Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :58532702 Aktif Ziyaretçi :78348 20 Temmuz 2018 Cuma
[16:02] 40 yıl sonra düğün! -- [15:55] Traktörden düştü! Müdahaleye rağmen kurtarılamadı -- [15:47] Düzcespor'dan DTSO'ya ziyaret! -- [15:41] Sönmez'den bedelli açıklaması: Banka kuyruğunda vatan savunulmaz! -- [18:48] FELAKET GİBİ YAĞDI! -- [15:57] Davada uzlaşı Elifnur'un sevinci oldu! -- [15:50] Başaran'dan açıklama: Fiskobirlik'e sahip çıkmamız gerekiyor! -- [15:44] Türk Dünyası Belediyeler Birliği Akçakoca'da toplandı! -- [15:36] Kadın Girişimciler Pekcan'ı ziyaret etti! -- [15:26] TOKİ Düzce'deki arsasını müzayedeye çıkarıyor! --
CHP Eski İl Yönetiminden Seçimle İlgili Önemli Açıklama
Seçim sürecinde partilerine zarar vermemek adına istifalarıyla ilgili bir açıklama yapmadıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri; "O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir" dedi.
29.6.2018 - 16:15:22  Haberi Yazd?r
 
   Seçim sürecinde herhangi bir açıklama yapmayan Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri suskunluğunu bozdu. Yapılan basın yazılı basın açıklamasında Genel Merkezlerine tepkilerinden dolayı istifa ettiklerini belirten eski yönetim, partiye zarar vermemek adına bir açıklama yapmadıklarını belirtti.
 
CHP Eski İl Yönetimi yaptığı yazılı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;
 
   "Partimizin Eski il yönetimi olarak Genel Merkeze tepkimiz dolayısıyla istifa ettiğimiz günden bu güne geçirmiş olduğumuz seçim sürecinde partimize zarar vermemek adına tarafımızdan  herhangi bir yazılı ya da sözlü açıklama yapılmamıştır.    
  
   Biz 2015 yılında 2 seçimden başarısız çıkmış olan partimizi başarıya ulaştırmak, yarın çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına siyasete girip, Atatürk'ün bize emanet ettiği laik,demokratik,sosyal ve hukuk devletini koruma adına bu göreve talip olduk. Her il kongresinde ilkemiz,en fazla oy alabilecek adayı tespit edip,onunla yürümek idi. 2009 yerel seçimlerinde anket çalışması ile 2 belediyeyi kazandık. Ankete göre genel merkezin Akçakoca adayı başka, ankette kazanacak olan aday başkaydı. Bin bir zorlukla adayı değiştirerek orayı kazanmıştık. 2011 seçimlerinde de anket yaparak sonucu önceden gördük. 24  Haziran seçimi için yaptığımız anket çalışmasında ise seçimin mevcut adayları arasından sadece bir kişi ile kazanılabileceği görülmüştür. Bu sonuçlar Genel Başkanlık makamı ve yetkili MYK üyeleri ile paylaşılmıştır."
 
"Genel Merkez Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını liste başı yapmadı"
 
   CHP Eski İl Yönetimi partilerinin genel merkezini eleştirerek; 
 
   "Genel Merkez Sn. Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını Milletvekilliğini kaybetme pahasına liste başı yapmadı. Partimizin Cumhurbaşkanı adayı Sn.İNCE'nin ekibindeki 20 Milletvekilinden sadece 2 kişiyi milletvekili aday listelerinden seçilebilecek sıralamada gösterdi.
 
   Genel Merkez tarafından İl ve İlçe Başkanlıklarından istenen temayül yoklamasında, Düzce'de bir İlçe hariç, tüm örgütlerden Zekeriya Tozan çıkmış olmasına rağmen ne anket sonucu ne de örgütlerin iradesi dikkate alınmıştır. Temayülden çıkan sonuç,İl Örgütünün iradesini yansıttığından ve Genel Merkez tarafından İl Örgütünün iradesine saygı gösterilmesi beklendiğinden ve gelen liste bu iradeye uygun olmadığından İl Yönetiminden 16 kişi istifa etmiştir. Bu istifalarla genel merkez tarafından uygun görülen milletvekili adayının daha çok güveneceği ve uyum sağlayacağı yeni bir yönetim kadrosunun oluşturulması için fırsat tanınmıştır" ifadelerinde bulundu.
 
"Zafer Teber ve ekibinin seçim  stratejisinin yanlış olduğu Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi"
 
   Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri açıklamasına şöyle devam etti;
 
   "Son tüzük kurultayında ön seçimin kaldırılmış olması, örgütte ve halkta karşılığı olmayan adayların listeye girmesine ve yaşadığımız sonucun ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bu durum CHP içinde siyaset yapma alanımızı yok etmiştir.
 
   Ayrıca Eski İl Başkanı Sn.Zekeriya TOZAN, aday adayı olabilmesi için tüzük gereği seçim takvimine göre istifa etmiştir.
 
   Sn. Teberin  2015 yılındaki haziran ve kasım seçimlerinde göstermiş olduğu başarısız performanslarından dolayı, bu üçüncü tanınacak hakta da aynı başarısız sonucun gerçekleşebileceğini yaptırmış olduğumuz anket sonucunu da referans aldığımızda tahmin edebiliyorduk. Nitekim Sn.Teberin kendi köyü olan Darıyeri Hasanbey Köyü’ndeki son 3 seçimde almış olduğu oy sayısının sürekli azalması ve diğer partilere kıyasla oy oranlarındaki  düşüşleri dikkate aldığımızda bu öngörüdeki haklılığımız bir kez daha kanıtlanmaktadır.
 
   Sn. Zafer Teber ve ekibinin  seçim  stratejisinin yanlış olduğu, parlamento seçimlerinde halktan oyu partimiz CHP ne isterken, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi."
 
"O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir"
 
   CHP Eski İl Yönetimi açıklamasını sonlandırırken Genel Başkanlarının yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasına karşı duydukları şaşkınlığı dile getirerek;
 
   "Biz eski İl Yönetimi olarak Partimizin parlamento seçimlerinde ve Partimizin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Sn.Muharrem İNCE'nin başarılı olması için maddi manevi kendi imkanlarımız ile son güne kadar çalışmalarımıza devam ettik. Vicdanımız bu konuda çok rahat. 
 
   Ortaya çıkan başarısızlığın sorumlusu,devleti kim yönetirse yönetsin,partiyi ben yöneteyim anlayışıdır. O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir.
 
   En büyük şaşkınlığımız ise, ertesi gün Genel Başkanımızın yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasıdır" ifadelerine yer verdi.
Peki, Senin Yorumun?
chp li  /  2.7.2018 - 08:23:57
 Tozan artık yeter. siz Chp li olamazsınız. partide sizden sonra kalan herkes seçimlerde çalıştı. herkes muharrem inceye oy istedi. senin yalanlarından bıktık.senden geriye kalanlarla ve merkez ilçe ile partiyi terk edin. artık zarar veriyorsunuz. Merkez ilçe yöneticileri sanki çok çalışmışlar gibi. partiye uğramıyorlar. tatile çıkmışlar.
  Fatih Melih Maradit
Düzce ne kaybetti?
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
Cetvelle çizilmiş seçim sonuçları
 
  Ulviye Dikmen
İNSANLIK KENDİSİNİ SORGULAMALI
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
Kavgalı eve kimse kız vermez
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
Ölüm Yemini
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
Günde 10 saat oturmak 8 yıl yaşlandırıyo
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Karayolları kafasına göre takılıyor!.. " Haberine...
 Aydın
 Haber de Düzce lilerin nereye şikayet edeceğine dair bilgi olursa bizde şikayette bulunuruz.
  " FELAKET GİBİ YAĞDI! " Haberine...
 şükrü toros
 alt yapıda sorun yok, zaten doğru dürüst bir altyapı yokki sorun olsun
  " Cetvelle çizilmiş seçim sonuçları " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 Adil bey beni bağışlayın hangi mahelefetten bahsettiğinizi anlayamadım.Bu seçimde MHP yi muhalefet olarak algılayan ve savunusunu bunun üzerine kuran bir kısım sözler dolaştığını görmekteyim.Ancak muhalefet değilde şuna iktidarın küçük ortağı diyelim bence..burada cetvelle çizilmiş seçim sonuçları derken kastım bu idi zaten iktidarın maksadı MHP yi bir şekilde kontrol altında tuttuğundan oyun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için geliştirilen derin bir politika var ortada.MHP ye oy vererek iktidara muhalefet ettiğinize inandırmışlar sizi.Ancak akıl müthiş bir akıl ve akıllara durgunluk verecek bir derinlik barındırıyor.Yazıda da onu anlatmaya çalıştım.
  " Düzce ne kaybetti? " Yazısına...
 Fehmi birinci
 Ne söylesek boş burada çok büyük haksızlık yapıldı. bende yuce ALLAHA HAVALE EDİYORUM. bakalım görelim ne olacağını. alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste.
  " Düzce ne kaybetti? " Yazısına...
 irfan hatip
 Bakanligi suresince Duzce icin neler yapti maddeler halinde yazarmisiniz. Duzce icin neler yapacakti. Neler kaybettik bakanligi kaybedince. merak ediyorum. Beyefendiligi durustlugune sozumuz yok .Dostlari kendisine oy olarak destek yaptilar mi acaba , fotograf paylasimlari disinda selamlar.
  " Ali Yıldız'ın acı günü! " Haberine...
 ulviye dikmen
 Başsağlığı diliyorum.Sabırlar diliyorum.
  " Düzce ne kaybetti? " Yazısına...
 ulviye dikmen
 Sn Faruk Özlüye yapılabilmesi mucize denebilecek, kimsenin anlayamadığı hayvan rehabilitasyon merkezi için teşekkür ederim. Eleştiri yapılırken biraz anlayış gerekir.. Sn Faruk Özlü Beyefendiye Düzce adına teşekkür ederim saygımla
  " Düzce ne kaybetti? " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Ne yapmış da neyi kaçırmışız.1-Özdilek alışveriş merkezini açtı.2-Kabalak'a köpek barınağı açtı.Yapılan ve yarım kalan işleri biri altalta sıralasa da öğrensek.Halen daha bütün ilçelerde kanalizasyonlar olduğu gibi Melen'e akıyor.Bunların döneminde hem yerelde, hem genelde Düzce çok şey kaybetti. Düzce'nin bir bakanı olsa elbette iyi olur. Ancak duruma bakarak oldu da ne oldu demekten kendimi alamıyorum.
  " Düzce ne kaybetti? " Yazısına...
 ah düzce ah
 yazık oldu düzce ye, iyi mi oldu ders vermek, kim kime ders verdi şimdi, nasıl iseniz öyle yönetilirsiniz, hak ettiğin bu DÜZCE, yazık geleceğe yazık
  " Düzce ne kaybetti? " Yazısına...
 metin köseer
 fatih bey yıllardır gerçekleri yazıyorsunuz. Kimsenin umurunda değil, bu insanlar matlaşmış, robotlaşmış, çıkar için kör ve sağır oluyoruz. Allah korkusunu sona bırakıyoruz. Bu gelecekten ne beklenir ki? Bu Düzce'den ne beklenir ki? Para için her şey yaparız.
Acar Ailesinin mutlu günü Acar Ailesinin mutlu günü
  Acar Ailesinin mutlu günü
  Teniste şampiyon Düzce'den!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Üniversiteden açıklama: Varsa sorumlular hakkında tüm işlemler yapılacak!
  Asfalt sorununa çözüm arıyorlar!
  Sınav soruları çalınmıştı... Dava başladı!
  Keskin, hayır duası alıyor
  Hijyen eğitimi tamamlandı!
  15 Temmuz'u andılar!
  Duru'dan 15 Temmuz mesajı: FETÖ terör örgütünü lanetliyoruz!
  1903 Beşiktaşlılar Derneği tekerlekli sandalye dağıttı!
  Vali Dağlı: Bu millet 15 Temmuz gecesi yeniden bir destan yazdı
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Meşal Düzce'de: İslam ve Arap dünyası seçim sonucundan memnun
  Keskin'den 15 Temmuz mesajı: Hainlere milli irade tokadı vurduk!
  Vatan Partisinden 15 Temmuz Açıklaması
  YETKİLİLER, CEVAP VERİN!..
  FELAKET GİBİ YAĞDI!
  Balıkçılara palamut uyarısı
  13.7.2018 - Düzce ne kaybetti?
  13.7.2018 - Ali Yıldız'ın acı günü!
  16.7.2018 - Cetvelle çizilmiş seçim sonuçları
  19.7.2018 - Karayolları kafasına göre takılıyor!..
  19.7.2018 - FELAKET GİBİ YAĞDI!