Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :59801253 Aktif Ziyaretçi :42132 24 Eylül 2018 Pazartesi
[18:18] Egzersiz felç şiddetini azaltıyor! -- [18:09] Türklerin Erasmus+'ta tercihi Polonya! -- [18:01] Otomobile ödenen ÖTV'de düşüş olacak! -- [17:54] Tüketilen gıdanın DNA'ya 'net' etkileri tespit edildi! -- [17:34] İş birliği projesine TÜBİTAK'tan destek! -- [17:27] Oyuncu anne Düzce'de! -- [17:19] Düzceli kadınlar çocuklar için el ele! -- [17:13] Düzceliler nostaljiye doydu! -- [17:07] MARKA'dan Düzce'ye restorasyon için hibe! -- [17:01] 2018'in markası ödülünü Efteni Bal aldı! --
CHP Eski İl Yönetiminden Seçimle İlgili Önemli Açıklama
Seçim sürecinde partilerine zarar vermemek adına istifalarıyla ilgili bir açıklama yapmadıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri; "O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir" dedi.
29.6.2018 - 16:15:22  Haberi Yazd?r
 
   Seçim sürecinde herhangi bir açıklama yapmayan Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri suskunluğunu bozdu. Yapılan basın yazılı basın açıklamasında Genel Merkezlerine tepkilerinden dolayı istifa ettiklerini belirten eski yönetim, partiye zarar vermemek adına bir açıklama yapmadıklarını belirtti.
 
CHP Eski İl Yönetimi yaptığı yazılı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;
 
   "Partimizin Eski il yönetimi olarak Genel Merkeze tepkimiz dolayısıyla istifa ettiğimiz günden bu güne geçirmiş olduğumuz seçim sürecinde partimize zarar vermemek adına tarafımızdan  herhangi bir yazılı ya da sözlü açıklama yapılmamıştır.    
  
   Biz 2015 yılında 2 seçimden başarısız çıkmış olan partimizi başarıya ulaştırmak, yarın çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına siyasete girip, Atatürk'ün bize emanet ettiği laik,demokratik,sosyal ve hukuk devletini koruma adına bu göreve talip olduk. Her il kongresinde ilkemiz,en fazla oy alabilecek adayı tespit edip,onunla yürümek idi. 2009 yerel seçimlerinde anket çalışması ile 2 belediyeyi kazandık. Ankete göre genel merkezin Akçakoca adayı başka, ankette kazanacak olan aday başkaydı. Bin bir zorlukla adayı değiştirerek orayı kazanmıştık. 2011 seçimlerinde de anket yaparak sonucu önceden gördük. 24  Haziran seçimi için yaptığımız anket çalışmasında ise seçimin mevcut adayları arasından sadece bir kişi ile kazanılabileceği görülmüştür. Bu sonuçlar Genel Başkanlık makamı ve yetkili MYK üyeleri ile paylaşılmıştır."
 
"Genel Merkez Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını liste başı yapmadı"
 
   CHP Eski İl Yönetimi partilerinin genel merkezini eleştirerek; 
 
   "Genel Merkez Sn. Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını Milletvekilliğini kaybetme pahasına liste başı yapmadı. Partimizin Cumhurbaşkanı adayı Sn.İNCE'nin ekibindeki 20 Milletvekilinden sadece 2 kişiyi milletvekili aday listelerinden seçilebilecek sıralamada gösterdi.
 
   Genel Merkez tarafından İl ve İlçe Başkanlıklarından istenen temayül yoklamasında, Düzce'de bir İlçe hariç, tüm örgütlerden Zekeriya Tozan çıkmış olmasına rağmen ne anket sonucu ne de örgütlerin iradesi dikkate alınmıştır. Temayülden çıkan sonuç,İl Örgütünün iradesini yansıttığından ve Genel Merkez tarafından İl Örgütünün iradesine saygı gösterilmesi beklendiğinden ve gelen liste bu iradeye uygun olmadığından İl Yönetiminden 16 kişi istifa etmiştir. Bu istifalarla genel merkez tarafından uygun görülen milletvekili adayının daha çok güveneceği ve uyum sağlayacağı yeni bir yönetim kadrosunun oluşturulması için fırsat tanınmıştır" ifadelerinde bulundu.
 
"Zafer Teber ve ekibinin seçim  stratejisinin yanlış olduğu Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi"
 
   Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri açıklamasına şöyle devam etti;
 
   "Son tüzük kurultayında ön seçimin kaldırılmış olması, örgütte ve halkta karşılığı olmayan adayların listeye girmesine ve yaşadığımız sonucun ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bu durum CHP içinde siyaset yapma alanımızı yok etmiştir.
 
   Ayrıca Eski İl Başkanı Sn.Zekeriya TOZAN, aday adayı olabilmesi için tüzük gereği seçim takvimine göre istifa etmiştir.
 
   Sn. Teberin  2015 yılındaki haziran ve kasım seçimlerinde göstermiş olduğu başarısız performanslarından dolayı, bu üçüncü tanınacak hakta da aynı başarısız sonucun gerçekleşebileceğini yaptırmış olduğumuz anket sonucunu da referans aldığımızda tahmin edebiliyorduk. Nitekim Sn.Teberin kendi köyü olan Darıyeri Hasanbey Köyü’ndeki son 3 seçimde almış olduğu oy sayısının sürekli azalması ve diğer partilere kıyasla oy oranlarındaki  düşüşleri dikkate aldığımızda bu öngörüdeki haklılığımız bir kez daha kanıtlanmaktadır.
 
   Sn. Zafer Teber ve ekibinin  seçim  stratejisinin yanlış olduğu, parlamento seçimlerinde halktan oyu partimiz CHP ne isterken, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi."
 
"O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir"
 
   CHP Eski İl Yönetimi açıklamasını sonlandırırken Genel Başkanlarının yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasına karşı duydukları şaşkınlığı dile getirerek;
 
   "Biz eski İl Yönetimi olarak Partimizin parlamento seçimlerinde ve Partimizin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Sn.Muharrem İNCE'nin başarılı olması için maddi manevi kendi imkanlarımız ile son güne kadar çalışmalarımıza devam ettik. Vicdanımız bu konuda çok rahat. 
 
   Ortaya çıkan başarısızlığın sorumlusu,devleti kim yönetirse yönetsin,partiyi ben yöneteyim anlayışıdır. O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir.
 
   En büyük şaşkınlığımız ise, ertesi gün Genel Başkanımızın yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasıdır" ifadelerine yer verdi.
Peki, Senin Yorumun?
chp li  /  2.7.2018 - 08:23:57
 Tozan artık yeter. siz Chp li olamazsınız. partide sizden sonra kalan herkes seçimlerde çalıştı. herkes muharrem inceye oy istedi. senin yalanlarından bıktık.senden geriye kalanlarla ve merkez ilçe ile partiyi terk edin. artık zarar veriyorsunuz. Merkez ilçe yöneticileri sanki çok çalışmışlar gibi. partiye uğramıyorlar. tatile çıkmışlar.
  Fatih Melih Maradit
Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya de
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
EĞİTİM VE ÖĞRETİM
 
  Ulviye Dikmen
Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kent
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
BELEDİYE
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
PUAN GÜZEL AMA
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Muhammet
 Biz hergün o savaşın icindeyiz
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Zehra
 Oraya giderken bu sorunları bilmiyorlar mıydı .?
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Serpil Çirakoğlu
 Trafiğe kapalı alana giren araçlara neden ceza yazmıyorlar? Yasak alenen çiğneniyor çok mu zor oraya bir iki görevli koymak
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 İsmet Yıldırım
  İyi niyetle eleştiri yapanları bile dövmeye kalkacak kadar özeleştiriden yoksun bir şehir daima geri kalmaya mahkumdur. Eminim bu yazdığımdan bile rahatsız olacaklar vardır.
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Hatice Dabağoğlu
 Bende sizin gibi bir kazaya kurban gidiyordum Istanbul cad. sinde çok daha dikkatli olmak zorundayız deli gibi gelen motosikletlilerden nefret ediyorum
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Sevim Çetinkaya
 İstanbul caddesi eski haline dönmeli işlerimizi halletmek için uzun yürümeyen insanlar çok sıkıntıda Ayrıca iki parelel cadde trafiğe kapanınca ulaşım zor
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Hakan Güngör
 Trafiğe kapalı caddeye-üstelik onca uyarı levhası varken- motorlu taşıtla girmek yanlış bunun bahanesi yok; fakat belediyenin de burada hatası var. O caddeyi bir türlü trafiğe kapalı cadde formuna sokamadılar. Ortası asfalt yanları kaldırım. Ne tam araba yolu, ne tam gezi caddesi.. Ne olduğu belli değil. Esnafa ve vatandaşa anket yaparak soruldu. Çoğunluk orasının trafiğe kapalı kalmasını istiyor ki bana göre de doğrusu bu, o halde orayı güzel bir yürüyüş yoluna çevireceksiniz. Kaldırımları kaldırıp , ortaya ağaçlar banklar koyacaksınız, kafeler restoranlar belli ölçüde masasını sandalyesini koyacak. O zaman trafiğe kapalı caddeye benzer. Motorlar da girmeye utanır.
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Adnan Cemşit
 Neyi doğru yapıyoruzki?
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Sabahattin Yilmaz
  Elimiz taşın üstünde. Hizmet daha köylere ulaşmadı. Ulaşacağı da yok köylere gelin de rezaleti bir görün.
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Nur Ünalan
 Nerede bu rehabilitasyon Merkezi? Gidip görmek lazım. O kadar kapsamlı yapılmış diyorsunuz emeklerine sağlık.
Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler! Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Düzce'de FETÖ/PDY davası devam ediyor: Bir sanığa 7 yıl 6 ay hapis!
  Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi
  Ülkü Ocakları bin kişiye aşure dağıttı!
  Düzce Üniversitesinde fındık atıklarından kemoterapi ilacı etken maddesi yaptılar!
  Düzce'de yaban hayatı görüntülendi!
  Düzce İlinde en başarılı bulduğunuz Belediye Başkanı kim?
  Aziziye'de kaldırımlar yenilendi!
  Keskin, Batı Karadeniz Bölge Toplantısında!
  Sıfır Atık Projesi için toplandılar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kontrolden çıkıp markete girdi!
  Ağaç budama yapılıyor!
  Akçakoca Belediyesi aşure dağıttı!
  İyi Parti'de seçim çalışması başladı: 12 ekip Türkiye'yi dolaşacak!
  Baca çalışması sürüyor!
  Kamyonetle çarpıştı: 6 yaralı!
  5 kilo esrar ele geçirildi!
  Karadeniz ticaretinin bekçisi gün yüzüne çıkarılıyor!
  23.9.2018 - Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz!
  24.9.2018 - Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor!
  24.9.2018 - HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE
  17.9.2018 - Fındık fiyatıyla ilgili verilen mücadelede milletvekili farkı!..
  22.9.2018 - Muhalefet derin uykuda!
  22.9.2018 - Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  20.9.2018 - Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi