Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64069364 Aktif Ziyaretçi :46683 26 Nisan 2019 Cuma
[17:25] Özlü bu hamlesiyle halktan destek gördü -- [15:55] Başkan Özlü kimseyi geri çevirmiyor! -- [14:50] Adıge Cumhurbaşkanı'ndan Başkan Özlü'ye ziyaret! -- [14:49] İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!.. -- [14:43] Düzce Üniversitesine yoğun ilgi! -- [12:17] Adige Cumhuriyeti Başkanı Düzce'de! -- [12:11] Tarihte Çocuk paneli yapıldı -- [12:06] Tasarım sergisi beğeni topladı! -- [12:00] Yabancı uyruklu öğrencilere Türkiye'yi anlattı! -- [10:25] ARAMIZDAN AYRILANLAR --
Bu sese kulak verin!
Doğuştan “Cam Kemik” hastası olan ve 1 yıl önce Ali Kılıç isimli engelli bir genç ile nişanlanan Düzceli Özge Demir, nişanlısının Düzce’de görev yapması için yetkililere seslendi. Önümüzde ki Temmuz ayı içerisinde düğünlerinin olacağını söyleyen Demir, “Ben Düzce’den başka bir şehirde yaşayamam” dedi.
19.3.2019 - 13:53:34  Haberi Yazd?r

   Doğuştan Cam Kemik Hastası olan Özge Demir, geçtiğimiz yıl Konya’da yaşayan yine engelli Ali Kılıç isimli bir genç ile nişanlanma kararı aldı. Önümüzde ki Temmuz ayı içerisinde hayatlarını birleştirme kararı alan engelli gençler, aralarında ki mesafeleri aşmakta zorlanıyor.

“ARKAMDAKİ TEK DAYANAĞIM ANNEM”

   Babasının 2 yıl önce vefat ettiğini ve annesi ile birlikte yaşadığını söyleyen Demir, arkasında ki en büyük dayanağın yine annesi olduğunu ifade etti. Annesinden ayrı yaşamak istemediğini ve bu nedenle nişanlısının Düzce Belediyesine atanmasını isteyen Demir, “ 1 Yıl önce Ali Kılıç isimli bir genç ile nişanlandım. Nişanlım, Konya Belediyesinde çalışıyor. Konya Selçuk ilçesinde ikamet ediyor, Konya Belediyesinde de şu anda çalışmakta. Ben bedensel engelliyim. Halk arasında Cam Kemik Hastalığı olarak geçiyor rahatsızlığım. Bu şekilde hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum.  Nişanlımda ise sadece boy kısalığı var. Onun haricinde bir engeli yok. 

   Ben yetkililerden bana yardım etmelerini istiyorum. Sizin aracılığınız ile yetkililere seslenmek istiyorum. Nişanlımın Konya Büyük Şehir Belediyesinden, Düzce Belediyesine gelmesini istiyorum. Buradaki belediyeye aldırmak çok istiyorum. Ben Düzce’den ayrılmak istemiyorum. Ailemi bırakmak istemiyorum. Sonuçta ben de bir engelliyim. Annemin arkamda durmasını istiyorum.  Babam 2 yıl önce vefat etti. O yüzden de annemi yalnız bırakamam.  Yani o bana, ben ona destek oluyoruz” dedi.

“TEK İSTEĞİM NİŞANLIMIN DÜZCE’DE GÖREV YAPMASI…”

 

   “Bedensel engelliyim, Evlenip Konya’da ikamet ettiğim de,  Düzce’ye ulaşımım çok kolay olmayabilir” diyen Demir, tek isteğinin nişanlısının Düzce’de görev yapması olduğunu belirterek, “ Yani istediğim zaman ne annem benim yanımda olabilir, ne de ben annemin yanında olabilirim. O yüzden ben annemi arkamda, yanımda görmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“YETKİLİLERİN ELİMDEN TUTMASINI İSTİYORUM…”

   Düzce’den başka bir şehirde yaşamak istemediğini kaydeden Demir, “Düğünümüz 5 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak. Ben kesinlikle hiç kimseden maddi yardım istemiyorum.  Ben sadece, manevi olarak nişanlımın Düzce Belediyesine tayin olmasını istiyorum.  Ben bir şekilde ayağa kalkmak istiyorum, ama yetkililerinde benim elimden tutmasını istiyorum. Ben bu Düzce’nin vatandaşıyım. Başka yerde yaşamak istemiyorum.  Lütfen benim elimden tutsunlar. Çünkü ben, eğer Konya’da ikamet edersem, orada ben kirada oturacağım ve ben çalışamıyorum, çalışabileceğim mi onu da bilmiyorum. Sadece nişanlım çalışacak ve ben orada kirada oturmak zorunda kalacağım.  Düzce’de olursam kendime ait bir evim var! O evde kendime göre, yaşam alanımı kolaylaştırmak için dizayn ediyorum. Ben sadece nişanlımın buraya gelmesini istiyorum, benim amacım bu” diye konuştu.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
FERAGAT EDENLER!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
GEMİCİOĞLU
 
  Peri Meram Arbak
KUTLAMA VE DİLEKLER
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
TEK BAŞINA SONSUZLUK
 
  Cemil Acar
BİRAZ SİYASET, BİRAZ TURİZM..
 
  Aysel Dural
TERCİH MESELESİ!..
 
  Özkan GÖZÜTOK
Marka, Şehir ve Düzce
 
  Erdal Pişken
ANNEMİZİN LİGİNE DEVAM
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!.. " Haberine...
 Duzceli
 Heryerde bu yapılaşma var. onlar ve benzerleri gibi çirkin görüntüler apartman altlarına yapılan lokanta ve cafeler ve kaldırıma tasan çirkin goruntuler.
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Turgut Duygulu
 Gerçekten başkan halkın gözünde puan almak isterse bunu yapmalı maaş almamalıdır NİYE ALSINLAR BAKIN OVACIK BELEDİYE BAŞKANI KOMİNİST DİYORLAR ADAM İŞÇİLERLE BERABER YEMEĞİNİ HERGÜN AYNİ ŞEKİLDE PAYLAŞIYOR YANİ ADAM KOMİNİST MÜSLÜMAN DEYİL YAANİİİ
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Adnan
 Hayal görme kanka
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Muammer Yıldırım
 Şeffaf olmayan ve her yıl sonu denetlenmeyen Belediyeler böyle borçtan batıyor hizmete gelince tam bir hüsran paralar çarçur buhar olmuş çok düşündürücü..
  " Marka, Şehir ve Düzce " Yazısına...
 Mürsel
 Bunlar varken hiç birşey olmaz. Örnek tıranvay yüz karası idi iki görünmez oldu
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 fuat kam
 Maaş olmalı lakin makul düzeyde, hizmet bedelsiz olmaz zira maaş alınmazsa fitne olur,nasıl derseniz belediye ihalelerinden komisyon almakla suçlanırlar .
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Aydın
 Belediyecilik Gönül işi diye çıktılar yola. Eee o zaman taşın altına başkan ve yardımcılarıda el sokmalılar. Gönüllü seçildiler. Valla ben yapardım ki kocaman bakan neden yapmasın.
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Gönül A.
 Haydi başkan örnek ol..
  " FERAGAT EDENLER! " Yazısına...
 Hakan
 Belediye Başkanı ve yardımcıları bir an önce feragat etmeli. Ali Koç'u örnek alsınlar, adam önce kendi fedakarlık yaptı.
  " DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ " Yazısına...
 Peri Arbak
 Düzce Otları Festivali bir kadın manifestosudur, elini sıcak sudan soğuk suya sokmadan yapılan hiçbir eleştiriyi de kabul etmek mümkün değildir. Ulviye ablacığım eleştiri adına atılan taşlardan başlarımızı korumak gerekir. Bu güzel festival dostça eleştirilerle hep sürsün. Hepinizin eline, aklına ve yüreğine sağlık.
Çocuk oyununa büyük ilgi! Çocuk oyununa büyük ilgi!
  İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!..
  Mesleğimi seviyorum
  Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  Şirketlerin üst yönetimi belirlendi!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İtfaiye aracı ile çarpıştılar: 5 yaralı!
  Özlü'den taziye mesajı!
  Yazılanlardan haberiniz var mı?
  FETÖ davası devam ediyor!
  Safir Koleji'nden kandil etkinliği: Minikler ikram dağıttı!
  Özlü bu hamlesiyle halktan destek gördü
  Özlü’yü tebrik için Düzce’ye geldi!
  Hasel Ahşap’a üst düzey ziyaret
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Festival 26 Nisan’da başlıyor!
  KESKİN; Düzce’deki eğitim için ciddi hamleler yapılıyor
  Yol açma çalışmalarına devam!
  Evinde ölü bulundu!
  Mahalle sözleşmeleri rehber olacak!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  19.4.2019 - Üstüne bir bardak su mu içelim?
  22.4.2019 - FERAGAT EDENLER!
  19.4.2019 - Marka, Şehir ve Düzce
  19.4.2019 - KUTLAMA VE DİLEKLER
  20.4.2019 - Bize tertemiz bir sayfa gerek!
  22.4.2019 - DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ
  25.4.2019 - İNÖNÜ PARKI BOŞALTILIYOR!..