Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :65378707 Aktif Ziyaretçi :2538 18 Temmuz 2019 Perşembe
[11:18] İşte Akçakoca’nın son hali! -- [10:53] İnsanlar kurtarılmayı bekliyor! -- [10:46] Cumayeri’nde sel felaketi! -- [10:14] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [18:18] Şehit ve Gazi aileleri için program düzenledi! -- [18:04] Sokak tek yönlü olarak trafiğe açıldı! -- [17:53] Kırkyama sergisi çocuklara ışık olacak! -- [17:38] Özcan’dan Özlü’ye ziyaret! -- [16:16] Düzce’nin gururu oldular! -- [15:54] Kalıcı konutlar değişecek, dönüşecek! --
Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
Partilerde Belediye Başkan adaylıkları için son günlerde Düzce’deki kulisler hız kazandı.. Bir tarafta muhtemel adaylar için oluşturulan listelerde en başı çeken isimler yer alırken, diğer tarafta adının o listelere girmesi için nabız yoklayanlar da var..
15.8.2018 - 11:40:36  Haberi Yazd?r

   Yerel seçimler yaklaşırken, Belediye Başkan adaylığı için hemen her partiden bazı isimler de telaffuz edilmeye devam ediyor.

   “Hangi partiden kim aday adayı olur?” veya “Aday adayları içinde en fazla kimin aday olma şansı var?” gibi sorular Düzce'nin hemen her köşesinde tartışılırken, bu isimlerden oluşturulan listelerin dışında kalıp, aday olma hayali kuranlar nabız yoklamaya devam ediyor.

   Bu kulislerden edindiğimiz en son bilgiler ışığında Düzce Merkez adaylığı için adı geçen en kuvvetli isimler ise şöyle sıralanıyor;

AK PARTİ’DE HİKMET KESKİN’İN ADI

EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİN BAŞINDA GELİYOR!..

   AK Parti'de yine büyük olasılıkla aday adayı bolluğunun yaşanması bekleniyor. Ancak bu kez AK Parti'de biraz daha fazla halkın nabzı yoklanarak aday belirlemelerine gidilebilir. 

   İktidar Partisinde kuvvetli aday listesinin en başını İl Başkanı Hikmet Keskin'in çektiği noktasında hemen herkes görüş birliğine varıyor.

   Keskin'in il Başkanı avantajının olmasının ötesinde, sürekli sahada olması vatandaşın gözünden kaçmıyor.

   AK Parti’nin il başkanı Keskin, ayrıca her Pazartesi günü partiye gelen vatandaşın sorunlarıyla birebir ilgilendiği gibi, haftanın diğer günlerinde de mahallelerde halkın dertlerini dinliyor. Üstelik Hikmet Keskin’in Ankara temaslarının da oldukça iyi olduğu biliniyor.

   Bir diğer kuvvetli aday diyebileceğimiz isim Belediye Başkanı Dursun Ay.

   Son günlerde eski Başkan Mehmet Keleş'in de ziyaret ederek destek verdiği söylenilen Ay'ın da halen Başkanlık koltuğunda oturuyor olmasından ötürü, bir şans tanınıyor.

   Yalnız Dursun Ay’ın Başkanlık koltuğunda oturması şans gibi gözükse de, öte yandan icraatlardan kaynaklanan eleştirilerin hedefi olduğu için de bir anlamda yıpranmasına da neden oluyor.

   Diğer taraftan, son günlerde Düzce Üniversitesi Rektörü Prof . Dr. Nigar Demircan Çakar’ın da AK Parti’den Belediye Başkan adaylığı için ismi konuşulmaya başlandı. Ancak yerel seçimlerle rektörlük seçimleri aynı tarihlere denk geliyor. Bu bakımdan Çakar'ın Belediye Başkanlığına aday olmak gibi bir niyeti varsa, bir karar vermesi gerekecek.

   AK Parti’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle;

   Fevai Arslan, İsa Şengüloğlu, Metin Kaşıkoğlu, Cüneyt Yılmaz, Ali Dilber, Muhsin Yavuz, İsmail Bayram ve Hakan Kuşçuoğlu.

MHP’DE YİNE ÖMER KÜÇÜK İSMİ TELAFFUZ EDİLMEYE BAŞLANDI

   Milliyetçi Hareket Partisi’nde ki hareket bir türlü durulmuyor. Haziran seçimlerinde bir vekil çıkartmaları, yerel seçimlerde şanslı olabilecekleri umudu doğurdu.

   MHP’de daha önce gerek yerel ve gerekse milletvekili seçimlerinden Düzceliler’in iyi bildiği Ömer Küçük ismi, şimdi de önümüzdeki seçimlerde Belediye Başkan adaylığı için konuşulmaya başlandı.

   Küçük, MHP’nin kuvvetli adaylarından biri olarak görülüyor.

   MHP’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle;

   Yusuf Arslan, Abdullah Danışmaz, Cemal Aksan, Celal Kasapoğlu ve Erdoğan Bıyık.

CHP’DE ESKİ REKTÖRÜN ADI KONUŞULUYOR

   Cumhuriyet Halk Partisi hala daha parti içi tartışmalardan sıyrılabilmiş değil. Ancak bir taraftan da “Yerel seçimlerde Belediye Başkan adayı kim olabilir?” sorusunun cevabı aranıyor.

   CHP’de son günlerde Düzce Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu’nun ismi fazlasıyla konuşulmaya başlandı.

   Partililerin bu konuda Şerifoğlu’nu ikna etmek için çalışacakları konuşuluyor.

   CHP’de şimdilik konuşulan diğer isimler ise şöyle:

   Faruk Darıyerli, İlknur Başak Tütüncü, Basri Karslıoğlu ve Ali Haydar Yılmaz.

İYİ PARTİ VE VATAN PARTİSİ

   Seçimlerden sonra İYİ Parti sessizliğini koruyor. İYİ Parti'de Yunus Özay Er, Ender Çakar ve Demet Günday'ın isimleri Düzce Belediye Başkan adaylığı için konuşuluyor.

   Öte yandan Düzce’de en iyi muhalefet yaptığını gördüğümüz Vatan Partisi'n de ise İl Başkanı Fethi Sönmez, Belediye Başkan adaylığında ilk telaffuz edilen isim.

   Konuşulan bir diğer isim ise Haziran seçimlerinde birinci sıradan milletvekili adayı olarak gösterilen Hümeyra Yılmaz.

Peki, Senin Yorumun?
düzceli  /  27.8.2018 - 12:38:48
 yine ak parti kazanır bu nedenle oy versemde vermesemde asla görmek istemediğim isimleri belirteyim de ondan sonra kim olursa olsun. Fevai arslan Ali dilber, ismail bayram diyorum geri kalan kim olursa olsun farketmez...
Şükrü Toros  /  19.8.2018 - 20:17:38
 benim oyum ve önerim Fethi Sönmez
Hakkı hakkına teslim etmek lazım  /  16.8.2018 - 22:06:30
 Listelere baktığımda gördüğüm tek isim vizyonu tecrübesi partisine kazandırdığı ivme ve Düzce’de oluşan kaos ortamına müdahale edebilen Hikmet keskindir. Bunun ötesindeki diğer isimleri irdelediğimizde ortaya çıkan tablo net şekilde kimisinde şahsi menfaat kaygısı kimisinde oturmamış siyaset anlayışı kimisinde ise birlerinin adamı olarak ön plana çıkıyor oluşları göze çarpıyor. Dolayısıyla Hikmet Keskinin ortaya koyduğu vizyonun ve her halükarda güçlü duruşun esamesi ortaya çıkmıyor. Diğer isimleri yargılamak haddim olmamakla birlikte şu bir gerçek ki GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMİYOR.
Semra  /  16.8.2018 - 22:06:05
 Bence artık Hikmet Keskin zamanı. Aklı başında ufku geniş ve ne yaptığını bilen bir insan. Hangi partiden olursa olsun hiç kimseyi geri çevirmiyor. Buna bizzat şahidim. Elinden geleni yapıyor. Düzce için faydalı olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.
Hakan isa ÖZKAN  /  16.8.2018 - 03:48:19
 İsmail bayram döneminde düzcespor 3. Lige cikti ve spor olarak çok ileri bir seviyeye geldik. Yani o kadar düzcespor camiasini birlestiren kenetlendiren sporla bulusturan baskan daha gelmedi gelecegıni de zannetmiyorum. İlde ve ilçelerde yapilan calismalar ve şehirleşme yolunda atilan büyük adımlar yeniden bu aşamaya gelmek icin İNŞALLAH ISMAIL BAYRAM olur Hakkimizda hayirlisi olsun kazamiz mübarek herşey düzce için olsun..
Ali Evren  /  15.8.2018 - 23:55:23
 Ak Parti ismi yazan adaylarla çıksın MHP de Cemal Aksani koysun emin olun tulum cikarir. En azda 25 meclis uyesi sokar Mhp
  Fatih Melih Maradit
MİNARENİN KILIFI!
 
  Ayşegül Şenol Can
DÜZCE’NİN HALLERİ!
 
  Ulviye Dikmen
HAYVAN HAKLARI ÇALIŞTAYI
 
  Telat Çelik
UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR!
 
  Peri Meram Arbak
Dünya Tütünsüz Gününde (31 Mayıs) Türk T
 
  Hümeyra Yılmaz
Depodaki Lenin ve eski yeni Akçakoca
 
  Cemil Acar
RADİKAL DEĞİŞİM ŞART!
 
  Nuri Çetin /Anılar ve Düzce
DÜZCE DEKOVİLİ
 
  Aysel Dural
20 KURUŞ DEYİP GEÇME!
 
  Erdal Pişken
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA
 
  Özkan GÖZÜTOK
İyi Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar
 
  Caner Besler
Başarı Basamakları
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Emlak8
© 2009 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Seher Savaş
 Rabia heykeli kimin zamanında yapılmıştır ve maliyeti ne kadardır? Bilgi verilirse memnun olurum.
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Düzceli..
  Aynı siyasi kökenden gelen ve deprem sonrası imar planını çizdiren başkanın seçim garantisi olan garabet planın, "çünkü her tadilat ona oy olarak dönecekti " rantı bu 17 yıllık döneme denk geldi..Vatandaşın arsasının 100 de 40 kını bedelsiz gaspeden, kamusal ihtiyaç diye yıllarca arsasına inşaat izni vermeyen belediye, eski hal yerindeki binaya nası onay verdi ki.. Ne kaldırım ne de sokak kalmış..
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Düzceli..
  Son iki belediye toplantısında, yahu eskiye takılıp kalmayalım diyenleri duyuyoruz.. Arsası ile 10 daıre fiyatına saat kulesi, zevksizlik abidesi ve mühendislik olayı ışıklandırma, çayın kenarında demir korkulukları betonu ile kırdırıp yeniden beton ve demir korkuluk yapılarak kimlere vefa borcu ödendi.. 17 yıldır AKP dönemi tek bir proje var mı ki, mühendislik ve şehircilik anlamında bu şehre yakıştı densin..
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Düzceli..
  Aslında iki dönem vekillik yapmış sonrasında il başkanlığı yapmış, sayın Kaşıkoğluna da sormak lazım, elinde dosyalarla neden Keleş'e ikinci şansı vermediğini, Düzce halkının menfaatlerini koruduğunu anlatırken, bir dönem sonra Ankaradan Keleş ismi gelince , liderimin emaneti diye beraber nasıl sahneye el ele çıktılar..
  " Depodaki Lenin ve eski yeni Akçakoca " Yazısına...
 Peri Arbak
 ilber ortaylı da eski akçakoca için böyle hayıflanırdı herhalde...
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Eda Toprak
 Benim anlamadığım AKP ve MHP neden halkın lehine ve bilgilendirilmesine ilişkin bütün yönergeleri RET eder. İnsanın aklına tüm iddianın doğru olduğu şüphesi geliyor.
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Zeki
 HIC BIR YATIRIM YAPMADAN, HIZMET YAPMADAN MİLYONLARCA LIRA BORÇLANANLARA NIYE SUREKLI OY VERIP BELEDIYEYI TESLIM EDER BU INSANLAR....
  " UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR! " Yazısına...
 Orhan Ş.
 Son 17 yilda Düzce Belediyesine gelen Başkanlar hizmet değil sadece borç yapmışlar yapmışlarsa bu borçların karşılığı rabia heykeli saat kulesi tramvay audi başka birşey yok. sakarya Bolu her geçen gün Duzceyi geride bıraktı
  " MİNARENİN KILIFI! " Yazısına...
 Süleyman Kartal
 MİNAREYİ ÇALANLAR HER ZAMAN KILIFINI HAZIRLAR YAZIK YAZIK YAZIK DÜZCEMİZE YAKIŞMIYOR
  " Aile planlaması danışmanlığı başladı! " Haberine...
 Serpil
 Geç kalınmış bir karar. Özellikle bu krizde 3 hatta 4 5 çocuk yapanlari görünce kızıyorum..çünkü o çocukların eğitim giderleri, saglık giderleri ve devlet tarafından daha bır cok giderlerin hepsi halkımızın vergileriyle ödeniyor. Ayrica suriyelilere de eğitim verilmeli. Tek cocuk sartı getirilsin. Masallah 5 yilda 4 çocuk sahibi oldular. Onların tum masraflari bize kalıyor.
Solunum cihazlarına neden bakım yaptırmalıyız? Solunum cihazlarına neden bakım yaptırmalıyız?
  15 Temmuz töreni düzenlendi!
  Cip ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı!
  Bir konuştular, pir konuştular!.
  Solunum cihazlarına neden bakım yaptırmalıyız?
  Keşir, Bakanlıkta fındık sorununu aktardı!
  TOZAN: ‘Bu anlayışla Düzce’de CHP’nin bir yere varması mümkün değil!’
  KESKİN; ‘Sorunları ortak akılla çözmek gerek!’
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  1850 rakımlı yaylada buluştular!
  Tüm müdürler değişti!
  Bir kişi evin önünde ölü bulundu!
  Güneş o iddiaları yalanladı!
  Çakar'dan yeni kadrolara ilişkin açıklama: Atamalar umut verici!
  Metruk binaların yıkımı devam ediyor!
  İkinci 500’de 7 Düzce firması!
  Sokak tek yönlü olarak trafiğe açıldı!
  “Dün birbirleriyle yola çıkanlar bugün dövüşüyorlar!”
  Mustafa Varank Düzce’de!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  13.07.2019 - UMMADIK TAŞ BAŞ YARAR!
  12.07.2019 - MİNARENİN KILIFI!
  13.07.2019 - Depodaki Lenin ve eski yeni Akçakoca