Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :65432829 Aktif Ziyaretçi :52308 21 Temmuz 2019 Pazar
[13:37] Bir kişinin daha cesedi bulundu! -- [18:03] 2 DAKİKADA BUGÜN -- [17:33] İçme suyu desteği devam ediyor! -- [15:55] ‘Üstümüze ne düşüyorsa yapmaya hazırız!’ -- [15:48] Esmahanım Köyünde sevindirici olay! -- [15:38] DÜHAK sokak hayvanlarını unutmadı! -- [14:24] Kızılay Başkanı Düzce'de: Bin 500 kişiye 3 öğün yemek veriliyor! -- [14:17] DSİ 50 iş makinesi gönderdi! -- [14:06] Valilikten son durum açıklaması! -- [13:56] Tanal, Uğurlu Köyünde vatandaşın ihtiyaçlarını sıraladı! --
Kariyer Zirvesi'nde buluştular!
Düzce Üniversitesi "Uluslararası İlişkiler Kariyer Topluluğu (ULİKAT)" Akçakoca Yerleşkemizde "Kariyer Zirvesi" düzenledi.
21.3.2019 - 17:04:51  Haberi Yazd?r
 
   Kariyer Zirvesi’ne; Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk,  Düzce Üniversitesi  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Akçakoca Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu ve Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Mesci, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk, Akçakoca Ticaret Odası Başkanı  Mehmet Nazım Pazvant, ''Uluslararası İlişkiler Kariyer (ULİKAT) Akademik Danışmanı Doç. Dr. Zafer Akbaş, öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.
 
   Kariyer zirvesine katılan;  Turkcell Kurumsal Müşteri Müdürü Mustafa Uğur Yazıcı, Borusan Saha Satış Sorumlusu Abdullah Şenkaya, BATU International Logistics Müdürleri Tarık Cansız ve Uğur Dal, bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.
 
   Aziz şehitlerimiz ve Yeni Zelanda’da cami baskını sonrası şehitlik mertebesine ulaşan din kardeşlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan zirvenin açılış konuşmasını ULİKAT Başkanı Halil Tekin gerçekleştirdi.
 
   Konuşmasına Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi Yönetimine ve tüm personeline, Akçakoca halkına ve esnaflarına destekleri ve katılımları için teşekkür ederek başlayan Halil Tekin, yeni bir heyecanla oluşturdukları topluluklarının ilk etkinliklerinin bu denli bir katılımcıyla gerçekleşmesi kendilerini memnun ettiğini ve güzel bir ekip çalışması oluşturduklarını söyledi. Biz bir aileyiz, mantığı ile küçük büyük iş ayrımı yapmadan çok profesyonel bir çalışmanın ortaya çıktığını ifade eden Tekin, tüm topluluk üyelerine ve topluluk danışmanı Doç. Dr. Zafer Akbaş’a maddi ve manevi destekleri için teşekkür etti.
 
   Açılış konuşmasından sonra konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde böyle bir etkinlik düzenlendiği için duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Kariyer serüveninin milattan öncesine dayandığını, tarım ile yerleşik hayata geçilmesiyle kariyerin çeşitlendiğini ifade eden Rektör Yardımcısı Şahin, kariyer yolculuğunun çok ciddi bir sebat ve çalışma ile yoğrulduğunu söyledi. Ayrıca emek verilerek yapılan her işte başarının kendiliğinden geleceğine vurgu yaptı. Uluslararası İlişkilerde Kariyer Topluluğu’nun (ULİKAT) ilk etkinliği olmasına rağmen oldukça profesyonel ve güzel bir etkinlik hazırladıklarını dile getiren Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, bu güzel etkinlikte emekleri ve yürekleri olan herkese teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.
 
   Gerçekleştirilen konuşmalardan sonra sunumunu yapmak için kürsüye davet edilen Turkcell Kurumsal Müşteri Müdürü Mustafa Uğur Yazıcı, konuşmasına kendi deneyimlerinden bahsederek başladı. Teknolojinin günümüzün vazgeçilmez bir unsuru olduğunu ifade eden Yazıcı, şirketlerin dijital pazarlama süreci ile markalarını yönettiklerini ve bunu yaparken de insan psikolojisinin iyi analiz ettiklerini ve reklamlarını bu sayede oluşturduklarını söyledi. Merak duygusunun, insanoğlunun öğrenme becerisini gerçekleştirmesi için çok güzel bir duygu olduğunu belirten davetli konuşmacı merak duygusunun; doğru bilgi ve çalışma azmiyle beraber ciddi bir başarıya neden olduğunu vurguladı. Konuşmasına asla pes etmeyin ve çok çalışın diyerek sonlandıran davetli konuşmacı, bu başarılı zirvenin gerçekleşmesinde emek verenlere ve kendilerini çok iyi ağırladıkları için topluluk üyelerine teşekkür etti.
 
   Zirvenin ikinci oturumunda sunumunu yapmak için kürsüye davet edilen Borusan Saha Satış Sorumlusu Abdullah Şenkaya, çalışma hayatının ve çalışmanın önemine vurgu yaparak konuşmasına başladı. Kendisinin çok erken yaştan beri çalışma hayatında olduğunu söyleyen davetli konuşmacı öğretmenlerinin hayatında çok ciddi izler bıraktığını ve bu izleri takip ettikçe başarının kendiliğinden geldiğini ifade etti. Zor bir hayat serüveninden geldiğini ifade eden davetli konuşmacı Şenkaya, asla çalışmayı bırakmadığını ve her düşüş sonrası tekrar ayağa kalktığını ifade ederek başarılı olmak için mücadeleyi hiçbir zaman bırakmamak gerektiğini vurguladı.
 
   Zirvenin üçüncü ve son oturumunda; BATU International Logistics Müdürleri Tarık Cansız ve Uğur Dal, lojistik sektörünün işleyişi, gümrük ve Türkiye’de lojistik konuları katılımcıları bilgilendirdi. Temsilin ve nasıl göründüğünün imaj oluşturma açısından önemine vurgu yapan davetli konuşmacılar, beraber yola çıkılan insanlar ile uyumlu çalışmanın önemini anlattı. Çok nitelikli olmaktan öte, beraber çalışabilme kültürünün lojistik şirketleri için önemine değinen davetli konuşmacılar, ekip arkadaşlarınızın hatalarını telafi edebilmenin ve olabildiğince ürünlere ve hizmet talebine karşılık vermenin sektörün olmazsa olmazlarından olduğunu söyledi. Kalite de sürekliliğin, ancak bu şekilde korunabileceğini vurgulayan davetli konuşmacılar, taşımacılık sektörünün önemine vurgu yaparak sunumunu tamamladı.
 
   Zirvede davetli konuşmacılara hediyeleri ve plaketleri topluluk üyeleri tarafından; topluluk üyelerine teşekkür Belgeleri ise; Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Zafer Akbaş ile Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Hüsrev Çelik tarafından takdim edildi.
 
   Zirve sonrası gerçekleşen çekiliş kurası sonunda Undankale Kafe sponsorluğunda 1 kişiye 6 aylık Netflix üyeliği, iki kişiye Lal Kafe sponsorluğunda kahvaltı, iki kişiye Çatı Kafe sponsorluğunda otobüs bileti ve yine Çatı Kafe sponsorluğunda bir kişiye iki kişilik kahvaltı ödülleri verildi.
 
   Zirve sonunda Turkuaz Beach Otel İşletmecisi Oğuzhan Yemenici, Topluluk Üyelerine Turkuaz Otel Restorant’da yemek ikramında bulundu. 
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
MİNARENİN KILIFI!
 
  Ayşegül Şenol Can
DÜZCE’NİN HALLERİ!
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARI ÇALIŞTAYI
 
  Telat Çelik
UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR!
 
  Peri Meram Arbak
Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk T
 
  Hümeyra Yılmaz
Depodaki Lenin ve eski yeni Akçakoca
 
  Cemil Acar
RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
DÜZCE DEKOVİLİ
 
  Aysel Dural
20 KURUŞ DEYİP GEÇME!
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
İyi Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " HALA YARDIM BEKLİYORLAR! " Haberine...
 Murat ataş
 Köy bitik. Akçakocaya su buradan geliyor. baraj yaptılar köylü sıkıntı çekti. 2 yıl afet oldu yardım eden yok. fındık bahçeleri uçtu yol heyelandan tek şerit. barajı yaparken verdikleri sözü tutmadılar bir tane kanal açmadılar. Evlerin içi çamur doldu
  " HAYVAN HAKLARI ÇALIŞTAYI " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 daha çok çalışması lazım faruk özlünün düzcede yapılması gereken çok iş var ki saymakla bitmez. trafik park fuar alanı kongre merkezi katı atık merkezi. örnek vereyim tatile gidecez düzceye kim gelir kardüzü yok efteni termali yok denizi tanıtılmıyor çevre yolları yapılmamış faruk özlüye daha çok teşekkür etmek lazımki diger sorunları halletsin düzceye deger katsın diye
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 ali yılmaz
 düzce keleş şunu yapmış bunu kaçırmış şu paraları çalmışlar çarçur etmişler diye aglamak feryat etmek düzcenin yararına degil. düzceye deger katacak projeleri konuşmak lazım. düzceyi ileri getirecek projeler yapmak lazım. bir olimpiyat hazırlık merkezi yapılacaktı. gölyakalı abdullah şahin bu konuyu düzce gündemine taşıdı. hatırlayan var yok. kardüzü eftenia otel tabiat parkı gibi kurugöl futbol takımları kamp merkezi gibi projeleri tartışıp düzceye yön vermek lazım. yetkilileri harekete geçirecek formuller bulmak lazım. yoksa atı alan üsküdar geçmiş. hesap soran olmadıktan sonra konuşmak nafile
  " DÜZCE’NİN HALLERİ! " Yazısına...
 ilyas HIZEL
 ne güzel belirmisiniz düzcedeki bazı şıkıntıları yetkilileri yakalayınca neden bu düzcenin sorunları tartışıp çözüm yollarını yapılması gerekenleri konuşmayıpta simit yeyip iltifatlarla geçişir düzcenin sorunları. trafik sorunu katı atık merkezi sorunu fuar alanı kongre merkezi stadyum kardüz efteni dekovil düzce uçagı gibi sorunları yetkililere neden iletmez. bizim düzce halkı hep menfaat peşindemi koşacak. işte o zaman düzcede degişim bekleme.
  " RADİKAL DEĞİŞİM ŞART! " Yazısına...
 adil kara
 sayın acar ali ergün diye bir kişiden bahsetmişşin. düzceye ne karı düzcede neyi degiştirmiş. düzceye dokunacak düzceyi degiştirecek kadrolar kurmak lazım. ayrıca icrrat yapacak yöneticiler lazım. eski bakan faruk özlü tutturmuş para lazım. mali denge bakanlık yapmış biri düzce belediyesi koltuguna oturmuş hala para bulacam diye çırpınıyorsa düzce belediyesinden icraat beklemek hayal olur. nerde tranvay yolu nerde bişiklet yolu nerde metrobüs yolu nerde çevre yolları nerde fuar alanı nerde büyük stadyum nerde kardüz nerde efteni otel nerde dekovil nerde düzce uçagı .düzceye deger katacak yönetici aramak lazım. faruk özlü degil ali ergün degil icraat yapacak işin ehli adam lazım düzceye
  " MİNARENİN KILIFI! " Yazısına...
 ali ihsan çelik
 sayın maradit düzceyi soyan soydu kimsede hesap sormadı. bu paralar kimin parasıydı kim kazandı kim kaybetti. herzaman kaybeden düzce düzce. başka bir konuya düzcenin kanayan yaralanırını dekovil deniz kim sahip çıktı. düzce uçagı dediniz yine yok. filim platosu kongre merkezi katı atık merkezi kardüz efteni termal otel efteni tabiat parkı trafik çilesi metrobüs hattı tranvay hattı kurugöl futbol takımları kamp merkezi gölyaka kuyudüzü gs spor yatırımı olimpiyat hazırlık merkezi bunun gibi düzceye deger katacak yatırımları kim takip edecek. düzcede muhalefet yokmu. düzcenin valisi eski bakan faruk özlü kim sahiplenecek düzcenin kanayan yaralarını. neden basın yetkilileri bulmuşken bu konuları sormaz. bir kenara not etmez. işte düzcenin hali böyle. yönetilirsek düzce yerinde sayar bir adım gitmez
  " DÜZCE DEKOVİLİ " Yazısına...
 ali ihsan çelik
 sayın nuri çetin düzcenin tarihini çok güzel ortaya koyuyorsunuz ama malesef düzcedeki yöneticiler sahip çıkıyormu. dekovil kaç seneden beri gündemde hala icraat yok. bu konuyu faruk özlü eski bakan belediye başkanı düzceye getirse belki ikili ilişkilerle bedavaya bile gelir. restore edilip sergi sarayı gibi halk müzesi örnek pul koleksiyon tanıtımı hatta girişte cüzi bir para 1 tl bu dekovil düzceye deger katar. getirenide devamlı gündemde tutar. örnek şu kişi dekovili getirdi diye sayın çetin önce faruk özlüye o sahip çıkmazsa valiye valide sahip çıkmazsa özel sektöre düzce tanıtma vakfı gibi örgütlere bu konu anlatılıp sahip çıkan olursa düzceye deger katar. hatta bir düzcenin uçagı varmış buda sergilenirse yemede yanında yat kremanın kaymagı olur. düzce belli bir alanda örnek fuar alanı gibi bir yerede düzce önemli katkı saglar. yeterki yetkililere iletip sahip çıkılısın teşekkürler
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Seher Savaş
 Rabia heykeli kimin zamanında yapılmıştır ve maliyeti ne kadardır? Bilgi verilirse memnun olurum.
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Düzceli..
  Aynı siyasi kökenden gelen ve deprem sonrası imar planını çizdiren başkanın seçim garantisi olan garabet planın, "çünkü her tadilat ona oy olarak dönecekti " rantı bu 17 yıllık döneme denk geldi..Vatandaşın arsasının 100 de 40 kını bedelsiz gaspeden, kamusal ihtiyaç diye yıllarca arsasına inşaat izni vermeyen belediye, eski hal yerindeki binaya nası onay verdi ki.. Ne kaldırım ne de sokak kalmış..
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Düzceli..
  Son iki belediye toplantısında, yahu eskiye takılıp kalmayalım diyenleri duyuyoruz.. Arsası ile 10 daıre fiyatına saat kulesi, zevksizlik abidesi ve mühendislik olayı ışıklandırma, çayın kenarında demir korkulukları betonu ile kırdırıp yeniden beton ve demir korkuluk yapılarak kimlere vefa borcu ödendi.. 17 yıldır AKP dönemi tek bir proje var mı ki, mühendislik ve şehircilik anlamında bu şehre yakıştı densin..
Propolis menopoz sonrası kalbi koruyabilir mi? Propolis menopoz sonrası kalbi koruyabilir mi?
  15 Temmuz töreni düzenlendi!
  Cip ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı!
  Valilikten sel açıklaması: 69 kişi kurtarıldı, 7 kişi kayıp!
  Bir kişi evin önünde ölü bulundu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Sokak tek yönlü olarak trafiğe açıldı!
  1850 rakımlı yaylada buluştular!
  Üniversite misafirhanesi ücretsiz hizmete açıldı!
  Akçakoca sular altında
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Mustafa Varank Düzce’de!
  15 Temmuz mesajı verdiler!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  CHP’li Tanal’dan ‘Düzce afet bölgesi ilan edilsin’ talebi!
  İşte Akçakoca’nın son hali!
  Başkana Başdanışman geldi!
  DİLAVER KÖYÜNDE 21 KİŞİ KURTARILDI!
  Uğur Dershanesi
  Şehit ve Gazi aileleri için program düzenledi!
  14.07.2019 - UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR!
  18.07.2019 - RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
  18.07.2019 - DÜZCE’NİN HALLERİ!
  18.07.2019 - MİNARENİN KILIFI!
  18.07.2019 - HAYVAN HAKLARI ÇALIŞTAYI
  18.07.2019 - DÜZCE DEKOVİLİ
  19.07.2019 - HALA YARDIM BEKLİYORLAR!