Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :61415844 Aktif Ziyaretçi :3516 15 Aralık 2018 Cumartesi
[14:21] Vatan Partisinin acı kaybı! -- [11:55] Liselerden Kampüse büyük ilgi! -- [11:37] DevFest Düzce 2018 etkinliği gerçekleştirildi! -- [18:54] Özlü'den Korkmaz ailesine başsağlığı ziyareti! -- [18:45] Başkan Yiğit: Yüreğimiz yanıyor! -- [18:39] Başkan Ay: Ne gerekiyorsa yapılacak! -- [16:11] Dereceye girenlere ödül verildi! -- [13:32] Özlü'den taziye mesajı! -- [13:17] Yığılca'da yangın: 3 çocuk hayatını kaybetti! -- [13:01] Havacılık hakkında bilgilendirildiler! --
CHP Eski İl Yönetiminden Seçimle İlgili Önemli Açıklama
Seçim sürecinde partilerine zarar vermemek adına istifalarıyla ilgili bir açıklama yapmadıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri; "O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir" dedi.
29.6.2018 - 16:15:22  Haberi Yazd?r
 
   Seçim sürecinde herhangi bir açıklama yapmayan Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri suskunluğunu bozdu. Yapılan basın yazılı basın açıklamasında Genel Merkezlerine tepkilerinden dolayı istifa ettiklerini belirten eski yönetim, partiye zarar vermemek adına bir açıklama yapmadıklarını belirtti.
 
CHP Eski İl Yönetimi yaptığı yazılı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;
 
   "Partimizin Eski il yönetimi olarak Genel Merkeze tepkimiz dolayısıyla istifa ettiğimiz günden bu güne geçirmiş olduğumuz seçim sürecinde partimize zarar vermemek adına tarafımızdan  herhangi bir yazılı ya da sözlü açıklama yapılmamıştır.    
  
   Biz 2015 yılında 2 seçimden başarısız çıkmış olan partimizi başarıya ulaştırmak, yarın çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına siyasete girip, Atatürk'ün bize emanet ettiği laik,demokratik,sosyal ve hukuk devletini koruma adına bu göreve talip olduk. Her il kongresinde ilkemiz,en fazla oy alabilecek adayı tespit edip,onunla yürümek idi. 2009 yerel seçimlerinde anket çalışması ile 2 belediyeyi kazandık. Ankete göre genel merkezin Akçakoca adayı başka, ankette kazanacak olan aday başkaydı. Bin bir zorlukla adayı değiştirerek orayı kazanmıştık. 2011 seçimlerinde de anket yaparak sonucu önceden gördük. 24  Haziran seçimi için yaptığımız anket çalışmasında ise seçimin mevcut adayları arasından sadece bir kişi ile kazanılabileceği görülmüştür. Bu sonuçlar Genel Başkanlık makamı ve yetkili MYK üyeleri ile paylaşılmıştır."
 
"Genel Merkez Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını liste başı yapmadı"
 
   CHP Eski İl Yönetimi partilerinin genel merkezini eleştirerek; 
 
   "Genel Merkez Sn. Muharrem İnce'ye yakın olan İl Başkanlarını Milletvekilliğini kaybetme pahasına liste başı yapmadı. Partimizin Cumhurbaşkanı adayı Sn.İNCE'nin ekibindeki 20 Milletvekilinden sadece 2 kişiyi milletvekili aday listelerinden seçilebilecek sıralamada gösterdi.
 
   Genel Merkez tarafından İl ve İlçe Başkanlıklarından istenen temayül yoklamasında, Düzce'de bir İlçe hariç, tüm örgütlerden Zekeriya Tozan çıkmış olmasına rağmen ne anket sonucu ne de örgütlerin iradesi dikkate alınmıştır. Temayülden çıkan sonuç,İl Örgütünün iradesini yansıttığından ve Genel Merkez tarafından İl Örgütünün iradesine saygı gösterilmesi beklendiğinden ve gelen liste bu iradeye uygun olmadığından İl Yönetiminden 16 kişi istifa etmiştir. Bu istifalarla genel merkez tarafından uygun görülen milletvekili adayının daha çok güveneceği ve uyum sağlayacağı yeni bir yönetim kadrosunun oluşturulması için fırsat tanınmıştır" ifadelerinde bulundu.
 
"Zafer Teber ve ekibinin seçim  stratejisinin yanlış olduğu Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi"
 
   Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Yönetim Kurulu Üyeleri açıklamasına şöyle devam etti;
 
   "Son tüzük kurultayında ön seçimin kaldırılmış olması, örgütte ve halkta karşılığı olmayan adayların listeye girmesine ve yaşadığımız sonucun ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bu durum CHP içinde siyaset yapma alanımızı yok etmiştir.
 
   Ayrıca Eski İl Başkanı Sn.Zekeriya TOZAN, aday adayı olabilmesi için tüzük gereği seçim takvimine göre istifa etmiştir.
 
   Sn. Teberin  2015 yılındaki haziran ve kasım seçimlerinde göstermiş olduğu başarısız performanslarından dolayı, bu üçüncü tanınacak hakta da aynı başarısız sonucun gerçekleşebileceğini yaptırmış olduğumuz anket sonucunu da referans aldığımızda tahmin edebiliyorduk. Nitekim Sn.Teberin kendi köyü olan Darıyeri Hasanbey Köyü’ndeki son 3 seçimde almış olduğu oy sayısının sürekli azalması ve diğer partilere kıyasla oy oranlarındaki  düşüşleri dikkate aldığımızda bu öngörüdeki haklılığımız bir kez daha kanıtlanmaktadır.
 
   Sn. Zafer Teber ve ekibinin  seçim  stratejisinin yanlış olduğu, parlamento seçimlerinde halktan oyu partimiz CHP ne isterken, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Erdoğan'a oy verin demelerinden belliydi."
 
"O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir"
 
   CHP Eski İl Yönetimi açıklamasını sonlandırırken Genel Başkanlarının yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasına karşı duydukları şaşkınlığı dile getirerek;
 
   "Biz eski İl Yönetimi olarak Partimizin parlamento seçimlerinde ve Partimizin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Sn.Muharrem İNCE'nin başarılı olması için maddi manevi kendi imkanlarımız ile son güne kadar çalışmalarımıza devam ettik. Vicdanımız bu konuda çok rahat. 
 
   Ortaya çıkan başarısızlığın sorumlusu,devleti kim yönetirse yönetsin,partiyi ben yöneteyim anlayışıdır. O koltuklar başarılı olacak kadrolara teslim edilmelidir.
 
   En büyük şaşkınlığımız ise, ertesi gün Genel Başkanımızın yaptığı 'Bu seçimin kaybedeni AKP dir' açıklamasıdır" ifadelerine yer verdi.
Peki, Senin Yorumun?
chp li  /  2.7.2018 - 08:23:57
 Tozan artık yeter. siz Chp li olamazsınız. partide sizden sonra kalan herkes seçimlerde çalıştı. herkes muharrem inceye oy istedi. senin yalanlarından bıktık.senden geriye kalanlarla ve merkez ilçe ile partiyi terk edin. artık zarar veriyorsunuz. Merkez ilçe yöneticileri sanki çok çalışmışlar gibi. partiye uğramıyorlar. tatile çıkmışlar.
  Fatih Melih Maradit
SERMAYEMİZ YÜREKTEN
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
 
  Ulviye Dikmen
Seçimlerin getireceklerini beklemek
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
KARŞILAMA
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KADIN
 
  Aysel Dural
HIRSIZ KİM?
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
IŞIL IŞIL PARLIYORLAR
 
  Caner Besler
Bursa’dan şen dönüyoruz
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Adil kara
 Düzcenin genç gazetesinin yıldönümünü tebrik eder düzcenin gelişmesi için Düzce'ye değer katan burasıdüzce iyi ki varsınız. düzcenin sorunlarını düzcenin gelecegini yaşanabilir kent olması için uğraşan burasıdüzce iyi ki varsınız burda
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 murat
 sayın özlü görüldüğü kadarı ile belediye başkanı olacaksınız. nacizane önerim etrafınız da sizi zor duruma sokacak ve cıkar hesapları yapanları derhal ekarte edin. yillardır şaibe içerisindeki düzce belediyesine kalite ve saygınlık getirin.düzce buna layık.
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 nice yıllara burası düzce
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İskani
 Kargalar güler.Yok ilçe başkanı ile çalışacakmış.İl başkanına küs olan adamdan başkan maşkan olmaz.
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İŞSİZ VATANDAŞ
 YANINDA İLÇE BAŞKANIYLA GEZDİĞİNİZ SÜRECE KAYBETMEYE MAHKUMSUNUZ. DEMEDİ DEMEYİN.
  " KARŞILAMA " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 düzcede iktidarın hizmet proje üretemedigi aldığı oyların hakkını yansıtamadığı bu yüzden düzcedeki muhalefetin seçim kazanma olasılığı yukarılara çıktı. bu yüzden iktidar en güçlü adayını sahaya sürdü eski bakanı. ama düzce halkı iktidarı seçimlerde cezasını kesip muhalefeti belediyenin başına getireceği gözüküyor.
  " Seçimlerin getireceklerini beklemek " Yazısına...
 fatih kurugöl
 düzce seçimlerde iktidarın düzce halkı tarafından cezalandırılıp seçimi muhalefetin kazanacagı öngörülüyor. çünkü iktidar rekor oyları alıp düzce halkına hizmet noktasında başarılı olamaması düzcede degişim noktasında iktidarın başarısız oldugu düzce halkı tarafından dillendiriliyor. bu yüzden seçimi muhalefetin kazanması hayal olamaz. degişim zamanı geldi.
  " YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE " Yazısına...
 ilyas HIZEL
 düzcede kongre merkezi fuar alanı spor kompleksi 5 yıldızlı otel çevre yolları marka şehir projeleri düzce için yapılması gereken projeler düzcenin yaşanabilir şehir olması için belediye başkan adaylarının kafa yorup düzce halkına sunmaları lazım düzcenin sorunlarını tespit edip çözüm yolları bulunursa düzce daha yaşanabilir bir kent görüntüsüne kavuşur öncelikle konuşmak degil düzce için icraat lazım
  " Bir deli kuyuya taş atmış!.. " Yazısına...
 adil kara
 düzceyi yap boz tahtasına çevirenlerden seçimde dersini verecek düzce halkı. birisi kapatıyor birisi açıyor. birisi direkleri beğenmiyor söküyor birisi yenisini dikiyor. bu paralar kimin parası. düzce halkı daha iyi yönetilmeyi bekliyor. bu seçimde düzce halkı değişim diyecek. muhalefet seçimi kazanacak.
  " Bir deli kuyuya taş atmış!.. " Yazısına...
 Vildan menekay
 Kalemine yuregine saglik sevgili Fatih Maradit.. Asillerin unutuldugu vekillerin kafasina gore isler yaptiklari bir ulkede yasiyoruz. Bende bir sözumüzle iade edeyim hemen yazıya binayen, peki hırsızın hiç mi sucu yok denir ya, burada bizler hırsız değiliz tabi ama teşbihte de hata olmaz denir . :) Bizler halk olarak hiç bir şekilde tepkimizi göstermiyoruz ya da gösteremiyoruz. sonuç olarak da tekrar bir sözümüzle bağlıyayım, köpeksiz köy buldular değneksiz dolaşıyorlar.. Kendi içimizden çıkartıp töbe haşa ilah yaptığımız siyasiler de her türlü rant peşinde koşabiliyorlar.. Aslında tepkisiz kalmakla suçlu bizleriz onlar değil. seçildiği günden itibaren tek icraatı, kaldırım taşlarını yenilemek olan bir başkanı sorgusu sualsiz 2'nci kere seçmekte nedir? Onlar kendi kendilerine gelmiyorlar biz seçiyoruz, Önümüzdeki seçimde iyi düşünmeliyiz sandığa giderken..
Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar! Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar!
  Kaynaşlı'da fabrika yangını!
  Çakar'dan acil servise ziyaret
  Öğrencilerden Sevgi Evlerine ziyaret!
  Düzce standı ilgi odağı oldu!
  Çöpte yaralı bulunan kişi hayatını kaybetti!
  Düzce'nin il oluşunun yıl dönümünü kutladılar!
  Engelli bireylerden tiyatro oyunu!
  İki katlı ev tamamen yandı!
  Hastanede gerçeği aratmayan yangın tatbikatı!
  Müstakil evde kalorifer kazanı patladı!
  Köpeğini öldürenlere video ile mesaj gönderdi!
  Çöplükte yaralı bulundu!
  Meteoroloji uyardı: Kuvvetli yağış bekleniyor!
  Özlü’den dedikodulara cevap!..
  Başkan Ay'dan İnsan Hakları mesajı!
  Göç ve mülteci sorunu konuşuldu!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kahvehanede silahlı kavga!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Bariyerleri kıran tır şarampole düştü!
  9.12.2018 - Bir deli kuyuya taş atmış!..
  13.12.2018 - Özlü’den dedikodulara cevap!..
  14.12.2018 - SERMAYEMİZ YÜREKTEN
  8.12.2018 - Vali Dağlı, Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı!
  9.12.2018 - 'Ulaşmak İstediğimiz Hedef; Antarktika'da Söz Sahibi Olmaktır!'
  10.12.2018 - Düzce'nin il oluşunun yıl dönümünü kutladılar!
  11.12.2018 - YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
  11.12.2018 - Seçimlerin getireceklerini beklemek
  11.12.2018 - KARŞILAMA