Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64069090 Aktif Ziyaretçi :15606 26 Nisan 2019 Cuma
[12:58] Ecre Berlin’de ülkemizi temsil edecek! -- [12:44] Küçükler tenis müsabakaları yapıldı! -- [12:31] Minik Judocular Yunanistan’da esti! -- [10:24] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:25] Özlü bu hamlesiyle halktan destek gördü -- [15:55] Başkan Özlü kimseyi geri çevirmiyor! -- [14:50] Adıge Cumhurbaşkanı'ndan Başkan Özlü'ye ziyaret! -- [14:49] İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!.. -- [14:43] Düzce Üniversitesine yoğun ilgi! -- [12:17] Adige Cumhuriyeti Başkanı Düzce'de! --
Bunlara inanmayın!
AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü “Düzce’ye 2 kuruş fayda sağlamayanlar çıkıp konuşuyor, iftira atıyor ve yalan söylüyorlar. Bunlara inanmayın” dedi.
26.3.2019 - 13:49:30  Haberi Yazd?r

    31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çadır programlarına devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, Ağa Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Özlü’ye Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce İGM adayı Dursun Ay’da eşlik etti.

    Muhalefetin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’ye gelmesinden rahatsızlık duymasının gereksiz olduğunu söyleyen Özlü, “Cumhurbaşkanı Düzce’ye neden geliyor diyorlar. Düzce’ye her zaman bakan geldi. Benim görev yaptığım dönemde Düzce’ye birçok kez bakan geldi. Muhalefet adaylarının bundan bu kadar rahatsız olmalarının sebebi; Neden Düzce’de AK Parti adayının arkasında bakanlar var ve bundan rahatsızlar. Düzce’ye hizmet edeceksek, Düzce’ye bir fayda sağlayacaksak mutlaka Ankara’yla aramızın iyi olması lazım, bakanlarla aramızın iyi olması lazım.  Cumhurbaşkanımızla ve yardımcısıyla aramızın iyi olması lazım. Bakanların Düzce’ye gelmelerinden rahatsızlık duymak ve rahatsız olmak işi bilmemektir. Ya bunlar Düzce’ye kimin ne zaman gelip gittiğini bilmiyorlar ya da kötü niyetliler, Düzce’yi takip etmiyorlar” dedi.

   Muhalefetin Düzce’de belli yalanlara sarıldığını ve iftira üzerine seçim kampanyası yaptığını söyleyen Özlü “Muhalefet yalan söylüyor. Bunlardan birisi adaylardan birisine “Terörist” dediğim şeklindeki yalandır. Konu edilen Aziziye toplantısının videosunu gösterdim. 3 gün oldu hala bir ses çıkmadı. Yalan söylüyor, kendisini acındırmak istiyor bu acındırmadan mağduriyet doğurmak istiyor. Bu mağduriyetten de siyasi rant elde etmeye çalışıyor. Son derece çirkin bir politika. Düzce’de siyasete aşağı çeken bu tür söylemlerdir ve bu tip adamlardır. Düzce’ye 2 kuruş fayda sağlamayanlar çıkıp konuşuyor, iftira atıyor ve yalan söylüyorlar. Bunlara inanmayın.

   99’da aday olmuşsun kazanamamışsın, 2004’de aday adayı olmuşsun aday yapmamışlar. 2009’da aday olmuşsun seni seçmemişler kazanamamışsın. 2014’te aday olmuşsun kazanamamışsın. 2019’da yine adaysın. Önce kendine bakacaksın. Bana bunu sorarlar diye düşüneceksin.

   Sayın Bakan Düzce’de hiçbir şey yapmadı diyorlar. Devlet Hastanesi, terminal, bağlantı yolu, kalıcı işyerlerinin yurt olması, kültür merkezi, sokak hayvanları için yaşam merkezi bunların hepsini biz bitirdik” şeklinde konuştu.

Peki, Senin Yorumun?
teknik  /  26.3.2019 - 14:57:14
 99 da nereden aday olmuş da kazanamamış. Aday oldu da seçim pusulasında yer mi vermediler.Sayın Özlü bu bilgileri size kim veriyor.
  Fatih Melih Maradit
ÖZGÜR, DİNAMİK, DÜRÜST
 
  Semih Şenkaya
BURASI DÜZCE, OLMUYOR BÖYLE
 
  Ayşegül Şenol Can
MERHABA
 
  Ulviye Dikmen
DÜZCE’DEN SEVGİLER
 
  Ahmet Altun
KURT İLE KUZU
 
  Telat Çelik
TEŞVİK VE DÜZCE
 
  Peri Meram Arbak
Kabak Festivali İzlenimlerim
 
  Erkan Arslan
CAMBAZ’A BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KARANLIĞA AY DOĞARSA
 
  Cemil Acar
Seçimlerin ardından (1)
 
  Aysel Dural
17’NCİ SIRA
 
  Erdal Pişken
BURASI DÜZCESPOR.COM
 
  Özkan GÖZÜTOK
BİR "MERHABA" DA BENDEN
 
  Caner Besler
Daha istekli olmalıyız
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!.. " Haberine...
 Duzceli
 Heryerde bu yapılaşma var. onlar ve benzerleri gibi çirkin görüntüler apartman altlarına yapılan lokanta ve cafeler ve kaldırıma tasan çirkin goruntuler.
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Turgut Duygulu
 Gerçekten başkan halkın gözünde puan almak isterse bunu yapmalı maaş almamalıdır NİYE ALSINLAR BAKIN OVACIK BELEDİYE BAŞKANI KOMİNİST DİYORLAR ADAM İŞÇİLERLE BERABER YEMEĞİNİ HERGÜN AYNİ ŞEKİLDE PAYLAŞIYOR YANİ ADAM KOMİNİST MÜSLÜMAN DEYİL YAANİİİ
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Adnan
 Hayal görme kanka
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Muammer Yıldırım
 Şeffaf olmayan ve her yıl sonu denetlenmeyen Belediyeler böyle borçtan batıyor hizmete gelince tam bir hüsran paralar çarçur buhar olmuş çok düşündürücü..
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Mürsel
 Bunlar varken hiç birşey olmaz. Örnek tıranvay yüz karası idi iki görünmez oldu
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 fuat kam
 Maaş olmalı lakin makul düzeyde, hizmet bedelsiz olmaz zira maaş alınmazsa fitne olur,nasıl derseniz belediye ihalelerinden komisyon almakla suçlanırlar .
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Aydın
 Belediyecilik Gönül işi diye çıktılar yola. Eee o zaman taşın altına başkan ve yardımcılarıda el sokmalılar. Gönüllü seçildiler. Valla ben yapardım ki kocaman bakan neden yapmasın.
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Gönül A.
 Haydi başkan örnek ol..
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Hakan
 Belediye Başkanı ve yardımcıları bir an önce feragat etmeli. Ali Koç'u örnek alsınlar, adam önce kendi fedakarlık yaptı.
  " DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ " Yazısına...
 Peri Arbak
 Düzce Otları Festivali bir kadın manifestosudur, elini sıcak sudan soğuk suya sokmadan yapılan hiçbir eleştiriyi de kabul etmek mümkün değildir. Ulviye ablacığım eleştiri adına atılan taşlardan başlarımızı korumak gerekir. Bu güzel festival dostça eleştirilerle hep sürsün. Hepinizin eline, aklına ve yüreğine sağlık.
Çocuk oyununa büyük ilgi! Çocuk oyununa büyük ilgi!
  İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!..
  Mesleğimi seviyorum
  Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  Özlü bu hamlesiyle halktan destek gördü
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Şirketlerin üst yönetimi belirlendi!
  İtfaiye aracı ile çarpıştılar: 5 yaralı!
  Özlü'den taziye mesajı!
  FETÖ davası devam ediyor!
  Yazılanlardan haberiniz var mı?
  Özlü’yü tebrik için Düzce’ye geldi!
  Hasel Ahşap’a üst düzey ziyaret
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Safir Koleji'nden kandil etkinliği: Minikler ikram dağıttı!
  KESKİN; Düzce’deki eğitim için ciddi hamleler yapılıyor
  Festival 26 Nisan’da başlıyor!
  Yol açma çalışmalarına devam!
  Evinde ölü bulundu!
  Mahalle sözleşmeleri rehber olacak!
  Turizmin dijital dönüşümü anlatılıyor!
  19.4.2019 - Üstüne bir bardak su mu içelim?
  22.4.2019 - FERAGAT EDENLER!
  19.4.2019 - Marka, Şehir ve Düzce
  19.4.2019 - KUTLAMA VE DİLEKLER
  20.4.2019 - Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  22.4.2019 - DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ
  25.4.2019 - İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!..