siz dinlemediniz. Üstelik sizi uyaranları muhalif diye hapse attırdınız.” Şimdi sizi uyardığımız noktaya geldiniz.     Yok faiz lobisi imiş, yok dolar lobisi imiş, yok Trump imiş! Suçu başkalarına atıp kurtulma çabasındasınız. Bu dediklerinizde haklı olsanız bile iktidar tek başınıza sizsiniz, engel olsaydınız!     Bu sebepten; Yaşadığımız ekonomik ve siyasal krizin TEK SORUMLUSU ERDOĞAN’DIR… Devlet yönetiminde YETKİ kimde ise SORUMLULUK da ondadır.
  " Düzce esnafı BiTTi BiTiYOR! " Haberine...
 Düzceli..
 Deman ile ya.. Bakan parametreler süper dedi..Devamında bak ne dedi...Bakandan Dolar ile ilgili açıklama..   Ekonomik parametrelerimizi normalleştirebilme yönünde planktonlaştırabilip patikadan aşşağı saldığımızda konvansiyonel değerler doğrultusunda aslında gaye Kendi t stabil bir paradigma çizdiğimizi söyleyebiliriz,panik yapmayın..
  " DOSTA VEDA... " Yazısına...
 Kaan Arslanoğlu
 Teşekkürler Sevgili Ulviye Dikmen'e.. Işıtan Gündüz için yazdığı bu güzel yazı için. Saygılarla..
Gülden Mutlu Akçakocalı sevenleriyle buluştu! Gülden Mutlu Akçakocalı sevenleriyle buluştu!
  Grev çadırında bayramlaşma!
  2/B arazilerinde süre uzatıldı!
  HOŞVER AİLESİNİN ACI GÜNÜ
  Yeni öğrenciler için kayıtlar başlıyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Akçakoca’da bir terörist yakalandı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Afetzedelere kurban eti dağıtımı!
  Kayıp kadın eski eşinin evinde bulundu!
  Onarım ekibi Akınlar Mahallesinde!
  Düzce Barosu, açılış toplantısına katılmayacak!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Barodan açıklama: ‘Türk demokrasisine darbe vuruldu’
  Alımlar randevu sistemi ile yapılacak!
  Valilikten şiddetli yağış uyarısı!
  Traktörün altında kalan sürücü hayatını kaybetti!
  17 Ağustos'u andılar!
  Yanmaz, 15 Temmuz parkını inceledi!
  26 Ağustos’ta ‘Nilgün Kızılcı’ resitali!
  17 Ağustos'u unutmadılar!
  16.08.2019 - Işıtan Gündüz’ün Ardından
  18.08.2019 - Depremin yıldönümünde Özlü'den önemli mesaj: Yatay şehirleşmeye önem veriyoruz!
  19.08.2019 - Barodan açıklama: ‘Türk demokrasisine darbe vuruldu’
  20.08.2019 - SEDAŞ'TAN PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ!