Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :63242512 Aktif Ziyaretçi :32673 20 Mart 2019 Çarşamba
[15:32] Vatan Partisi’nden kurum ziyaretleri! -- [14:26] Polisten uyuşturucu operasyonu! -- [14:19] RADYODÜET yayına başladı! -- [14:12] Adıge Dil Günü kutlandı -- [14:07] Kamu Başdenetçisi öğrencilerle buluştu! -- [14:03] Öğrencilerden Çanakkale ziyareti! -- [13:53] Bu sese kulak verin! -- [12:04] Ömer Küçük: Adaletli tavrınız bu mu? -- [11:27] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [20:20] Çanakkale Zaferini andılar! --
Adidas Erkek Ayakkabı Modelleriyle Eforunuzu Yarıya İndirin
18.6.2018 - 16:11:39  Haberi Yazd?r

Renk renk model model raflarda dizili duran ve alıcılarını bekleyen birbirinden dinamik erkek ayakkabıları, üretildikleri kumaşlar ve malzemeler sayesinde bir sürü özelliği de beraberinde getiriyor.

adidas'ın erkekler için özel olarak ürettiği adidas erkek ayakkabı modelleri; özellikleri bakımından gruplara ayrılıyor. Koşu için koşu ayakkabısı, basketbol için basketbol ayakkabısı ve futbol için kramponüreten firma; fitness, yürüyüş, voleybol gibi daha pek çok spora yönelik model üretmekten de geri kalmıyor.

Tamamen sporcunun ihtiyacına yönelik tasarlanan spor ayakkabılarda günümüzün son teknolojilerinden yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar ve son moda trend renkler kullanılıyor. Sporcu bir yandan ayak sağlığı ve performansını ikiye katlarken, havalı adımlarıyla da şıklığından geri kalmıyor. Spor ayakkabı, terlik veya sandalet olarak görüp beğenebileceğiniz modelleri barcin.com güvencesiyle kolay bir şekilde sepete ekleyebilir, indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

adidas Erkek Ayakkabı Modellerinin Can Alıcı Özellikleri

Bir ayakkabıdan beklenenin çok daha fazlasını sergileyen adidas erkek modelleri, erkek sporcuların günlük veya özel kullanım amaçlı tercih ettiği ayakkabılar kategorisinde yerini alıyor.

adidas'ın koşu ayakkabılarında polimer yaylı özel taban kullandığı modeli adidas Springblade Drive koşu ayakkabısı ile sporcu koşu performansını ikiye katlayabiliyor. Tenis modellerinde yer alan adidasBarricade Court tenis ayakkabısındaki TORSION SYSTEM sayesinde ayağın orta tabandaki hafif kemerle desteklendiği rahatlığı ve ön & arka bölgelerdeki denge uyumunu hissedebiliyor. Basketbol ayakkabılarındaki yastıklama teknolojisi sayesinde daha yukarıya çevik bir şekilde zıplanabilirken, fitness ayakkabılarındaki dizayn ile bedene dağılması gereken yük eşit olarak dağılıp ayaklara gereksiz bir yük bindirmiyor.

adidas erkek ayakkabı modelleri nefes alabilir saya kumaş teknolojisiyle üretiliyor. Dolayısıyla ayak sağlığı korunurken, kötü kokuların önüne geçilerek ayaklar nem ve ter gibi durumlara maruz kalmıyor. Kauçuk dış taban teknolojisiyle zor zeminlerde kolay ve dengeli tutuş sağlayabilen spor ayakkabı modelleri, gücü ve dayanıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Süet, deri ve daha birçok benzersiz kalitedeki kumaştan üretilen erkek ayakkabılarının farklı numara ve renklerde seçenekleri bulunuyor.  

 Herzogenaurach Kasabasından GünümüzeTaşınan adidas Kalitesi

Almanya'nın Herzogenaurach kasabasını ortadan bölen nehrin iki farklı yakasına birbirleriyle arası açık Dassler kardeşler iki farklı spor atölyesi açıyor. İkinci Dünya Savaşı ardından böylelikle adidas'ın temelleri atılmış oluyor.

Adi Dassler adidas'ın temellerini Almanya'da atarak ilk üretim faaliyetlerini başlatıyor. Diğer kardeş RudolphDassler ise nehrin diğer yakasında bugün hala satışlar süren ve yine dünyaca ünlü spor ürünler tasarlayan bir şirketin ilk temellerini orada atıyor. Savaş sonrası işsizlik sorununda en revaçta başarı sağlayan şirketlerden adidas ile diğer ona rakip marka, o dönemde çalışanlarını öbür yakaya geçirmemek için elinden geleni yapıyor. Böylelikle iki kardeş dünyaca ünlü iki büyük markayı dünden bugünümüze hediye ediyor; fakat ne acıklıdır ki kardeşler birbirlerine küs bir şekilde hayata veda ediyor. Bugün, adidas ve diğer markanın genel merkezleri Herzogenaurach kasabasında faaliyet göstermeye devam ediyor.

adidas Erkek Ayakkabı Modellerdeki Klasik Üç Şeritli Tasarım Hikayesi

adidas'ın 1949'da ilk defa ayakkabılar üzerinde kullandığı klasik üç şeritli tasarımı, 1960'dan sonra da pek çok ayakkabı modelinde kullanılmaya devam ediyor. Hala kullanılan bu tasarım adidas'ın sembolü haline geliyor.

On beş yıl boyunca kırdığı tam on sekiz dünya rekoru kariyerinde klasik üç şerit tasarımlı Adidas modeliyle koşan koşucu Emil Zapotek, bu model koşu ayakkabısını giyen ilk sporcu olarak ismini altın harflerle tarihe kazıyor. Üç şeritin hemen ardından yapraklarıyla ün salan logo 1971 yılının Ağustos ayında seçici kurul ile seçiliyor. Trefoillogo olarak da hafızalardan anımsayabileceğiniz üç yapraklı görsel, gerçek anlamda 1972 yılında kullanılmaya başlanıyor. Günümüzde adidasOriginals koleksiyonunu temsilen kullanılan tasarıda, klasik üç çizgiye gönderme yapan tasarım, resimde yükselen dağ tasarımıyla aşılması gereken engeller ve başarıya giden yolu vurguluyor. 2002 yılının Temmuz ayında ise  yeni logonun duyurulmasının ardından adidas firmasındaki logolar üç farklı şekilde tasarlanmaya başlanıyor.

Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
BELEDİYENİN KAPISI!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
İYİLİK HALİ
 
  Ulviye Dikmen
Biz halkız, nasıl bir yönetimle yönetilm
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
ZİYARET
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Peri Meram Arbak
Yerel Seçim Öncesi Düşlerim
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
AKIL VE HAYAT
 
  Aysel Dural
Dünyada, makamın beş para etmediğinin is
 
  Erdal Pişken
BU SEFER BAŞARACAĞIZ
 
  Caner Besler
Edirne bastırdı fakat!
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Cemal YILMAZ
 Değerli Hocam ve Çok Kıymetli okuyucular; Hacı Bektaş-i Veli "İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır " diyeli 1700 yıl,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ün "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir " diyeli yaklaşık 100 yıl oldu.Kısacası yapılacak tüm iş ve işlemlerde Bilimden ve Bilim Adamından faydalanmak gerekmektedir.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Mesele zaten burada.Önce ihaleye gerek var mı? Belediyenin marangozu bu kapıyı yapsa hiç para vermeyeceğiz.İhale-Şirket sistemi belediyede varsa hep ikinci marangoz kapıyı tamir eder.Marangoz değişir ancak hep ikinci yapar.Şimdi basının da çoğu bu ihaleciler i parlatıyor.Tartıştıkları müteahhitler Düzceli mi yabancı mı olsun.Biz hem ihale sistemine ,hem de şirketleşmeye son vereceğiz.Kapının gideri bizde 200 lira malzeme parası olur.Ya rant,ya vatan.Ya rant, ya üretim. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı.
  " Yerel Seçim Öncesi Düşlerim " Yazısına...
 Fethi Sönmez
 Peri Hanım,çok teşekkür ederim.11 Mart pazartesi gecesi ULUSAL kanal da 20 dakikalık bir programım vardı.Orada sizin Düzce'de hava kirliliğine karşı verilen mücadelede katkınızı bir kez daha ifade ettim.Sizlerden öğrendiklerimizle ufkumuz aydınlanıyor.Üniversitemiz kurulurken o dönem yaptığımız il Divan kurulu toplantılarında hep öğrencilerin harcayacağı paranın hesabını yapanlar vardı.Hiç gelecek bilim insanlarından nasıl yararlanacağımız konuşulmuyordu.O zaman bu zihniyete itiraz ettik.Rant değil de bilim esas alınsaydı Düzce böyle mi olurdu.Sizlerin düşleri bizim rehberimizdir.''İyi ki varsınız'' tümcesi herhalde en iyi sizler için söylendiğinde anlam bulur.Şahsınızda,Üniversitemizin Düzce için,insanlık için,bilim için yüreği atan tüm akademisyenlerine saygı ve selamlarımı sunuyorum. Fethi Sönmez.Vatan Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Metin Can
 Yeni seçilen belediye başkanı kim olursa belediyenin eski borcunun hangi yatırımlardan kaynaklandığını Düzce kamuoyuna kalem,kalem açıklasın.20 senedir Sn.Selahattin Olcarın yaptığı Düzcenin alt yapısı ve asfalt şantiyesi dışında Düzcenin görünümünü değiştirecek bir çalışma olmadığı gibi yeşil alanlarımızıda kaybettik..
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Nurcan Güneşdoğdu
 Bence belediyenin borcu gelene yüklenmesin gidenden yargı karşısında hesap sorulsun
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Nihat Sel
  Bu güne kadar, hep ikinci marangozla iş yapılmış gibi görünüyor , yoksa o kadar borç var , ortada hiçbirşey yok .
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Hasan Efe Kalkan
 👏👏 aynen katılıyorum
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Alaattin Ozgurel
 Aynen aynen katiliyorum ben eskisehire her yil sikca gider gelitim ve eskisehiri cok iyi bilirim orda yapilan hizmetler duzcemizde 3 te 1 .yok bugun soyle duzcemize baktigimizda eskisehirin cooookkkkkkkk coooookkkkkkk gerisin dd yerinde sayiyor desem yeri var fazla soze gerek yokkkk tablo ortada saygilar
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Haluk korkmaz
 Yeni seçilecek adaylardan acaba hangisi seçildığinde belediyenin önüne gelir ve giderlerin olduğu listeyi çarşaf gibi aşabilir. Sonrada gelişimleri her ay aşabilir. Ben böyle yapacağının sözünü verebilecek bir başkan adayı istiyorum.
  " BELEDİYENİN KAPISI! " Yazısına...
 Serpil
 Fıkra herşeyi özetliyor. Kaleminize sağlık Sayın Maradit.
Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti! Sepaş Enerji'den çocuklara sinema bileti!
  MHP üç gün yas ilan etti!
  Ömer Küçük; ‘Cahil lafını şahsınıza iade ediyorum!’
  Küçük'ten Özlü'ye: Kaybedeceğini anladı, kışkırtmaya çalışıyor!
  Küçük, saldırıyı nefretle kınadı!
  Tıp Bayramı için mesaj yayınladılar!
  Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu; 'Düzce’de öndeyiz'
  Düzce Belediyesinde SESSİZ SEDASIZ ATAMA!
  Bilim ve Teknoloji Komisyonu Mersin'de!
  Özlü; “Sizler bu ülkenin neşesisiniz”
  ‘Sıfır Atık Projesi’ anlatıldı!
  Yeni Zelanda'da yaşanan saldırıyı kınadılar!
  Özel; ‘Seçimle gelen seçimle gider’ ilkesine rağmen Keleş’i istifa ettirttiler!
  Polisten fuhuş operasyonu!
  Bakan Yardımcısı Düzce'de: Gençlik Merkezlerinin sayısı artacak!
  Küçük; ‘Bizde ortak akıl vardır’
  Bıyık; ‘Düzce’yi Düzcelilerle birlikte yöneteceğiz’
  Evsiz vatandaşa Kızılay'dan yardım eli!
  Keskin ve Keşir ziyaretlere devam ediyor!
  Başkan Adayı Bıyık, taksici oldu!
  Fındık bahçesine devrildi!
  13.3.2019 - BELEDİYENİN KAPISI!
  14.3.2019 - Yerel Seçim Öncesi Düşlerim