Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :60962099 Aktif Ziyaretçi :57981 21 Kasım 2018 Çarşamba
[16:21] ‘Biz birbirimizi dinleyebilirsek her şey çözülür’ -- [15:55] Bıyık'a bir destek de Taşlı'dan! -- [15:49] Vakıf Katılım Düzce şubesi açıldı! -- [15:47] İtfaiyeden önemli uyarılar! -- [15:43] Samimi görüntüler ortaya çıktı... Bıyık'tan TSO ziyareti! -- [15:35] Diğer partilerin cevabı ne olacak? Vatan Partisinden çağrı var: Gelin sorunları beraber çözelim! -- [15:35] Duraklarda zemin iyileştirmesi! -- [15:29] Çevre düzenleme çalışması yapıldı! -- [15:14] Çocukları için yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor! -- [12:46] MHP’li meclis üyelerinden üst geçit talebi! --
Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
Partilerde Belediye Başkan adaylıkları için son günlerde Düzce’deki kulisler hız kazandı.. Bir tarafta muhtemel adaylar için oluşturulan listelerde en başı çeken isimler yer alırken, diğer tarafta adının o listelere girmesi için nabız yoklayanlar da var..
15.8.2018 - 11:40:36  Haberi Yazd?r

   Yerel seçimler yaklaşırken, Belediye Başkan adaylığı için hemen her partiden bazı isimler de telaffuz edilmeye devam ediyor.

   “Hangi partiden kim aday adayı olur?” veya “Aday adayları içinde en fazla kimin aday olma şansı var?” gibi sorular Düzce'nin hemen her köşesinde tartışılırken, bu isimlerden oluşturulan listelerin dışında kalıp, aday olma hayali kuranlar nabız yoklamaya devam ediyor.

   Bu kulislerden edindiğimiz en son bilgiler ışığında Düzce Merkez adaylığı için adı geçen en kuvvetli isimler ise şöyle sıralanıyor;

AK PARTİ’DE HİKMET KESKİN’İN ADI

EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİN BAŞINDA GELİYOR!..

   AK Parti'de yine büyük olasılıkla aday adayı bolluğunun yaşanması bekleniyor. Ancak bu kez AK Parti'de biraz daha fazla halkın nabzı yoklanarak aday belirlemelerine gidilebilir. 

   İktidar Partisinde kuvvetli aday listesinin en başını İl Başkanı Hikmet Keskin'in çektiği noktasında hemen herkes görüş birliğine varıyor.

   Keskin'in il Başkanı avantajının olmasının ötesinde, sürekli sahada olması vatandaşın gözünden kaçmıyor.

   AK Parti’nin il başkanı Keskin, ayrıca her Pazartesi günü partiye gelen vatandaşın sorunlarıyla birebir ilgilendiği gibi, haftanın diğer günlerinde de mahallelerde halkın dertlerini dinliyor. Üstelik Hikmet Keskin’in Ankara temaslarının da oldukça iyi olduğu biliniyor.

   Bir diğer kuvvetli aday diyebileceğimiz isim Belediye Başkanı Dursun Ay.

   Son günlerde eski Başkan Mehmet Keleş'in de ziyaret ederek destek verdiği söylenilen Ay'ın da halen Başkanlık koltuğunda oturuyor olmasından ötürü, bir şans tanınıyor.

   Yalnız Dursun Ay’ın Başkanlık koltuğunda oturması şans gibi gözükse de, öte yandan icraatlardan kaynaklanan eleştirilerin hedefi olduğu için de bir anlamda yıpranmasına da neden oluyor.

   Diğer taraftan, son günlerde Düzce Üniversitesi Rektörü Prof . Dr. Nigar Demircan Çakar’ın da AK Parti’den Belediye Başkan adaylığı için ismi konuşulmaya başlandı. Ancak yerel seçimlerle rektörlük seçimleri aynı tarihlere denk geliyor. Bu bakımdan Çakar'ın Belediye Başkanlığına aday olmak gibi bir niyeti varsa, bir karar vermesi gerekecek.

   AK Parti’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle;

   Fevai Arslan, İsa Şengüloğlu, Metin Kaşıkoğlu, Cüneyt Yılmaz, Ali Dilber, Muhsin Yavuz, İsmail Bayram ve Hakan Kuşçuoğlu.

MHP’DE YİNE ÖMER KÜÇÜK İSMİ TELAFFUZ EDİLMEYE BAŞLANDI

   Milliyetçi Hareket Partisi’nde ki hareket bir türlü durulmuyor. Haziran seçimlerinde bir vekil çıkartmaları, yerel seçimlerde şanslı olabilecekleri umudu doğurdu.

   MHP’de daha önce gerek yerel ve gerekse milletvekili seçimlerinden Düzceliler’in iyi bildiği Ömer Küçük ismi, şimdi de önümüzdeki seçimlerde Belediye Başkan adaylığı için konuşulmaya başlandı.

   Küçük, MHP’nin kuvvetli adaylarından biri olarak görülüyor.

   MHP’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle;

   Yusuf Arslan, Abdullah Danışmaz, Cemal Aksan, Celal Kasapoğlu ve Erdoğan Bıyık.

CHP’DE ESKİ REKTÖRÜN ADI KONUŞULUYOR

   Cumhuriyet Halk Partisi hala daha parti içi tartışmalardan sıyrılabilmiş değil. Ancak bir taraftan da “Yerel seçimlerde Belediye Başkan adayı kim olabilir?” sorusunun cevabı aranıyor.

   CHP’de son günlerde Düzce Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu’nun ismi fazlasıyla konuşulmaya başlandı.

   Partililerin bu konuda Şerifoğlu’nu ikna etmek için çalışacakları konuşuluyor.

   CHP’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle:

   Faruk Darıyerli, İlknur Başak Tütüncü, Basri Karslıoğlu ve Ali Haydar Yılmaz.

İYİ PARTİ VE VATAN PARTİSİ

   Seçimlerden sonra İYİ Parti sessizliğini koruyor. İYİ Parti'de Yunus Özay Er, Ender Çakar ve Demet Günday'ın isimleri Düzce Belediye Başkan adaylığı için konuşuluyor.

   Öte yandan Düzce’de en iyi muhalefet yaptığını gördüğümüz Vatan Partisi'n de ise İl Başkanı Fethi Sönmez, Belediye Başkan adaylığında ilk telaffuz edilen isim.

   Konuşulan bir diğer isim ise Haziran seçimlerinde birinci sıradan milletvekili adayı olarak gösterilen Hümeyra Yılmaz.

Peki, Senin Yorumun?
düzceli  /  27.8.2018 - 12:38:48
 yine ak parti kazanır bu nedenle oy versemde vermesemde asla görmek istemediğim isimleri belirteyim de ondan sonra kim olursa olsun. Fevai arslan Ali dilber, ismail bayram diyorum geri kalan kim olursa olsun farketmez...
Şükrü Toros  /  19.8.2018 - 20:17:38
 benim oyum ve önerim Fethi Sönmez
Hakkı hakkına teslim etmek lazım  /  16.8.2018 - 22:06:30
 Listelere baktığımda gördüğüm tek isim vizyonu tecrübesi partisine kazandırdığı ivme ve Düzce’de oluşan kaos ortamına müdahale edebilen Hikmet keskindir. Bunun ötesindeki diğer isimleri irdelediğimizde ortaya çıkan tablo net şekilde kimisinde şahsi menfaat kaygısı kimisinde oturmamış siyaset anlayışı kimisinde ise birlerinin adamı olarak ön plana çıkıyor oluşları göze çarpıyor. Dolayısıyla Hikmet Keskinin ortaya koyduğu vizyonun ve her halükarda güçlü duruşun esamesi ortaya çıkmıyor. Diğer isimleri yargılamak haddim olmamakla birlikte şu bir gerçek ki GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMİYOR.
Semra  /  16.8.2018 - 22:06:05
 Bence artık Hikmet Keskin zamanı. Aklı başında ufku geniş ve ne yaptığını bilen bir insan. Hangi partiden olursa olsun hiç kimseyi geri çevirmiyor. Buna bizzat şahidim. Elinden geleni yapıyor. Düzce için faydalı olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.
Hakan isa ÖZKAN  /  16.8.2018 - 03:48:19
 İsmail bayram döneminde düzcespor 3. Lige cikti ve spor olarak çok ileri bir seviyeye geldik. Yani o kadar düzcespor camiasini birlestiren kenetlendiren sporla bulusturan baskan daha gelmedi gelecegıni de zannetmiyorum. İlde ve ilçelerde yapilan calismalar ve şehirleşme yolunda atilan büyük adımlar yeniden bu aşamaya gelmek icin İNŞALLAH ISMAIL BAYRAM olur Hakkimizda hayirlisi olsun kazamiz mübarek herşey düzce için olsun..
Ali Evren  /  15.8.2018 - 23:55:23
 Ak Parti ismi yazan adaylarla çıksın MHP de Cemal Aksani koysun emin olun tulum cikarir. En azda 25 meclis uyesi sokar Mhp
  Fatih Melih Maradit
İttifakla dengeler alt-üst olabilir!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
UNUTMA UNUTTURMA!
 
  Ulviye Dikmen
Bir zamanlar Düzce Belediye Meclisi
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
YERİNDE İNCELEDİ!..
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KIŞA HAZIR MIYIZ?
 
  Aysel Dural
Tüm aydınlıklar kadınların olsun...
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
BİR ŞEY YAPMALI!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " İbrahim kardeş bu kadar da olmaz !... " Yazısına...
 Faruk develi
 Kalemine sağlık metin helal olsun
  " Atatürk'ün son sözü: Azraile dönüp... " Haberine...
 ecrin
 son sözü aleykümselam mı gerçekten çok şaşırtıcı
  " 4 kat Düzce için yeterlidir! " Haberine...
 şükrü toros
 4 kat yetmeeez, düzcenin zemini 14 kat bile kaldırır bedavacı müteahhitlere göre
  " UNUTMA UNUTTURMA! " Yazısına...
 cemil acar
 Depreme karşı hazırlıklı değiliz.Düzce'de afet sonrası insanların toplanacağı deprem toplanma merkezlerinin nerede olduğunu bilen var mı ? Bu merkezlerin bazılarının 4-5 katlı okul binalarının bulunduğu alanlar yada yerleşime aşılmış binaların olduğu alanlar olarak belirlendiğini bilen var mı ? Allah aşkına kim böyle alanlarda toplanır.Bu ne ciddiyetsizlik.
  " Sizi rahatsız etmeye geldim! " Yazısına...
 adil kara
 düzcenin sorunlarını dile getirmenizi düzceye katkı saglayacak yatırım projeleri yerel seçimlerde düzcedeki eksiklikleri işlerseniz düzcemize katkı saglarsınız hoşgeldiniz
  " Düzce MHP Heyeti Ankara'da! " Haberine...
 akif ÇEBİ
 düzce halkı yerel seçimlerde mhpnin güçlü kadroyla düzcede kazanacak. düzce halkının hakketigi yatırım hizmet projelerle düzce halkına özledigi hizmetleri sunacak mhp kadrolarını bekliyor. başarılar diliyorum
  " İÇTİĞİMİZ SU NE KADAR SAĞLIKLI? " Haberine...
 Aydın
 Açıklayın bakalım analizlerin sonuçlarını, bakalım nasıl çıkacak?
  " TANAL: ‘Keleş yargılanmalıydı!’ " Haberine...
 Aa
 Düzce vekil kaybettirdi diye cezalıdır. Otoban bağlantıları kapatıldı ve hala beklemededir. Düzce, en büyük köydür diyeceğim ama daha iyi yönetilen köyler de vardır.
  " Keskin'den fındık fiyatı açıklaması: Cumhurbaşkanı çiftçinin yanında olduğunu gösterdi! " Haberine...
 şükrü toros
 yani üretici elindeki fındığı tüccara kaptırdıktan sonra, ekim ayının sonunda taban fiatı açıklanıyor, üstüne üstlük müjde diye lanse ediliyor.
  " Yeni sezona BAŞLADILAR! " Haberine...
 Erol Görgün
 Başarılar dilerim. Faruk kardeşimi çok severim. Birlikte çalışmıştık.
Sunduğumuz tüm lezzetler organik Sunduğumuz tüm lezzetler organik
  Trafik polisleri trafikten çekiliyor!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  CHP iki ilçede daha adaylarını belirledi
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  FETÖ'nün üniversite yapılanması davasında karar!
  AK Parti'de aday adayları belli oldu!
  Necla İbrahimoğlu toprağa verildi!
  Amaç hava kirliliğini engellemek!
  Hamsi sezonu bereketli başladı!
  Yemekmatik kullanıma hazırlanıyor!
  Diyabet için farkındalık oluşturdular!
  Şehrin güneyi birbirine bağlanıyor!
  Otomobil bisiklet ile çarpıştı!
  Mehmet İbrahimoğlu'nun acı günü!
  Talihsiz olay işyerinde başına geldi!
  İyi Parti seçim çalışmasına hızlı başladı!
  Sürücüler dikkat! O yol 20 gün kapanacak!
  Meclis bütçe görüşmelerinden indirim çıktı!
  Narkotik Eğitim Tırı üniversitede
  Cebeci Sigorta ikinci şubesini açtı!
  15.11.2018 - Atatürk'ün son sözü: Azraile dönüp...
  15.11.2018 - İbrahim kardeş bu kadar da olmaz !...