Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :59215366 Aktif Ziyaretçi :64551 20 Ağustos 2018 Pazartesi
[12:37] Bolu Dağı'nda trafik rahatladı! -- [12:29] Anadolu Otoyolunda kaza: 4 yaralı! -- [12:22] Üniversitelilerden iletişim kitabı! -- [12:11] Kokoreççi kız kardeşler lezzet mesaisinde! -- [11:42] Standard -- [11:39] T7 -- [11:35] Kurban Bayramımız mübarek olsun.. İYİ Parti -- [11:31] Divapan -- [11:25] Delta Alfa -- [11:19] Alternatif --
Bakan Özlü Tepkiliydi
Bakan Özlü'nün Avrupa ülkelerine 24 nisan tepkisi; "Doğrudan Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alan bu kararı şiddetle kınıyorum."
25.4.2018 - 18:38:41  Haberi Yazd?r
 
   Bir takım açılış ve ziyaretler için Balıkesir’e gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, valiliği ziyaret etti. Burada basına açıklama yapan bakan Özlü, Balıkesir’in çok geniş bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Tarımın, hayvancılığın, turizmin ve sanayinin; hep birlikte var olduğu, ender şehirlerimizden biri. Balıkesir, aynı zamanda dış ticaret fazlası veren kentlerimizden birisi konumunda. 2017 yılında 540 milyon dolar ihracata imza atan Balıkesirli sanayicilerimizi, üreticilerimizi ve girişimcilerimizi kutluyorum” dedi.
 
 
“İŞADAMLARIMIZI VE SANAYİCİLERİMİZİ; BU ŞEHRE YATIRIMA DAVET EDİYORUM”
 
   “Bu hızla giderse, Balıkesir’in, ülkemizin en büyük ekonomisine sahip, ilk 10 ili arasına girmemesi için hiçbir neden göremiyorum” diye konuşan Bakan Özlü, “İşadamlarımızı ve sanayicilerimizi; Balıkesir’in sahip olduğu büyük avantajlardan dolayı, bu şehre yatırıma davet ediyorum. Nedir o avantajlar? Hava, kara ve deniz ulaşımındaki kolaylık. Çok yakındaki Çandarlı’da devam eden, dev liman projesi. Coğrafi olarak son derece avantajlı bir lokasyon.
 
   Ayrıca; başta Bandırma, Altınova, Edremit gibi bölgelerdeki çok büyük Organize Sanayi Bölgeleri’nin varlığı; Balıkesir’i bir cazibe merkezi haline getiriyor” ifadelerini kullandı.
 
 
“BALIKESİRLİ KOBİ’LERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ”
 
   “Biz, Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak; Balıkesir sanayisinin daha da güçlenmesi için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” diyen Bakan Özlü sözlerine şöyle devam etti;
 
   “Özellikle; Balıkesir’in tarımsal potansiyelini desteklemek için, tarımsal teknoloji alanındaki girişimlere destek olacağız. Teknoloji ve bilimle desteklenen tarım ve sanayinin önünü açacağız. Balıkesirli KOBİ’lerimizin yanında olacağız. Balıkesir’de, KOSGEB veri tabanına kayıtlı 22 bin KOBİ’miz bulunuyor.2003 – 2017 yılları arasında, bu KOBİ’lerden 8 bin 800’üne, çeşitli programlar kapsamında destek olduk. Aynı dönem içinde, Balıkesirli KOBİ’lerimiz için, 285 milyon lira tutarında kredi hacmi oluşturduk. 28 milyon liralık kredi faiz desteği sağladık.”
 
 
“BÖLGESEL BİR GÜÇ VE KÜRESEL BİR OYUNCU’ OLMA İDDİAMIZI; BİLİM VE TEKNOLOJİYLE DESTEKLEYECEĞİZ”
 
   Konuşmasında, Türkiye’nin; Bilim Merkezi, Teknoloji Üssü, İleri Sanayi Ülkesi Türkiye hedefine; her zamankinden daha yakın olduğunun altını çizen Bakan Faruk Özlü,
 
   “Bilim, teknoloji ve sanayide, bir sıçrama yaparak, ‘büyük ve güçlü Türkiye’ hedefine doğru ilerlemeye devam edeceğiz. Bölgesel bir güç ve küresel bir oyuncu’ olma iddiamızı; bilim ve teknolojiyle destekleyeceğiz. Hiçbir zaman çıtamızı düşürmeden, yolumuza devam edeceğiz. Her koşulda; bilime, teknolojiye, bilişime, yazılıma, Ar-Ge’ye, inovasyona ve tasarıma yatırım yapacağız” şeklinde konuştu.
 
 
“24 HAZİRAN SEÇİMLERİ, ÜLKEMİZİ, ‘BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE HEDEFİNE’ BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIRACAKTIR”
 
   Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü sözlerine şöyle devam etti;
 
   “Bu anlamda; ben inanıyorum ki; 24 Haziran seçimleri, ülkemizi, ‘büyük ve güçlü Türkiye hedefine’ bir adım daha yaklaştıracaktır. Daha güvenli, daha istikrarlı, daha hızlı ve daha etkin bir mekanizma ile, geleceğin Türkiye’sini hep birlikte kuracağız. Seçim sürecinden, ekonomik istikrarsızlık oluşturmaya çalışanlar; seçim sürecini istikrarsızlık ortamı gibi sunanlar, boşuna uğraşmasınlar. Seçimi fırsat bilerek, seçimi istismar ederek; Türk ekonomisi üzerinde spekülasyon yapılmasına izin vermeyiz. Türk sanayisi ve ekonomisi; 24 Haziran seçimlerinden, daha da güçlenerek çıkacak ve 2023 hedeflerine, daha da emin bir şekilde yürüyecektir.”
 
“KENDİLERİNİ DEMOKRASİNİN BEŞİĞİ OLARAK PAZARLAYANLARIN, MASKESİ BİR KEZ DAHA DÜŞMÜŞTÜR”
 
   Bakan Özlü konuşmasının sonunda ise 24 Haziran seçimleri nedeniyle Türk siyasetçilere ambargo koyan bazı Avrupa ülkelerine sert tepki gösterdi;
 
   “Bazı Avrupa ülkelerinin, seçim sürecinde, Türk politikacılarına ambargo koymuş olmalarını; daha önce de oynadıkları ama başarılı olamadıkları bir oyun olarak görüyorum. Doğrudan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan bu uygulamayı kınıyorum. Kendilerini demokrasinin beşiği olarak pazarlayanların, maskesi bir kez daha düşmüştür. Bu tavırları, kendi sicillerine bir kara leke daha eklemiştir. Türkiye; bu tür parmak sallamalarla yolundan dönecek bir ülke değildir. Biz; daha önce bu engelleri nasıl aştıysak, yine aşmasını biliriz.”
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
BU KADAR MI ZOR?
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
İYİ UYKULAR TÜRKİYE!!!
 
  Ulviye Dikmen
Bayram armağanı gibi memlekette üç oluşu
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
SAVAŞ
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KAVURMA BAYRAMI
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Şükrü Toros
 benim oyum ve önerim Fethi Sönmez
  " Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek! " Haberine...
 Ümit Kabaoğlu
 Deney hayvanı üretmek de nesi? Dünya bu işi yapay dokular üreterek yapıyor artık. Çağ atladık diyoruz. Çağı bile anlayamamışız desenize. Protesto ediyorum bu tür girişimleri.
  " Güler misin, ağlar mısın? " Haberine...
 Fatih
 Orada bisiklet motosiklet hatta arabalar dörtlü yakıp giriyor zabıta ekipleri de parkın orada gölgede oturuyor insanlar yine bişey carpmasın diye kaldırımdan yürüyor
  " Başkan Ay muhtarlarla buluştu! " Haberine...
 ahbirmuhtarolsam
 bu devirde muhtar olmak varmış... Hayat onlara güzel...
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Hakkı hakkına teslim etmek lazım
 Listelere baktığımda gördüğüm tek isim vizyonu tecrübesi partisine kazandırdığı ivme ve Düzce’de oluşan kaos ortamına müdahale edebilen Hikmet keskindir. Bunun ötesindeki diğer isimleri irdelediğimizde ortaya çıkan tablo net şekilde kimisinde şahsi menfaat kaygısı kimisinde oturmamış siyaset anlayışı kimisinde ise birlerinin adamı olarak ön plana çıkıyor oluşları göze çarpıyor. Dolayısıyla Hikmet Keskinin ortaya koyduğu vizyonun ve her halükarda güçlü duruşun esamesi ortaya çıkmıyor. Diğer isimleri yargılamak haddim olmamakla birlikte şu bir gerçek ki GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMİYOR.
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Semra
 Bence artık Hikmet Keskin zamanı. Aklı başında ufku geniş ve ne yaptığını bilen bir insan. Hangi partiden olursa olsun hiç kimseyi geri çevirmiyor. Buna bizzat şahidim. Elinden geleni yapıyor. Düzce için faydalı olacağına inanıyorum. Başarılar dilerim.
  " Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin önemi " Yazısına...
 fatih kurugöl
 düzcede insanların spor yapacagı alanlar bulmak zor düzcede olimpiyat hazırlık merkezi yapılacaktı ama yöneticiler projeye sahip çıkamadılar. düzceye büyük stadyum yapılacak bu projenin içine bir spor kompleksi yapılsa kapalı salonlar diger sporların yapıldıgı alanlar yapılsa düzceye büyük deger katar yöneticilerin proje yapıp ankarada takip edip yapılmasını saglamalarıyla başarıya ulaşır. yoksa düzcede alan bulmak zor
  " BU KADAR MI ZOR? " Yazısına...
 salih kardüz
 düzcede ufak tefek sorunları çözmek zor degil ama yönetici konumundaki yetkililerin çalışıp sorunları çözmesiyle hallolur yoksa kimse elatmadıktan sorunları çözmedikten sonra düzcede degişen olmuyor trafik park sorunu kentsel dönüşüm çevre yolları fuar alanı kongre merkezi metrobüs bisiklet yolları gibi projeleri yapamayan yöneticiler düzcede degişimi başaramazlar
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Hakan isa ÖZKAN
 İsmail bayram döneminde düzcespor 3. Lige cikti ve spor olarak çok ileri bir seviyeye geldik. Yani o kadar düzcespor camiasini birlestiren kenetlendiren sporla bulusturan baskan daha gelmedi gelecegıni de zannetmiyorum. İlde ve ilçelerde yapilan calismalar ve şehirleşme yolunda atilan büyük adımlar yeniden bu aşamaya gelmek icin İNŞALLAH ISMAIL BAYRAM olur Hakkimizda hayirlisi olsun kazamiz mübarek herşey düzce için olsun..
  " Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak? " Haberine...
 Ali Evren
 Ak Parti ismi yazan adaylarla çıksın MHP de Cemal Aksani koysun emin olun tulum cikarir. En azda 25 meclis uyesi sokar Mhp
Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler! Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
  Jandarmadan uyuşturucu operasyonu!
  Düzce'de CİNAYET! Pompalı tüfekle öldürüldü
  Cinayet zanlısı tutuklandı!
  Keskin'den kongre açıklaması: Demokrasi şöleni içerisinde yapılacak!
  Keskin'den 17'nci yıl mesajı: Ak Parti tarih sahnesinde bir dönüm noktası!
  Direksiyon hakimiyetini kaybetti: 1 yaralı!
  Pat pat ile çarpıştılar: 2 yaralı!
  Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kaybolan kişinin cesedi bulundu!
  Çocuklardan hatalı sürücülere uyarı!
  Bir başarı hikayesi... Sadece gözlerini kullanarak Afrika'da su kuyusu açılmasını sağladı!
  Düzce'deki FETÖ davası: 4 sanığın tahliyesine karar verildi!
  Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek!
  Güler misin, ağlar mısın?
  Denizde kalp krizi geçirdi!
  Özel Yetenek Sınavı gerçekleşti!
  Keşir: 17 yılda birçok badire atlattık!
  15.8.2018 - Seçim kazanı kaynıyor!.. Başkan adayı kim olacak?
  13.8.2018 - Artık şovdan öteye gidin!
  16.8.2018 - BU KADAR MI ZOR?
  16.8.2018 - Ergenlik döneminde spor faaliyetlerinin önemi
  17.8.2018 - Başkan Ay muhtarlarla buluştu!
  17.8.2018 - Güler misin, ağlar mısın?
  17.8.2018 - Amaç uluslararası standartlarda deney hayvanı üretmek!