Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :59801789 Aktif Ziyaretçi :44076 24 Eylül 2018 Pazartesi
[18:18] Egzersiz felç şiddetini azaltıyor! -- [18:09] Türklerin Erasmus+'ta tercihi Polonya! -- [18:01] Otomobile ödenen ÖTV'de düşüş olacak! -- [17:54] Tüketilen gıdanın DNA'ya 'net' etkileri tespit edildi! -- [17:34] İş birliği projesine TÜBİTAK'tan destek! -- [17:27] Oyuncu anne Düzce'de! -- [17:19] Düzceli kadınlar çocuklar için el ele! -- [17:13] Düzceliler nostaljiye doydu! -- [17:07] MARKA'dan Düzce'ye restorasyon için hibe! -- [17:01] 2018'in markası ödülünü Efteni Bal aldı! --
Adidas Erkek Ayakkabı Modelleriyle Eforunuzu Yarıya İndirin
18.6.2018 - 16:11:39  Haberi Yazd?r

Renk renk model model raflarda dizili duran ve alıcılarını bekleyen birbirinden dinamik erkek ayakkabıları, üretildikleri kumaşlar ve malzemeler sayesinde bir sürü özelliği de beraberinde getiriyor.

adidas'ın erkekler için özel olarak ürettiği adidas erkek ayakkabı modelleri; özellikleri bakımından gruplara ayrılıyor. Koşu için koşu ayakkabısı, basketbol için basketbol ayakkabısı ve futbol için kramponüreten firma; fitness, yürüyüş, voleybol gibi daha pek çok spora yönelik model üretmekten de geri kalmıyor.

Tamamen sporcunun ihtiyacına yönelik tasarlanan spor ayakkabılarda günümüzün son teknolojilerinden yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar ve son moda trend renkler kullanılıyor. Sporcu bir yandan ayak sağlığı ve performansını ikiye katlarken, havalı adımlarıyla da şıklığından geri kalmıyor. Spor ayakkabı, terlik veya sandalet olarak görüp beğenebileceğiniz modelleri barcin.com güvencesiyle kolay bir şekilde sepete ekleyebilir, indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

adidas Erkek Ayakkabı Modellerinin Can Alıcı Özellikleri

Bir ayakkabıdan beklenenin çok daha fazlasını sergileyen adidas erkek modelleri, erkek sporcuların günlük veya özel kullanım amaçlı tercih ettiği ayakkabılar kategorisinde yerini alıyor.

adidas'ın koşu ayakkabılarında polimer yaylı özel taban kullandığı modeli adidas Springblade Drive koşu ayakkabısı ile sporcu koşu performansını ikiye katlayabiliyor. Tenis modellerinde yer alan adidasBarricade Court tenis ayakkabısındaki TORSION SYSTEM sayesinde ayağın orta tabandaki hafif kemerle desteklendiği rahatlığı ve ön & arka bölgelerdeki denge uyumunu hissedebiliyor. Basketbol ayakkabılarındaki yastıklama teknolojisi sayesinde daha yukarıya çevik bir şekilde zıplanabilirken, fitness ayakkabılarındaki dizayn ile bedene dağılması gereken yük eşit olarak dağılıp ayaklara gereksiz bir yük bindirmiyor.

adidas erkek ayakkabı modelleri nefes alabilir saya kumaş teknolojisiyle üretiliyor. Dolayısıyla ayak sağlığı korunurken, kötü kokuların önüne geçilerek ayaklar nem ve ter gibi durumlara maruz kalmıyor. Kauçuk dış taban teknolojisiyle zor zeminlerde kolay ve dengeli tutuş sağlayabilen spor ayakkabı modelleri, gücü ve dayanıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Süet, deri ve daha birçok benzersiz kalitedeki kumaştan üretilen erkek ayakkabılarının farklı numara ve renklerde seçenekleri bulunuyor.  

 Herzogenaurach Kasabasından GünümüzeTaşınan adidas Kalitesi

Almanya'nın Herzogenaurach kasabasını ortadan bölen nehrin iki farklı yakasına birbirleriyle arası açık Dassler kardeşler iki farklı spor atölyesi açıyor. İkinci Dünya Savaşı ardından böylelikle adidas'ın temelleri atılmış oluyor.

Adi Dassler adidas'ın temellerini Almanya'da atarak ilk üretim faaliyetlerini başlatıyor. Diğer kardeş RudolphDassler ise nehrin diğer yakasında bugün hala satışlar süren ve yine dünyaca ünlü spor ürünler tasarlayan bir şirketin ilk temellerini orada atıyor. Savaş sonrası işsizlik sorununda en revaçta başarı sağlayan şirketlerden adidas ile diğer ona rakip marka, o dönemde çalışanlarını öbür yakaya geçirmemek için elinden geleni yapıyor. Böylelikle iki kardeş dünyaca ünlü iki büyük markayı dünden bugünümüze hediye ediyor; fakat ne acıklıdır ki kardeşler birbirlerine küs bir şekilde hayata veda ediyor. Bugün, adidas ve diğer markanın genel merkezleri Herzogenaurach kasabasında faaliyet göstermeye devam ediyor.

adidas Erkek Ayakkabı Modellerdeki Klasik Üç Şeritli Tasarım Hikayesi

adidas'ın 1949'da ilk defa ayakkabılar üzerinde kullandığı klasik üç şeritli tasarımı, 1960'dan sonra da pek çok ayakkabı modelinde kullanılmaya devam ediyor. Hala kullanılan bu tasarım adidas'ın sembolü haline geliyor.

On beş yıl boyunca kırdığı tam on sekiz dünya rekoru kariyerinde klasik üç şerit tasarımlı Adidas modeliyle koşan koşucu Emil Zapotek, bu model koşu ayakkabısını giyen ilk sporcu olarak ismini altın harflerle tarihe kazıyor. Üç şeritin hemen ardından yapraklarıyla ün salan logo 1971 yılının Ağustos ayında seçici kurul ile seçiliyor. Trefoillogo olarak da hafızalardan anımsayabileceğiniz üç yapraklı görsel, gerçek anlamda 1972 yılında kullanılmaya başlanıyor. Günümüzde adidasOriginals koleksiyonunu temsilen kullanılan tasarıda, klasik üç çizgiye gönderme yapan tasarım, resimde yükselen dağ tasarımıyla aşılması gereken engeller ve başarıya giden yolu vurguluyor. 2002 yılının Temmuz ayında ise  yeni logonun duyurulmasının ardından adidas firmasındaki logolar üç farklı şekilde tasarlanmaya başlanıyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya de
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
EĞİTİM VE ÖĞRETİM
 
  Ulviye Dikmen
Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kent
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
BELEDİYE
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
PUAN GÜZEL AMA
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Muhammet
 Biz hergün o savaşın icindeyiz
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Zehra
 Oraya giderken bu sorunları bilmiyorlar mıydı .?
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Serpil Çirakoğlu
 Trafiğe kapalı alana giren araçlara neden ceza yazmıyorlar? Yasak alenen çiğneniyor çok mu zor oraya bir iki görevli koymak
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 İsmet Yıldırım
  İyi niyetle eleştiri yapanları bile dövmeye kalkacak kadar özeleştiriden yoksun bir şehir daima geri kalmaya mahkumdur. Eminim bu yazdığımdan bile rahatsız olacaklar vardır.
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Hatice Dabağoğlu
 Bende sizin gibi bir kazaya kurban gidiyordum Istanbul cad. sinde çok daha dikkatli olmak zorundayız deli gibi gelen motosikletlilerden nefret ediyorum
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Sevim Çetinkaya
 İstanbul caddesi eski haline dönmeli işlerimizi halletmek için uzun yürümeyen insanlar çok sıkıntıda Ayrıca iki parelel cadde trafiğe kapanınca ulaşım zor
  " HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE " Yazısına...
 Hakan Güngör
 Trafiğe kapalı caddeye-üstelik onca uyarı levhası varken- motorlu taşıtla girmek yanlış bunun bahanesi yok; fakat belediyenin de burada hatası var. O caddeyi bir türlü trafiğe kapalı cadde formuna sokamadılar. Ortası asfalt yanları kaldırım. Ne tam araba yolu, ne tam gezi caddesi.. Ne olduğu belli değil. Esnafa ve vatandaşa anket yaparak soruldu. Çoğunluk orasının trafiğe kapalı kalmasını istiyor ki bana göre de doğrusu bu, o halde orayı güzel bir yürüyüş yoluna çevireceksiniz. Kaldırımları kaldırıp , ortaya ağaçlar banklar koyacaksınız, kafeler restoranlar belli ölçüde masasını sandalyesini koyacak. O zaman trafiğe kapalı caddeye benzer. Motorlar da girmeye utanır.
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Adnan Cemşit
 Neyi doğru yapıyoruzki?
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Sabahattin Yilmaz
  Elimiz taşın üstünde. Hizmet daha köylere ulaşmadı. Ulaşacağı da yok köylere gelin de rezaleti bir görün.
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Nur Ünalan
 Nerede bu rehabilitasyon Merkezi? Gidip görmek lazım. O kadar kapsamlı yapılmış diyorsunuz emeklerine sağlık.
Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler! Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Düzce'de FETÖ/PDY davası devam ediyor: Bir sanığa 7 yıl 6 ay hapis!
  Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi
  Ülkü Ocakları bin kişiye aşure dağıttı!
  Düzce Üniversitesinde fındık atıklarından kemoterapi ilacı etken maddesi yaptılar!
  Düzce'de yaban hayatı görüntülendi!
  Düzce İlinde en başarılı bulduğunuz Belediye Başkanı kim?
  Aziziye'de kaldırımlar yenilendi!
  Keskin, Batı Karadeniz Bölge Toplantısında!
  Sıfır Atık Projesi için toplandılar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kontrolden çıkıp markete girdi!
  Ağaç budama yapılıyor!
  Akçakoca Belediyesi aşure dağıttı!
  İyi Parti'de seçim çalışması başladı: 12 ekip Türkiye'yi dolaşacak!
  Baca çalışması sürüyor!
  Kamyonetle çarpıştı: 6 yaralı!
  5 kilo esrar ele geçirildi!
  Karadeniz ticaretinin bekçisi gün yüzüne çıkarılıyor!
  23.9.2018 - Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz!
  24.9.2018 - Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor!
  24.9.2018 - HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE
  17.9.2018 - Fındık fiyatıyla ilgili verilen mücadelede milletvekili farkı!..
  22.9.2018 - Muhalefet derin uykuda!
  22.9.2018 - Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  20.9.2018 - Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi