Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64049282 Aktif Ziyaretçi :57150 25 Nisan 2019 Perşembe
[17:59] Özlü’yü tebrik için Düzce’ye geldi! -- [17:05] Mahalle sözleşmeleri rehber olacak! -- [17:01] 9. Yeşilay Bisiklet Turu 28 Nisan'da! -- [16:53] Parklara yaz hazırlığı! -- [16:41] Başkan Özlü’ye hayırlı olsun ziyaretleri! -- [16:40] Tekstil fabrikasında yangın! -- [16:34] Hem eğlendiler hem doğayı güzelleştirdiler! -- [16:27] Sahilde uçurtma şenliği! -- [16:23] Teşkilattan Başkana "HAYIRLI OLSUN" -- [16:21] Üç bin ciltlik eser bağışladı! --
Kariyer Zirvesi'nde buluştular!
Düzce Üniversitesi "Uluslararası İlişkiler Kariyer Topluluğu (ULİKAT)" Akçakoca Yerleşkemizde "Kariyer Zirvesi" düzenledi.
21.3.2019 - 17:04:51  Haberi Yazd?r
 
   Kariyer Zirvesi’ne; Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk,  Düzce Üniversitesi  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Akçakoca Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu ve Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Mesci, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk, Akçakoca Ticaret Odası Başkanı  Mehmet Nazım Pazvant, ''Uluslararası İlişkiler Kariyer (ULİKAT) Akademik Danışmanı Doç. Dr. Zafer Akbaş, öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.
 
   Kariyer zirvesine katılan;  Turkcell Kurumsal Müşteri Müdürü Mustafa Uğur Yazıcı, Borusan Saha Satış Sorumlusu Abdullah Şenkaya, BATU International Logistics Müdürleri Tarık Cansız ve Uğur Dal, bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.
 
   Aziz şehitlerimiz ve Yeni Zelanda’da cami baskını sonrası şehitlik mertebesine ulaşan din kardeşlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan zirvenin açılış konuşmasını ULİKAT Başkanı Halil Tekin gerçekleştirdi.
 
   Konuşmasına Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi Yönetimine ve tüm personeline, Akçakoca halkına ve esnaflarına destekleri ve katılımları için teşekkür ederek başlayan Halil Tekin, yeni bir heyecanla oluşturdukları topluluklarının ilk etkinliklerinin bu denli bir katılımcıyla gerçekleşmesi kendilerini memnun ettiğini ve güzel bir ekip çalışması oluşturduklarını söyledi. Biz bir aileyiz, mantığı ile küçük büyük iş ayrımı yapmadan çok profesyonel bir çalışmanın ortaya çıktığını ifade eden Tekin, tüm topluluk üyelerine ve topluluk danışmanı Doç. Dr. Zafer Akbaş’a maddi ve manevi destekleri için teşekkür etti.
 
   Açılış konuşmasından sonra konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde böyle bir etkinlik düzenlendiği için duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Kariyer serüveninin milattan öncesine dayandığını, tarım ile yerleşik hayata geçilmesiyle kariyerin çeşitlendiğini ifade eden Rektör Yardımcısı Şahin, kariyer yolculuğunun çok ciddi bir sebat ve çalışma ile yoğrulduğunu söyledi. Ayrıca emek verilerek yapılan her işte başarının kendiliğinden geleceğine vurgu yaptı. Uluslararası İlişkilerde Kariyer Topluluğu’nun (ULİKAT) ilk etkinliği olmasına rağmen oldukça profesyonel ve güzel bir etkinlik hazırladıklarını dile getiren Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, bu güzel etkinlikte emekleri ve yürekleri olan herkese teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.
 
   Gerçekleştirilen konuşmalardan sonra sunumunu yapmak için kürsüye davet edilen Turkcell Kurumsal Müşteri Müdürü Mustafa Uğur Yazıcı, konuşmasına kendi deneyimlerinden bahsederek başladı. Teknolojinin günümüzün vazgeçilmez bir unsuru olduğunu ifade eden Yazıcı, şirketlerin dijital pazarlama süreci ile markalarını yönettiklerini ve bunu yaparken de insan psikolojisinin iyi analiz ettiklerini ve reklamlarını bu sayede oluşturduklarını söyledi. Merak duygusunun, insanoğlunun öğrenme becerisini gerçekleştirmesi için çok güzel bir duygu olduğunu belirten davetli konuşmacı merak duygusunun; doğru bilgi ve çalışma azmiyle beraber ciddi bir başarıya neden olduğunu vurguladı. Konuşmasına asla pes etmeyin ve çok çalışın diyerek sonlandıran davetli konuşmacı, bu başarılı zirvenin gerçekleşmesinde emek verenlere ve kendilerini çok iyi ağırladıkları için topluluk üyelerine teşekkür etti.
 
   Zirvenin ikinci oturumunda sunumunu yapmak için kürsüye davet edilen Borusan Saha Satış Sorumlusu Abdullah Şenkaya, çalışma hayatının ve çalışmanın önemine vurgu yaparak konuşmasına başladı. Kendisinin çok erken yaştan beri çalışma hayatında olduğunu söyleyen davetli konuşmacı öğretmenlerinin hayatında çok ciddi izler bıraktığını ve bu izleri takip ettikçe başarının kendiliğinden geldiğini ifade etti. Zor bir hayat serüveninden geldiğini ifade eden davetli konuşmacı Şenkaya, asla çalışmayı bırakmadığını ve her düşüş sonrası tekrar ayağa kalktığını ifade ederek başarılı olmak için mücadeleyi hiçbir zaman bırakmamak gerektiğini vurguladı.
 
   Zirvenin üçüncü ve son oturumunda; BATU International Logistics Müdürleri Tarık Cansız ve Uğur Dal, lojistik sektörünün işleyişi, gümrük ve Türkiye’de lojistik konuları katılımcıları bilgilendirdi. Temsilin ve nasıl göründüğünün imaj oluşturma açısından önemine vurgu yapan davetli konuşmacılar, beraber yola çıkılan insanlar ile uyumlu çalışmanın önemini anlattı. Çok nitelikli olmaktan öte, beraber çalışabilme kültürünün lojistik şirketleri için önemine değinen davetli konuşmacılar, ekip arkadaşlarınızın hatalarını telafi edebilmenin ve olabildiğince ürünlere ve hizmet talebine karşılık vermenin sektörün olmazsa olmazlarından olduğunu söyledi. Kalite de sürekliliğin, ancak bu şekilde korunabileceğini vurgulayan davetli konuşmacılar, taşımacılık sektörünün önemine vurgu yaparak sunumunu tamamladı.
 
   Zirvede davetli konuşmacılara hediyeleri ve plaketleri topluluk üyeleri tarafından; topluluk üyelerine teşekkür Belgeleri ise; Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Zafer Akbaş ile Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Hüsrev Çelik tarafından takdim edildi.
 
   Zirve sonrası gerçekleşen çekiliş kurası sonunda Undankale Kafe sponsorluğunda 1 kişiye 6 aylık Netflix üyeliği, iki kişiye Lal Kafe sponsorluğunda kahvaltı, iki kişiye Çatı Kafe sponsorluğunda otobüs bileti ve yine Çatı Kafe sponsorluğunda bir kişiye iki kişilik kahvaltı ödülleri verildi.
 
   Zirve sonunda Turkuaz Beach Otel İşletmecisi Oğuzhan Yemenici, Topluluk Üyelerine Turkuaz Otel Restorant’da yemek ikramında bulundu. 
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
FERAGAT EDENLER!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
GEMİCİOĞLU
 
  Peri Meram Arbak
KUTLAMA VE DİLEKLER
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
TEK BAŞINA SONSUZLUK
 
  Cemil Acar
BİRAZ SİYASET, BİRAZ TURİZM..
 
  Aysel Dural
TERCİH MESELESİ!..
 
  Özkan GÖZÜTOK
Marka, Şehir ve Düzce
 
  Erdal Pişken
ANNEMİZİN LİGİNE DEVAM
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Muammer Yıldırım
 Şeffaf olmayan ve her yıl sonu denetlenmeyen Belediyeler böyle borçtan batıyor hizmete gelince tam bir hüsran paralar çarçur buhar olmuş çok düşündürücü..
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Mürsel
 Bunlar varken hiç birşey olmaz. Örnek tıranvay yüz karası idi iki görünmez oldu
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 fuat kam
 Maaş olmalı lakin makul düzeyde, hizmet bedelsiz olmaz zira maaş alınmazsa fitne olur,nasıl derseniz belediye ihalelerinden komisyon almakla suçlanırlar .
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Aydın
 Belediyecilik Gönül işi diye çıktılar yola. Eee o zaman taşın altına başkan ve yardımcılarıda el sokmalılar. Gönüllü seçildiler. Valla ben yapardım ki kocaman bakan neden yapmasın.
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Gönül A.
 Haydi başkan örnek ol..
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Hakan
 Belediye Başkanı ve yardımcıları bir an önce feragat etmeli. Ali Koç'u örnek alsınlar, adam önce kendi fedakarlık yaptı.
  " DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ " Yazısına...
 Peri Arbak
 Düzce Otları Festivali bir kadın manifestosudur, elini sıcak sudan soğuk suya sokmadan yapılan hiçbir eleştiriyi de kabul etmek mümkün değildir. Ulviye ablacığım eleştiri adına atılan taşlardan başlarımızı korumak gerekir. Bu güzel festival dostça eleştirilerle hep sürsün. Hepinizin eline, aklına ve yüreğine sağlık.
  " Bize tertemiz bir sayfa gerek! " Haberine...
 düzceli
 A Ç A M A Z L A R, Açsalar da gerçekleri kamuoyu ile paylaşamazlar.!!!!
  " KUTLAMA VE DİLEKLER " Yazısına...
 Samet Yıldız
 Hocam kaleminize ve yüreğinize sağlık iyiki varsınız.
  " Üstüne bir bardak su mu içelim? " Yazısına...
 Mahmut Gül
 SAYIN ÖZLÜ ve BUGÜNKÜ YÖNETİM ÇIKARTAÇAKMI ZANNETİYORSUNUZ. GÜLDÜRMEYİN INSANLARI
Çocuk oyununa büyük ilgi! Çocuk oyununa büyük ilgi!
  KAPOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ!
  Danışmanların hepsi partili!
  Mesleğimi seviyorum
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  Denizdeki köpeği boğulmaktan kurtardılar!
  Seyir halindeki otomobil yandı!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Şirketlerin üst yönetimi belirlendi!
  İtfaiye aracı ile çarpıştılar: 5 yaralı!
  Ramazan stantları için son gün 26 Nisan!
  Özlü'den taziye mesajı!
  FETÖ davası devam ediyor!
  Yazılanlardan haberiniz var mı?
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Safir Koleji'nden kandil etkinliği: Minikler ikram dağıttı!
  Hasel Ahşap’a üst düzey ziyaret
  KESKİN; Düzce’deki eğitim için ciddi hamleler yapılıyor
  Festival 26 Nisan’da başlıyor!
  Yol açma çalışmalarına devam!
  19.4.2019 - Üstüne bir bardak su mu içelim?
  22.4.2019 - FERAGAT EDENLER!
  18.4.2019 - Marka, Şehir ve Düzce
  18.4.2019 - Danışmanların hepsi partili!
  19.4.2019 - KUTLAMA VE DİLEKLER
  20.4.2019 - Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  18.4.2019 - Yetkililerden çözüm bekleniyor!
  22.4.2019 - DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ