Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64411862 Aktif Ziyaretçi :31488 20 Mayıs 2019 Pazartesi
[17:37] Ereğli Belediyesine EBYS eğitimi verildi! -- [17:22] Özlü KSS esnafıyla iftarda buluştu! -- [17:10] Yeni doğan ziyaretleri sürüyor! -- [17:01] Sinan Yağmur okurları ile buluştu! -- [16:33] İyi Parti Özlü'nün iftarına katılmıyor: Müsriflikten vazgeçmek için adım atmak istiyoruz! -- [16:23] Kaynaşlı'da şehit ailelerine iftar! -- [16:15] Özlü ramazan sokağında! -- [16:17] 19 Mayıs coşkuyla kutlandı! -- [16:11] 1919 fidan diktiler! -- [16:07] Denize düşen genci ekipler kurtardı! --
KORKMAZ; Başkan Özlü, Özmerdivenli’yi destekliyor!
AK Parti eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz sosyal medyadan, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Düzce Üniversitesi rektörlük seçiminde Recep Özmerdivenli’yi desteklemek için YÖK’e gittiğini iddia etti. Bu iddianın Korkmaz tarafından sosyal medyadan paylaşıldığı gün, Düzce basınında kendisinin geçtiğimiz aylarda AK Parti’den ihraç haberinin yayınlanması, manidar bulundu.
10.05.2019 - 13:15:09  Haberi Yazd?r

   Düzce kamuoyu Düzce Üniversitesinin Rektörlük seçimini tartışırken, bu tartışmalara AK parti eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal medya paylaşımları damga vurdu.

   Korkmaz paylaşımlarında, rektörlük seçiminde Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün taraf olduğunu ve Recep Özmerdivenli’yi desteklediğini ifade etti.

“FARUK ÖZLÜ, ÖZMERDİVENLİ İÇİN YÖK’E GİTTİ”

   İbrahim Korkmaz konuyla ilgili bilgiyi önemli bir görevde bulunan bir dostundan aldığını belirterek, Recep Özmerdivenli’nin bir yolsuzluğa karıştığını ve bundan dolayı da 1 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırıldığını ve cezasının da Yargıtay tarafından onandığını söyledi.

   Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Bakan olduğu dönem Özmerdivenli’yi Tübitak-Ulakbim'in yönetim kurulu üyesi olarak atadığının altını çizen Korkmaz, Özlü’nün Ankara’ya kadar giderek, Düzce Üniversitesi rektörlüğüne aday olan Özmerdivenli’yi desteklemek için YÖK’ü ziyaret ettiğini ifade etti.

“HAYDİ BAŞKAN BU LAFIN ALTINDA KALMA!”

   Başkan Özlü’yü bunun doğru bir bilgi olmadığını açıklamaya davet eden İbrahim Korkmaz, “Haydi Başkan bu lafın altında kalma. Düzce halkına bir açıklama yapman artık vacip oldu” dedi.

BİR KAÇ SAAT SONRA İHRAÇ BELGELERİ YAYINLANDI

   AK Parti Eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın bu paylaşımından ardından birkaç saat sonra, Düzce Basınında kendisinin bir süre önce AK Parti’den ihraç edildiğinin belgeleri yayınlandı. Bu paylaşımın üzerine bu belgelerin yayınlanması ise oldukça manidar bulundu.

“BU ŞAHSI NEDEN KORUYORSUNUZ?”

   Bu konuyla da ilgili yine sosyal medyadan bir açıklama yapan İbrahim Korkmaz, Başkan Özlü’ye hitaben şunları söyledi;

   “Size, defalarca; ‘Recep Özmerdivenli isimli bu şahsı niçin koruyorsunuz? İlişkinizin altında yatan gerçek sebepler nelerdir? Açıklayın da bu halk öğrensin’ diye çok basit bir soru sormuştum.

   Çok mu zordu?

   ‘Yetim hakkına el uzatanlar ile hiçbir alakam yoktur' demek.

   ‘Bu adamı bilmem, tanımam’ demek,

   Veyahutta ; ’İbrahim Korkmaz bana iftira atıyor’ demek çok mu zor geldi size?

   Halkımızın tabiriyle; ‘Koskoca, Bakanlık yapmış’ bir adamsınız. Bu kadarcık basit bir soruya hemencecik ve kolaylıkla cevap vereceğinize, benim Akparti'den ihraç ediliş belgemi, sanki gizli saklı bir şeymiş gibi basına servis ediyorsunuz”

“BİLMEM ANLAYABİLDİNİZ Mİ?”

   Korkmaz paylaşımının devamında ağır ifadeler kullandığı Özlü’ye, son olarak şunu söyledi;  

   "Allah, herkese, böyle bir 'infaz vesikası' nasip etmez bilesiniz. Size ve etrafınızdaki zangoçlarınıza ise hiç mi hiç nasip etmez, adına kurban olduğum rabbim.

   Beni size yoldaş olmaktan kurtaran Rabbime sonsuz hamd-u senalar olsun.

   Bilmem anlayabildiniz mi?”

Peki, Senin Yorumun?
murat ayyıldız  /  10.05.2019 - 22:14:12
 Düzce üniversitesinde dışardan gördüğüm kadarıyla canla başla gerçekten özveriyle çalışan; düzcemize ve düzce üniversitesine değer katmaya çalışan DÜ rektörü nigar hanımı kaybetmemelidir
  Fatih Melih Maradit
Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tar
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARINDA ÖNGÖRÜLERİMİZ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
SOMA İŞ CİNAYETİ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SENİ KİM YARATTI?
 
  Cemil Acar
Her Şey Güzel Olmalı
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Veis Özkurt
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
NE OLACAK BU DÜZCESPOR’UN HALİ?
 
  Özkan GÖZÜTOK
Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kaz
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Tayfur Ardıyok
 Soylenenler bazen yanlış anlaşılıyor bazende kasıtlı carpitiliyor. borçları ödemede gayrimenkul takası söz konusudur. bu yıllar önce Bolu Belediyesi'nin uyguladığı yöntemdir. burada zaten fiilen belediyenin elinden çıkmış arsaların borç karşılığı maliyeye devri sözkonusudur. yıllardir belediyenin arsalarina camiler okullar yapılmış. arsa halen belediyeye ait ama üzerindeki yapı devletin. işte bu tür arsaların gene devlete devri söz konusudur. zaten borcun büyük kısmı maliye ve sosyal sigortalar kurumuna olan borclardir. bu borçlardan da belediyenin kasasından para çıkmadan bu şekilde kurtulmak mümkündür.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Hayri Uluışık
 Soran diliniz dert görmesin
  " İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK! " Haberine...
 sevgi
 Ya kaldırımları otopark haline getirenlere ne demeli?
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Zeki Yeşilyurt
 Bundan takriben bir hafta önce belediyeye şu abonesi adıma kayıtlı olan yakinimin abone borç detayini çikarttirmak için gittim. borcu çıkardılar. bende dedim ki ben aboneligimi iptal ettirmek istesem bana ne kadar ücret vereceksiniz. cevap tuylerimi diken diken etti. 3 kuruş alırsınız burada öyle gözüküyor. dedim ki şu anda yeni aboneden siz 3 kuruş mu alıyorsunuz. Hayır. peki reel abone ücreti şu an 3 kuruş değilse neden benim hakkımı yiyorsunuz. ben 30 sene önce bu aboneyi alırken o günkü bedel abone ücreti ne ise onu verdim. şimdi soruyorum sayın başkanıma. bende bir akp li yim bu Allahtan revamı. bu ve buna benzer haksizliklari düzeltmek bu kadar zormu. iletişim için 0 505 578 12 11 saygılar
  " SENİ KİM YARATTI? " Yazısına...
 Murat Öz
 Hümeyra Hanım Tebrikler çok güzel bir konuyu işlemişsiniz.Hep üstümüze biçilen kıyafete göre yaşıyoruz.Teslimiyet nedir .Dilin söylediğini kalben tasdik nedir anlam maddede mi yoksa mana damıdır.Böyle bir yazı bekliyor olacağım sizden. Sağlıcakla kalın.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Düzceli..
 Secim öncesi Haymana konuşmasında sayın Erdoğan “Ya şu anda belediyelerin çoğu batık. Bitik. Personelinin maaşını ödeyemiyor, yerel seçimler bitecek bunlar sanki 8 ekonomisini düzeltecek. Türkiye ekonomisinin sorumlusu benim ben. Şu anda devletin başında kim var? Tayyip Erdoğan var. Kim var? 14 tane bakanı var. Kim var? Yardımcıları var.” ifadelerini kullandı.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Murat ÖZ
 Sayın Maradit Öncelikle böyle bir yazı kaleme aldığınız için tebrik ederim.Bir kaç hususu ifade etmek isterim insanları din ile uyutup paraya ve güce tapan evrensel dünyanın özellikle yüce dinimizin öğütlerini okumadan araştırmadan adeta tapanlar bunda sorumludur.Öncelikle Düzcede 1995 sonrası seçilen ve o yöneticileri iş başına getiren halk kusurludur.Yıllardır yok edilen değerlerimiz ve kaynaklarımıza rağmen yüksek bir oy oranı ile bizleri bu günkü ekonomik çıkmaz ve borç batağına sürükleyen iktidar adayına oy verdiniz sorgulamadan.Işin özünde belediyeden nemalanan bir ahali ve arada bir işi görülen vatandaş muhalefet dinsiz imansız ve terörist gibi gösterilerek halk kandırıldı.Bir parantezce Düzce basınına hiç muhalefet yapamadınız gerçekleri yazamadınız.Sonuç iflas etmiş bir belediye iflas etmiş ahlak iflas etmiş toplum kaldı.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 F Sönmez
  Sayın Keleş sattıkları yetmiyormuş gibi parkları da satmaya kalkmıştı. Biz o zaman da dedik şimdi de diyoruz. Satarak borç ödenmez. Bu yol yanlış. Önce belediye kasasından çalınanları geri alalım. 1 liralık iş 5 liraya yapılmış. Sayın Özlü ben müfettiş değilim diyor. Tamam size müfettiş ol demiyoruz, ancak müfettiş gibi davranıp Düzce'nin hakkını savunmalısınız. Müfettiş isteyebilir , Üniversite den bir bilirkişi heyeti oluşturup bunları inceletebilirsiniz.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Hakan Yunus
 Net!
  " İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK! " Haberine...
 Hakan
 Bu cadde Karayip Korsanları filmindeki Tortuga gibi.
Ramazan sokağında hafta sonu rüzgârı! Ramazan sokağında hafta sonu rüzgârı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Konuralp için özel proje hazırlanacak!
  İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  Anlamlı ziyaret!
  Bir işçi inşaatın çatısından düştü!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Düzceli kitapseverler için geliyorlar!
  Küp taş onarım çalışması yapıldı!
  İNTİHAR GİRİŞİMİ!
  Zabıtadan kaldırım ihlaline ceza!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Öğrencilerden matbaa ziyareti!
  Kanalizasyon hattı çalışmaları başladı!
  İftar sofraları kurulmaya devam ediyor!
  Cumayeri'nde cinayet!
   Astımınızla sağlıklı yaşayabilirsiniz!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hayvanları HUZURSUZ EDİYORLAR!
  Temizlik çalışmaları devam ediyor!
  Son ödeme tarihi 31 Mayıs!
  17.05.2019 - Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!..
  17.05.2019 - İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  16.05.2019 - Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kazanır!
  17.05.2019 - SENİ KİM YARATTI?
  14.05.2019 - Hayvan barınağı ilgi bekliyor!