Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :64402130 Aktif Ziyaretçi :58332 20 Mayıs 2019 Pazartesi
[15:03] Cumayeri'nde cinayet! -- [14:57] Masa tenisinde Düzce'yi baro temsil edecek! -- [14:52] Düzce Üniversitesine proje ödülü! -- [14:47] Yaşam desteği eğitimi verildi! -- [14:42] Öğrencilerin eserleri sanat severlerle buluştu! -- [14:32] 19 Mayıs için mesaj verdiler! -- [13:49] Hasat mevsimi verimli geçti! -- [13:33] Öğrencilerden köy okuluna kütüphane! -- [13:13] Delta Alfa -- [13:06] Zincirleme trafik kazası: 5 yaralı! --
Deliler izleyiciler ile buluştu!
Oyuncular arasında Düzceli Baran Öztürk’ün de bulunduğu 23 Kasım’da sinemalarda vizyona giren “Deliler Fatih’in Fermanı” filmi oyuncuları izleyicileriyle buluştu.
30.11.2018 - 12:32:14  Haberi Yazd?r

   Krempark AVM Moonlight sinemada 23 Kasım tarihinde vizyona giren “Deliler Fatih’in Fermanı” filminin oyuncuları KremparkAVM’de seyircileri ile buluştu. 29 Kasım 19.00 seansına izleyiciler ile birlikte giren oyuncular filmin sonunda sahneye çıktılar.

    Filmde “Gökkurt” rolünde oynayan Cem Uçan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

   “Bu film kendi coğrafyamızın öz evlatlarının çektiği bir filmdir. Tarihi kronolojinin üstünde gerçek bir hikayeyi anlattık. Evrakları ve belgeleri ile gerçek bir hikayeyi anlattık. Tarihte ecdadımızı dünya öğrenecekse, o kendi yaptıkları saçma sapan şeylerden değil, bu toprağın öz evlatlarından öğrensinler. Ondan bu iş için kollarımızı sıvadık ve en iyisini yapmak adına elimizden gelen her şeyi yaptık. Allah kısmet eder ikinciyi de yapma fırsatı bulursak inanın çok daha iyi bir film çekeceğiz. Yeter ki bunları yapma olanağı bulalım. Hepinizden çok teşekkür ediyorum, geldiğiniz için sağ olun.”

“HEM EV SAHİBİYİM HEM MİSAFİRİM”

   Filmde “Adsız” rolünde oynayan Düzceli Baran Öztürk ise; “Hepinizin ayağına eline sağlık. Buraya kadar gelmişsiniz ve beni duygulandırdınız. Ben Düzceliyim, dolayısıyla hem ev sahibiyim hem misafirim. Deliler ile ilgili çok kaynak yok. Akıncı Birlik olmalarından kaynaklansa gerek, daha çok Bizanslı, İtalyan, Fransız ve İngiliz tarihçi ve savaş elçilerinin kaynaklarından bilgi edinebiliyoruz. Maalesef üzücü bir haber ile Almanya’da yasaklandı. Hem Düzce ilinin Almanya’da çok fazla gurbetçisi var. Onlara haber yollamanızı ve filme sahip çıkmalarını söylemenizi rica ediyorum. Çünkü bu işi sadece biz yaptığımız ve daha sonrasında yapacağımız için değil, bizim gibi başka proje yapmak isteyen yapımcılara da bir lokomotif olmalı ve daha iyi işler yapmalıyız” şeklinde konuştu.

“DELİLERİN İKİNCİSİNİ YAPMAK İSTİYORUZ”

   “Aşgar” rolünde oynayan İsmail Filiz: “Bu film hepimiz için değişik duygular barındırıyor, benim için de heyecan ve gurur var açıkçası. Deliler ile ilgili bizim tarihimizde çok az şey var fakat bunlar bizim kahramanlarımız. Tarihte Anadolu Selçuklu döneminden başlayıp Osmanlı’ya devam eden belki günümüzde de bizim Bordo Berelilerimiz, Jandarma Özel Harekatımız, Polis Özel Harekat hala delilik duygusunu devam ettiriyor. Delilik, akıl yoksunluğu değil yürekteki duygunun adı. Bizler tarihin tozlu sayfalarında kalan bu karakterleri tekrar çıkarmaya çalıştık. Belki yüz üzerinden yüz vermeyebilirsiniz filme, belki beğenmeyeniniz olur ama burada önemli olan şey şu, bu filmin birincisini yapmadan ikincisini daha iyi yapamıyorsunuz. Bizler bir yola çıktık ve bu yolda devam edeceğiz. Delilerin ikincisini yapmak istiyoruz. Bu memlekette Deliler’den başlayıp hala devam eden bir yürek deliliği mevcut. Bunu 15 Temmuz’da da gördük hala görüyoruz. Bu memlekette 80 milyon deli var, bu filmde onların filmi. Teşekkür ediyorum” dedi.

    Oyuncuların konuşmalarından sonra pasta kesildi ve fotoğraf çekimi yapıldı.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tar
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
PANDORANIN KUTUSU
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARINDA ÖNGÖRÜLERİMİZ
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ÜNİVERSİTE
 
  Peri Meram Arbak
SOMA İŞ CİNAYETİ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SENİ KİM YARATTI?
 
  Cemil Acar
Her Şey Güzel Olmalı
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
Veis Özkurt
 
  Aysel Dural
KISSADAN HİSSE
 
  Erdal Pişken
NE OLACAK BU DÜZCESPOR’UN HALİ?
 
  Özkan GÖZÜTOK
Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kaz
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Zeki Yeşilyurt
 Bundan takriben bir hafta önce belediyeye şu abonesi adıma kayıtlı olan yakinimin abone borç detayini çikarttirmak için gittim. borcu çıkardılar. bende dedim ki ben aboneligimi iptal ettirmek istesem bana ne kadar ücret vereceksiniz. cevap tuylerimi diken diken etti. 3 kuruş alırsınız burada öyle gözüküyor. dedim ki şu anda yeni aboneden siz 3 kuruş mu alıyorsunuz. Hayır. peki reel abone ücreti şu an 3 kuruş değilse neden benim hakkımı yiyorsunuz. ben 30 sene önce bu aboneyi alırken o günkü bedel abone ücreti ne ise onu verdim. şimdi soruyorum sayın başkanıma. bende bir akp li yim bu Allahtan revamı. bu ve buna benzer haksizliklari düzeltmek bu kadar zormu. iletişim için 0 505 578 12 11 saygılar
  " SENİ KİM YARATTI? " Yazısına...
 Murat Öz
 Hümeyra Hanım Tebrikler çok güzel bir konuyu işlemişsiniz.Hep üstümüze biçilen kıyafete göre yaşıyoruz.Teslimiyet nedir .Dilin söylediğini kalben tasdik nedir anlam maddede mi yoksa mana damıdır.Böyle bir yazı bekliyor olacağım sizden. Sağlıcakla kalın.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Düzceli..
 Secim öncesi Haymana konuşmasında sayın Erdoğan “Ya şu anda belediyelerin çoğu batık. Bitik. Personelinin maaşını ödeyemiyor, yerel seçimler bitecek bunlar sanki 8 ekonomisini düzeltecek. Türkiye ekonomisinin sorumlusu benim ben. Şu anda devletin başında kim var? Tayyip Erdoğan var. Kim var? 14 tane bakanı var. Kim var? Yardımcıları var.” ifadelerini kullandı.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Murat ÖZ
 Sayın Maradit Öncelikle böyle bir yazı kaleme aldığınız için tebrik ederim.Bir kaç hususu ifade etmek isterim insanları din ile uyutup paraya ve güce tapan evrensel dünyanın özellikle yüce dinimizin öğütlerini okumadan araştırmadan adeta tapanlar bunda sorumludur.Öncelikle Düzcede 1995 sonrası seçilen ve o yöneticileri iş başına getiren halk kusurludur.Yıllardır yok edilen değerlerimiz ve kaynaklarımıza rağmen yüksek bir oy oranı ile bizleri bu günkü ekonomik çıkmaz ve borç batağına sürükleyen iktidar adayına oy verdiniz sorgulamadan.Işin özünde belediyeden nemalanan bir ahali ve arada bir işi görülen vatandaş muhalefet dinsiz imansız ve terörist gibi gösterilerek halk kandırıldı.Bir parantezce Düzce basınına hiç muhalefet yapamadınız gerçekleri yazamadınız.Sonuç iflas etmiş bir belediye iflas etmiş ahlak iflas etmiş toplum kaldı.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 F Sönmez
  Sayın Keleş sattıkları yetmiyormuş gibi parkları da satmaya kalkmıştı. Biz o zaman da dedik şimdi de diyoruz. Satarak borç ödenmez. Bu yol yanlış. Önce belediye kasasından çalınanları geri alalım. 1 liralık iş 5 liraya yapılmış. Sayın Özlü ben müfettiş değilim diyor. Tamam size müfettiş ol demiyoruz, ancak müfettiş gibi davranıp Düzce'nin hakkını savunmalısınız. Müfettiş isteyebilir , Üniversite den bir bilirkişi heyeti oluşturup bunları inceletebilirsiniz.
  " Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!.. " Yazısına...
 Hakan Yunus
 Net!
  " İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK! " Haberine...
 Hakan
 Bu cadde Karayip Korsanları filmindeki Tortuga gibi.
  " Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kazanır! " Yazısına...
 Samsak
 Yani yazar burda şunu anlatmak istiyor. Hoş geldin ya şehri ramazan. Elinize sağlık yazınız çok güzel başarılarınızın devamını dilerim
  " Hayvan barınağı ilgi bekliyor! " Haberine...
 arzuok
 Neler yapılabilir adlı yazıyı destekliyorum duyarlı bir vatandaş olarak elimden gelen yardımı yapacağım inşaallah hayvan barınağınada bir kumbara konulabilir
  " Düzce Otları Çalıştayı’ndan Notlar " Yazısına...
 ulviye dikmen
 Düzcede doğanlardan daha Düzceli olup bizleri hiç yalnız bırakmayan kocaman yüreğin için sana teşekkür ederim memleket Düzce adına.. Sağolasın
Gençlerden Fuat Sezgin canlandırması! Gençlerden Fuat Sezgin canlandırması!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Konuralp için özel proje hazırlanacak!
  İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!
  Anlamlı ziyaret!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Düzceli kitapseverler için geliyorlar!
  İNTİHAR GİRİŞİMİ!
  Bir işçi inşaatın çatısından düştü!
  Zabıtadan kaldırım ihlaline ceza!
  Küp taş onarım çalışması yapıldı!
  Kanalizasyon hattı çalışmaları başladı!
  Öğrencilerden matbaa ziyareti!
  İftar sofraları kurulmaya devam ediyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
   Astımınızla sağlıklı yaşayabilirsiniz!
  Son ödeme tarihi 31 Mayıs!
  Temizlik çalışmaları devam ediyor!
  Hayvanları HUZURSUZ EDİYORLAR!
  Akçakoca'da Sarıoğlu dönemi!
  17.05.2019 - Bozduğunuz kantar, gün gelir sizi de tartar!..
  16.05.2019 - Markanız, Ramazan da Kalbe Dokunarak Kazanır!
  17.05.2019 - SENİ KİM YARATTI?
  14.05.2019 - Hayvan barınağı ilgi bekliyor!
  17.05.2019 - İstanbul Caddesi ‘yine’ EVLERE ŞENLİK!