Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :63241902 Aktif Ziyaretçi :30774 20 Mart 2019 Çarşamba
[15:32] Vatan Partisi’nden kurum ziyaretleri! -- [14:26] Polisten uyuşturucu operasyonu! -- [14:19] RADYODÜET yayına başladı! -- [14:12] Adıge Dil Günü kutlandı -- [14:07] Kamu Başdenetçisi öğrencilerle buluştu! -- [14:03] Öğrencilerden Çanakkale ziyareti! -- [13:53] Bu sese kulak verin! -- [12:04] Ömer Küçük: Adaletli tavrınız bu mu? -- [11:27] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [20:20] Çanakkale Zaferini andılar! --
CHP Eski İl Yönetiminden Seçimle İlgili Önemli Açıklama
Seçim sürecinde partilerine zarar vermemek adına istifalarıyla ilgili bir açıklama yapmadıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri; "O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir" dedi.
29.6.2018 - 16:15:22  Haberi Yazd?r
 
   Seçim sürecinde herhangi bir açıklama yapmayan Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri suskunluğunu bozdu. Yapılan basın yazılı basın açıklamasında Genel Merkezlerine tepkilerinden dolayı istifa ettiklerini belirten eski yönetim, partiye zarar vermemek adına bir açıklama yapmadıklarını belirtti.
 
CHP Eski İl Yönetimi yaptığı yazılı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;
 
   "Partimizin Eski il yönetimi olarak Genel Merkeze tepkimiz dolayısıyla istifa ettiğimiz günden bu güne geçirmiş olduğumuz seçim sürecinde partimize zarar vermemek adına tarafımızdan  herhangi bir yazılı ya da sözlü açıklama yapılmamıştır.    
  
   Biz 2015 yılında 2 seçimden başarısız çıkmış olan partimizi başarıya ulaştırmak, yarın çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına siyasete girip, Atatürk'ün bize emanet ettiği laik,demokratik,sosyal ve hukuk devletini koruma adına bu göreve talip olduk. Her il kongresinde ilkemiz,en fazla oy alabilecek adayı tespit edip,onunla yürümek idi. 2009 yerel seçimlerinde anket çalışması ile 2 belediyeyi kazandık. Ankete göre genel merkezin Akçakoca adayı başka, ankette kazanacak olan aday başkaydı. Bin bir zorlukla adayı değiştirerek orayı kazanmıştık. 2011 seçimlerinde de anket yaparak sonucu önceden gördük. 24  Haziran seçimi için yaptığımız anket çalışmasında ise seçimin mevcut adayları arasından sadece bir kişi ile kazanılabileceği görülmüştür. Bu sonuçlar Genel Başkanlık makamı ve yetkili MYK üyeleri ile paylaşılmıştır."
 
"Genel Merkez Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını liste başı yapmadı"
 
   CHP Eski İl Yönetimi partilerinin genel merkezini eleştirerek; 
 
   "Genel Merkez Sn. Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını Milletvekilliğini kaybetme pahasına liste başı yapmadı. Partimizin Cumhurbaşkanı adayı Sn.İNCE'nin ekibindeki 20 Milletvekilinden sadece 2 kişiyi milletvekili aday listelerinden seçilebilecek sıralamada gösterdi.
 
   Genel Merkez tarafından İl ve İlçe Başkanlıklarından istenen temayül yoklamasında, Düzce'de bir İlçe hariç, tüm örgütlerden Zekeriya Tozan çıkmış olmasına rağmen ne anket sonucu ne de örgütlerin iradesi dikkate alınmıştır. Temayülden çıkan sonuç,İl Örgütünün iradesini yansıttığından ve Genel Merkez tarafından İl Örgütünün iradesine saygı gösterilmesi beklendiğinden ve gelen liste bu iradeye uygun olmadığından İl Yönetiminden 16 kişi istifa etmiştir. Bu istifalarla genel merkez tarafından uygun görülen milletvekili adayının daha çok güveneceği ve uyum sağlayacağı yeni bir yönetim kadrosunun oluşturulması için fırsat tanınmıştır" ifadelerinde bulundu.
 
"Zafer Teber ve ekibinin seçim  stratejisinin yanlış olduğu Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi"
 
   Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri açıklamasına şöyle devam etti;
 
   "Son tüzük kurultayında ön seçimin kaldırılmış olması, örgütte ve halkta karşılığı olmayan adayların listeye girmesine ve yaşadığımız sonucun ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bu durum CHP içinde siyaset yapma alanımızı yok etmiştir.
 
   Ayrıca Eski İl Başkanı Sn.Zekeriya TOZAN, aday adayı olabilmesi için tüzük gereği seçim takvimine göre istifa etmiştir.
 
   Sn. Teberin  2015 yılındaki haziran ve kasım seçimlerinde göstermiş olduğu başarısız performanslarından dolayı, bu üçüncü tanınacak hakta da aynı başarısız sonucun gerçekleşebileceğini yaptırmış olduğumuz anket sonucunu da referans aldığımızda tahmin edebiliyorduk. Nitekim Sn.Teberin kendi köyü olan Darıyeri Hasanbey Köyü’ndeki son 3 seçimde almış olduğu oy sayısının sürekli azalması ve diğer partilere kıyasla oy oranlarındaki  düşüşleri dikkate aldığımızda bu öngörüdeki haklılığımız bir kez daha kanıtlanmaktadır.
 
   Sn. Zafer Teber ve ekibinin  seçim  stratejisinin yanlış olduğu, parlamento seçimlerinde halktan oyu partimiz CHP ne isterken, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi."
 
"O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir"
 
   CHP Eski İl Yönetimi açıklamasını sonlandırırken Genel Başkanlarının yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasına karşı duydukları şaşkınlığı dile getirerek;
 
   "Biz eski İl Yönetimi olarak Partimizin parlamento seçimlerinde ve Partimizin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Sn.Muharrem İNCE'nin başarılı olması için maddi manevi kendi imkanlarımız ile son güne kadar çalışmalarımıza devam ettik. Vicdanımız bu konuda çok rahat. 
 
   Ortaya çıkan başarısızlığın sorumlusu,devleti kim yönetirse yönetsin,partiyi ben yöneteyim anlayışıdır. O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir.
 
   En büyük şaşkınlığımız ise, ertesi gün Genel Başkanımızın yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasıdır" ifadelerine yer verdi.
Peki, Senin Yorumun?
chp li  /  2.7.2018 - 08:23:57
 Tozan artık yeter. siz Chp li olamazsınız. partide sizden sonra kalan herkes seçimlerde çalıştı. herkes muharrem inceye oy istedi. senin yalanlarından bıktık.senden geriye kalanlarla ve merkez ilçe ile partiyi terk edin. artık zarar veriyorsunuz. Merkez ilçe yöneticileri sanki çok çalışmışlar gibi. partiye uğramıyorlar. tatile çıkmışlar.
  Fatih Melih Maradit
BELEDİYENİN KAPISI!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
İYİLİK HALİ
 
  Ulviye Dikmen
Biz halkız, nasıl bir yönetimle yönetilm
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ZİYARET
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Peri Meram Arbak
Yerel Seçim Öncesi Düşlerim
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
AKIL VE HAYAT
 
  Aysel Dural
Dünyada, makamın beş para etmediğinin is
 
  Erdal Pişken
BU SEFER BAŞARACAĞIZ
 
  Caner Besler
Edirne bastırdı fakat!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Cemal YILMAZ
 Değerli Hocam ve Çok Kıymetli okuyucular; Hacı Bektaş-i Veli "İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır " diyeli 1700 yıl,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ün "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir " diyeli yaklaşık 100 yıl oldu.Kısacası yapılacak tüm iş ve işlemlerde Bilimden ve Bilim Adamından faydalanmak gerekmektedir.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Mesele zaten burada.Önce ihaleye gerek var mı? Belediyenin marangozu bu kapıyı yapsa hiç para vermeyeceğiz.İhale-Şirket sistemi belediyede varsa hep ikinci marangoz kapıyı tamir eder.Marangoz değişir ancak hep ikinci yapar.Şimdi basının da çoğu bu ihaleciler i parlatıyor.Tartıştıkları müteahhitler Düzceli mi yabancı mı olsun.Biz hem ihale sistemine ,hem de şirketleşmeye son vereceğiz.Kapının gideri bizde 200 lira malzeme parası olur.Ya rant,ya vatan.Ya rant, ya üretim. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı.
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Peri Hanım,çok teşekkür ederim.11 Mart pazartesi gecesi ULUSAL kanal da 20 dakikalık bir programım vardı.Orada sizin Düzce'de hava kirliliğine karşı verilen mücadelede katkınızı bir kez daha ifade ettim.Sizlerden öğrendiklerimizle ufkumuz aydınlanıyor.Üniversitemiz kurulurken o dönem yaptığımız il Divan kurulu toplantılarında hep öğrencilerin harcayacağı paranın hesabını yapanlar vardı.Hiç gelecek bilim insanlarından nasıl yararlanacağımız konuşulmuyordu.O zaman bu zihniyete itiraz ettik.Rant değil de bilim esas alınsaydı Düzce böyle mi olurdu.Sizlerin düşleri bizim rehberimizdir.''İyi ki varsınız'' tümcesi herhalde en iyi sizler için söylendiğinde anlam bulur.Şahsınızda,Üniversitemizin Düzce için,insanlık için,bilim için yüreği atan tüm akademisyenlerine saygı ve selamlarımı sunuyorum. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Metin Can
 Yeni seçilen belediye başkanı kim olursa belediyenin eski borcunun hangi yatırımlardan kaynaklandığını Düzce kamuoyuna kalem,kalem açıklasın.20 senedir Sn.Selahattin Olcarın yaptığı Düzcenin alt yapısı ve asfalt şantiyesi dışında Düzcenin görünümünü değiştirecek bir çalışma olmadığı gibi yeşil alanlarımızıda kaybettik..
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Nurcan Güneşdoğdu
 Bence belediyenin borcu gelene yüklenmesin gidenden yargı karşısında hesap sorulsun
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Nihat Sel
  Bu güne kadar, hep ikinci marangozla iş yapılmış gibi görünüyor , yoksa o kadar borç var , ortada hiçbirşey yok .
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Hasan Efe Kalkan
 👏👏 aynen katılıyorum
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Alaattin Ozgurel
 Aynen aynen katiliyorum ben eskisehire her yil sikca gider gelitim ve eskisehiri cok iyi bilirim orda yapilan hizmetler duzcemizde 3 te 1 .yok bugun soyle duzcemize baktigimizda eskisehirin cooookkkkkkkk coooookkkkkkk gerisin dd yerinde sayiyor desem yeri var fazla soze gerek yokkkk tablo ortada saygilar
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Haluk korkmaz
 Yeni seçilecek adaylardan acaba hangisi seçildığinde belediyenin önüne gelir ve giderlerin olduğu listeyi çarşaf gibi aşabilir. Sonrada gelişimleri her ay aşabilir. Ben böyle yapacağının sözünü verebilecek bir başkan adayı istiyorum.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Serpil
 Fıkra herşeyi özetliyor. Kaleminize sağlık Sayın Maradit.
Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti! Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti!
  MHP üç gün yas ilan etti!
  Ömer Küçük; ‘Cahil lafını şahsınıza iade ediyorum!’
  Küçük, saldırıyı nefretle kınadı!
  Küçük'ten Özlü'ye: Kaybedeceğini anladı, kışkırtmaya çalışıyor!
  Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu; 'Düzce’de öndeyiz'
  Tıp Bayramı için mesaj yayınladılar!
  Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  Bilim ve Teknoloji Komisyonu Mersin'de!
  Özlü; “Sizler bu ülkenin neşesisiniz”
  ‘Sıfır Atık Projesi’ anlatıldı!
  Özel; ‘Seçimle gelen seçimle gider’ ilkesine rağmen Keleş’i istifa ettirttiler!
  Yeni Zelanda'da yaşanan saldırıyı kınadılar!
  Polisten fuhuş operasyonu!
  Bakan Yardımcısı Düzce'de: Gençlik Merkezlerinin sayısı artacak!
  Küçük; ‘Bizde ortak akıl vardır’
  Bıyık; ‘Düzce’yi Düzcelilerle birlikte yöneteceğiz’
  Evsiz vatandaşa Kızılay'dan yardım eli!
  Keskin ve Keşir ziyaretlere devam ediyor!
  Başkan Adayı Bıyık, taksici oldu!
  Fındık bahçesine devrildi!
  13.3.2019 - BELEDİYENİN KAPISI!
  14.3.2019 - Yerel Seçim Öncesi Düşlerim