Düzce'nin Açılış Sayfası
ANASAYFAM YAP
Toplam Ziyaretçi :56662939 Aktif Ziyaretçi :47439 21 Nisan 2018 Cumartesi
[20:25] Düzce'de Sosyal Medyadan "Terör Propagandası" İddiası! -- [20:11] Tarihi Mahallenin Girişimci Kadınları -- [19:58] Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Üniversitedeydi -- [19:49] Antalya’dan 11 Madalyayla Döndüler -- [19:42] 23 Nisan'da Yemenici'nin Koltuğu Çocuklara Emanet -- [19:33] Üniversitede 'Kariyer Panayırı' -- [19:12] Hentbol Türkiye Birinciliği Sona Erdi -- [18:43] YÜKSEKOVALI ÇOCUKLARDAN PROTOKOLE ZİYARET -- [18:09] Müjdeyi Verdi! -- [17:29] Leblebici'den Taraftara Çağrı --
KELEŞ'TEN İDDİALARA YANIT
Düzce Belediye Meclisi Denetim Komisyonu’nun tespit ettiği usulsüzlükler üzerine Düzce Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş bir açıklama yaptı.
6.4.2018 - 11:51:19  Haberi Yazd?r

   Düzce Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, otopark yapılmak üzere toplanan ve denetimlerde banka hesaplarında bulunamayan 15 milyon lira için yapılan eleştirilere yanıt verdi. Denetim Komisyonu üyelerine seslenen Keleş, “15 milyonu kim cebe indirdi? Hadi cevap verin” dedi.

DENETİM KOMİSYONU TESPİT ETMİŞTİ

   Düzce Belediye Meclisi Denetim Komisyonu’nun tespit ettiği, “2 adet 18 metrekare tuvaletin 168 bin liraya alınması”, “su perdesi ve dikey bahçenin 320 bin TL’ye mal olması”, “İçişleri bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi tarafından ücretsiz olarak belediyelere tahsis edileceği belirtilen bilgisayar programı için Düzce Belediyesi’nin 217 bin 710 TL ödeme yapması”, “ihalelerde usulsüzlük”, “otopark yönetmeliği gereği tahsil edilen 14 milyon 867 bin TL artı faiz bedelin banka hesaplarında bulunmaması” hakkındaki rapor üzerine Düzce Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş bir açıklama yaptı.

   Sosyal medya hesabından iddialara ilişkin açıklama yapan Keleş, Düzce Belediyesi’nin 1 kuruşunun dahi kaybolmadığını ifade etti. “Eğer görev yaptığım zaman zarfında suç teşkil edecek bir icraatım olduysa müfettişler bunu tespit eder, devletin savcıları da gereğini yerine getirir” diyen Keleş, “Asıl beni şaşırtan gerçeği söylemesi gerekenlerin suskunluğu” diye dert yandı.

"KİMSENİN TEKERİNE ÇOMAK SOKMADIM"

   Yazılanları ve konuşulanları hayretle izlediğini söyleyen Keleş’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle: “Biliyorsunuz; severek ve isteyerek büyük bir heyecanla yürüttüğüm Belediye Başkanlığı görevimden istifa etmek zorunda kalmış, sebeplerinide açık bir biçimde istifa mektubumda açıklamıştım.

   Hepinizin bildiği üzere istifa etme hakkı kişisel bir haktır.Bende, içinde bulunduğumuz şartlarda daha fazla ısrar etmenin çok sevdiğim Düzcemize zarar vereceğini düşündüğümden demokratik haklarım çerçevesinde istifa talebinde bulundum ve kabul edildi. Kimseyi suçlamadım, kimseyi hedef göstermedim, siyaseten kimsenin tekerine çomak sokmadım.

"DELİL KARARTMAM SÖZ KONUSU DEĞİL"

   Bundan sonraki süreçte eğer görev yaptığım zaman zarfında suç teşkil edecek bir icraatım olduysa müfettişler bunu tespit eder devletin savcıları da gereğini yerine getirir.Bu durumda takdir edersiniz ki; Belediye Başkanı da olmadığım için herhangi bir şeyi saklamam, gizlemem, delil karartmam da söz konusu olamayacaktır.

   Hal böyleyken görevden ayrıldığım günden beri birileri sürekli hakkımda yalan, dedikodu ve iftira kampanyası yürütmeye devam ediyor.Önce bildiğiniz gibi yaptıklarımı beğenmemekle işe başladılar.Ardından yaptıklarımı yıktırma gayretiyle devam ettiler.Daha sonra yapmakta olduğumuz bütçeleri dahi hazır olan bütün işleri iptal ettirdiler.Ardından tüm yönetim kadrolarını tasfiye ettirdiler. Şimdi ise usulsüzlük ve yolsuzluk iddiaları ile yeni bir versiyon deniyorlar."

BASINI DÜŞMAN İLAN ETTİ

   Mehmet Keleş, Belediye'deki milyonlarca liralık şaibeli işleri tespit eden Denetim Komisyonu raporunu haber yaptı diye basını da düşman ilan etti. Açıklamalarını şöyle sürdürdü:

   "Ne iddia ediyorlar:

   Özetle üç iddiaları var.

   1- Belediyenin otopark hesabındaki 15 milyon hesapta değil.

   2- Belediyede bazı personeller amacı dışında çalıştırılmış.

   3- Tuvaletler, güreş sahası gereksiz hizmetlermiş.

   Tabii, Mehmet Keleş düşmanları (kim olduklarını söylememe gerek yok siz onları benden iyi tanıyorsunuz) mal bulmuş mağribi gibi hemen manşetleri atıyorlar.

   “Belediyenin 15 milyonu kayıp!”

   “Kokusu yeni yeni çıkıyor, daha neler var neler.”

   “Buyrun burdan yakın, Belediyenin 15 milyonu buharlaşmış.”

   Ve tabii alt kısma da bir iki yorum eklemeleri lazım.Oraya da büyük harflerle;

   Hırsızzz vaaarrrr diye yazıyorlar ki, eyyamcılığın, goygoyculuğun dibine vurmuş olsunlar.

   Bunlar beni şaşırtmıyor!!!

"BİR KURUŞ DAHİ KAYBOLMADI"

   Başta da yazdım bunlar beni sevmeyenler. Asıl beni şaşırtan gerçeği söylemesi gerekenlerin suskunluğu.

   Söyleyecekleri bir kelime: SAÇMALAMAYIN.

   Evet sadece söylemeleri gereken şey bu.Düzce Belediyesi’nin bir kuruşunun dahi kaybolmadığı, kamu kurumlarında böyle bir şeyin mümkün olmadığı, otopark hesabında olmayan paraların belediyenin başka bir hesabında tutulduğu ve yine hizmetlere harcandığı. Bu kadar.

"HAKSIZ YERE LİNÇ EDİLİYORUZ"

   Ama bunu yapmıyorlar, sosyal medyada bir haftadan beri haksız yere linç ediliyoruz. Dostlarımızın (veya dost bildiklerimiz) kılları bile kıpırdamıyor.Bir kardeşimiz, spora yapılan yatırımların fuzuli olamayacağını, spor yatırımlarına yapılan harcamaların Güreş İhtisas Kulübüne yapılıyor gibi gösterildiğini, bunun yanlış olduğunu söylemeye kalkıyor ve o da nasibini alıyor bu linç girişiminden.

   Bir güzel söz var. Hatırlatmak isterim. ‘Yağmur yağar çise çise, bu gün bize yarın size.’

   Bir de güzel hikaye var aslında Sarı Öküz hikayesi ama onu da arif olan anlasın artık.

"İHALELERİN ALTINDA İMZALARI YOK MU?"

   Peki, madem onlar açıklamıyorlar, ben soruyorum.

   Soru 1- Hesapta olmayan 15 milyon nerde?

   Soru 2- Birinci soruya cevabınız belediyenin bir başka hesabında duruyor ise, ben görevden ayrıldıktan sonra yani 2 Ekim’den sonra, siz topladığınız otopark paralarını hangi hesapta topladınız ve kaç otopark yaptınız?

   Soru 3- İddia edildiği üzere Düzce Belediyesi parkları ihaleyle aynı müstecirlere verirken, Dursun Ay ihaleyi yapan encümen üyesi değil miydi?

   Soru 4- Bu meclis Denetim Komisyonu üyelerinin, yine encümen üyesi sıfatıyla bu pahalı dedikleri ihalelerin altında imzaları yok mu?

   Soru 5- Kim bu amacı dışında çalışanlar? Nerde çalışmışlar?

   Evet, cevap verin ve tüm Düzce kamuoyu aydınlansın.

KELEŞ’TEN MANİLİ GÖNDERME

   Özellikle denetim komisyonu üyelerine söylüyorum, çok değerli vede muhterem, yüksek hesap bilgisine sahip, donanımlı arkadaşlar cevap verin.15 milyonu kim cebe indirdi? Hadi cevap verin.

   Yanılmıyorsam Ziya Paşaya ait çok muhteşem bir söz vardı, şayet kimse üzerine alınmayacaksa yazmak isterim. Çünkü bu lafı hak ediyorsunuz; Ne günlere kaldık ey gazi hünkar, katır mühürdar oldu, eşşek defterdar.Kalın sağlıcakla.

   Haaa aklıma gelmişken şu parti büyüğümüze Başkanın hukukunu koruma sözü veren arkadaşlara da bir dörtlük yazayım da içleri rahat olsun!!!

   Giderim ilinizden, kurtulam dilinizden, yeşilbaş ördek olsam, su içmem gölünüzden.”

Peki, Senin Yorumun?
Lale Elmas  /  6.4.2018 - 12:38:57
 Sen hep gezdiğin için kimin imzası var beli değil
.Sevinç S.  /  6.4.2018 - 12:38:00
 Hadi bakalım
  Fatih Melih Maradit
YANDI, BİTTİ, KÜL OLDU!..
 
  Semih Şenkaya
ANALİZ
 
  Ayşegül Şenol Can
Tehlikenin farkında mısınız?
 
  Ulviye Dikmen
YAPMAYIN ARKADAŞLAR!
 
  Ahmet Altun
KÖRÜ KÖRÜNE
 
  Telat Çelik
ARSLAN
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
OKULLARDA ÖNEMLİ ÜÇ SORUN
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
BAL’DAKİ YANLIŞ STATÜ
 
Denetimler Sıklaştırıldı
Düzce Belediyesi, yayalaştırılan İstanbul Caddesi üzerinde bisiklet ve motosiklet kullanımına karşı cadde girişinde yapılan denetimleri sıklaştırdı.
Mavi Ağaç'tan Çözüm Önerileri!
Mavi Ağaç Derneği düzenlediği projeler bağlamında sunduğu çözüm önerileri hakkında yetkililerin ilgisiz kalmasına sitem etti.
Analigde Finaldeyiz!
Analig Basketbol Yarı Finallerinde Düzce birinci oldu.
ARAMIZDAN AYRILANLAR
Aramızdan ayrılanlara Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Üniversite Ürettiği Yazılımı Kullanacak!
Düzce Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından, Üniversite mensuplarına yönelik “Kampüs Yönetim Sistemi Eğit
Turizm Haftası Etkinlikleri Başladı!
Her yıl 15-22 Nisan tarihlerinde kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri Düzce Anıtpark Meydanı’nda düzenlenen program ile başladı.Yeni Ilgaz Eczanesi
(380 512 24 60)
Aziziye Mahallesi Eski SSK Karşısı No:102
01.12.2014
Aydınpınar Eczanesi
(0380 524 19 15)
Aydınpınar Caddesi Petrol Yanı No:13/F
01.12.2014


koç

boga

ikizler

yengec

aslan

basak

terazi

akrep

yay

oglak

kova

balik

Telefon Rehberi
Türk Telekom’un Telefon Rehberi’ne ulaşmak için tıklayınız.
Fatura Sorgulama
Türk Telekom faturanızın miktarını ve son ödeme tarihini buradan öğrenebilirsiniz.
T.C. Kimlik Sorgulama
Bir çok işlem sırasında karşınıza çıkan TC Kimlik Numarası’nı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.
DÜZCE


  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

  " ARSLAN " Yazısına...
 adil kara
 sayın favai aslan dedi düzcede neyi yapmadıkki ne eksik kalmış diye bir laf kullandı. düzcede muhalefet partileri bu konuyu ne kadar gündemde tuttular. ne kadar konuşuldu. ey muhalefet. ben muhalefet partisi olsam herzaman bu konuyu gündemde tutar düzcenin sorunlarını sıralar o milletvekilini konuştuguna pisman ederdim. hatta akp nin oylarından muhalefette oy kazandırırdım. ama maalesef düzcede böyle muhalefet yokki neyi savunsun.
  " YANDI, BİTTİ, KÜL OLDU!.. " Yazısına...
 ali yılmaz
 düzcenin paraları boş işlere gitmiş. kimin umurunda. düzcede zaten muhalefet olsa yanlış yapamaz iktidar. muhalefetin sesi çıkmadıgı için meydan senelerden beri iktidarda. çevre illere gidinde görün belediyeler milletvekilleri nasıl mucadele ediyor illeri için. muhalefet çevre illerde böyle açıklar yakalasa birer milletvekili arttırır. düzcede milletvekili olsa muhalefetin onuda kaybeder. muhalefet düzcede tabeladan başka işe yaramaz. yine seçimleri kaybederler yine kaybederler. bir kaybedende düzce. yatırım gelmez hizmet gelmez proje üretilmez. sorunlar devam eder. işte düzcede kaybeder
  " Düzce artık eski Düzce değil! " Haberine...
 şükrü toros
 bayan yerden göğe haklı, bende onun için düzceyi terkettim, Antalya ya yerleştim, düzce de kimseye saygı sevgi kalmadı, üzgünüm, üzgünüm, üzgünüm.
  " Şükrü Sert; 'Tabandan gelen, teşkilatın da davasının da kıymetini bilir' " Haberine...
 düzceli
 helal olsun senin gibi yiğide
  " Yılmaz; ‘Halkımızın aklıyla alay etmekten başka bir şey değil!’ " Haberine...
 ahmet başer
 ümit bey ittifakta bulunduğunuz halde bu haklı eleştirilerinizden dolayı sizi kutluyorum. birde ittifak yapıldığı halde hala orada bulunuyorsunuz ya hiç içime sinmiyor. bir an önce istifa etmenizi bekliyorum.
  " TSO’DA SEÇİM SONUÇLARI BELLİ OLDU " Haberine...
 Ömer Taşlu
 Başkan Tuncay Şahin ve Başkan Ahmet Dertli’ye Başarılar diliyorum. Başaracak İyi bir ekip. İsabetli seçim. İnşallah Düzce bu ekiple iyi bir dönem yaşayacak. Topluma, ayırım yapmadan bütün üyelere dönük hizmet ve destek üretecek.
  " Kutlu Ailesinin Acı Günü " Haberine...
 Fuat kutlu
 Çok değerli burasiduzce Gazetesi, acımızı paylaşıp burada yayinladiginiz ve eşe,dostun haberi olmasına katkilarinizdan dolayı tşk ederiz.yayın hayatınız da başarıların devamını dileriz. KUTLU ailesi,
  " Ak Parti Kadın Kollarından Avukatlar Günü Ziyaretleri " Haberine...
 hııı
 kendi avukatlarının gününü kutlamışlar
  " Ak Parti Kadın Kollarından Avukatlar Günü Ziyaretleri " Haberine...
 S,sahin
 Madem avukatların günü kutlanıyor neden Düzce baro başkanlığına gidilmemiş çok merak ettim.
  " KELEŞ'TEN İDDİALARA YANIT " Haberine...
 Lale Elmas
 Sen hep gezdiğin için kimin imzası var beli değil
Düzce artık eski Düzce değil! Düzce artık eski Düzce değil!
  Düzce'deki FETÖ/PDY Davasında Ara Karar!
  Evinde ölü bulundu!
  AK Parti Kandil Simidi Dağıttı!
  Korkunç bir cinayet iddiası!
  AK Parti Seçimlere Sıkı Hazırlanıyor!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  OHAL’e karşı oturma eylemi..
  Yandı, bitti, kül oldu!..
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Midibüs devrildi!
  ARSLAN!
  Apiturizm Kapılarını Açtı!
  Dolandırıcıların bu yöntemi pes dedirtti!
  Keskin; ‘16 Nisan’da Türkiye kazandı’
  Üniversite Ürettiği Yazılımı Kullanacak!
  Başkan Ay “ÇAY SİMİT KAHVALTI” toplantılarına katıldı
  YAPMAYIN ARKADAŞLAR!
  Karadeniz artık Akdenizleşiyor!
  Tehlikenin farkında mısınız?
  16.4.2018 - YANDI, BİTTİ, KÜL OLDU!..
  16.4.2018 - ARSLAN