Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :61471041 Aktif Ziyaretçi :74835 17 Aralık 2018 Pazartesi
[17:11] TEVE 2’de Düzce rüzgarı! -- [16:59] Belediyeden gıda yardımı projesi! -- [16:46] İpek'ten söylentilere cevap: Teklifler geldi! -- [16:49] Gençler futbolda şampiyon belli oldu! -- [14:04] Başkan Ay Düzcespor'a destek için Van'a gitti! -- [14:00] Raftingciler AA fotoğraflarını oyladı! -- [13:52] İstediği şarkı çalınmayınca 6 kişiyi yaraladı! -- [13:45] Araçta sıkışan sürücü için seferber oldular! -- [13:38] Köylülerden eylem: Yol yapılacak sözü verdiler! -- [13:09] YÖK'te Düzce Üniversitesini anlattı! --
EN RAHAT ONLAR!
Ulusal konularda hiç vakit kaybetmeden üst üste açıklamalar yapan Düzce muhalefet partileri temsilcileri, yerel konularda sanki resmen kış uykusuna yatmış gibi..
24.2.2018 - 12:16:19  Haberi Yazd?r

 SANKİ GÖRMEZDEN GELİYORLAR!..

SORGULAMA YOK!.. ARAŞTIRMA YOK!.. ÖNERİ YOK!..

*   İktidar sürekli hedef tahtasındayken, onlar hiç kimse tarafından eleştirilmiyor!..  Ulusal konularda Genel Merkezlerinden talimat gelince aslan kesiliyor, yerel konularda ise hiçbir şekilde suya sabuna dokunmuyorlar!.. Bütün sene yatıp, seçim zamanı gelince vatandaştan oy istiyorlar!..

   Özellikle sadece ulusal konularda Genel Merkezleri doğrultusunda arada bir basın açıklaması düzenleyerek gündemde kalma çabası sergileyen Düzce'nin muhalefet partilerinin temsilcileri, sanki üzerlerine ölü toprağı serilmiş bir görüntü veriyor.

   Düzce'de bir çok gelişme yaşanırken, bu gelişmeleri sadece izleyen muhalefet, kent adına yeni araştırmalar yapmadığı gibi yeni önerilerde de bulunmuyor.

   Düzce Belediyesinin uğratıldığı zararlar, yanlış icraatlar, borç batağının nedenleri ise muhalefetçe sorgulanmıyor, sanki görmezden geliniyor..

KONGRELER İÇİN GÖSTERİLEN ÇABA,

DÜZCE İÇİN GÖSTERİLMİYOR!

   CHP İlçe kongrelerinin ardından il kongresi heyecanı yaşadı. Fakat CHP'de ki bu kongre hareketliliği biter bitmez, CHP'de yerel konularda ses soluk kesildi.

   Sadece arada bir ulusal konularda veya başka illerden milletvekilleri geldiği zaman basın açıklamalarıyla muhalefet yapmaya çalışılıyor.

   MHP ise AK Parti ile genel merkezler bazında yapılan ittifak görüşmeleri nedeniyle “yerel konularda muhalefet yapmaktan kaçınıyor”, görüntüsü veriyor.

   Yerel konularda zaman zaman yaptığı ilginç çıkışlarla dikkatleri üzerine çeken Vatan Partisi'nde de son günlerde yerel bir çaba gözlenmiyor.

   Saadet Partisi yerel muhalefet konularında çok zayıf hareket ederken, yeni kurulan İYİ Parti'nin İl Başkanının belediye meclis üyeliği zamanında yaptığı muhalefeti, il başkanı olduktan sonra devam ettirmemesine de bir anlam verilemiyor.

ARAŞTIRMA YAPAN EKİPLERİ YOK MU?

   Muhalefet partilerinin kentimizdeki gelişmelerle ilgili böylesi sessiz kalmasının nedeninin bilgi akışlarının olmaması veya eksik olmasından mı kaynaklandığı merak konusu.

   Bu konuyla ilgili akıllara şu şekilde sorular geliyor; 

   1- Düzce'nin muhalefet partilerinin yönetimlerinde araştırma üzerine herhangi bir birim bulunmuyor mu?

   2- Ellerine ulaşan bilgilerin doğruluğunun analizini kim yapıyor?

   3- Düzce muhalefet partilerinin temsilcileri, bugüne kadar gerçekleştirdikleri muhalefeti, kulaktan dolma bilgilerle ve sorular sorarak mı yaptılar?

   4- Eğer böyle bir araştırma birimleri varsa, her icraatı takip ediyor, gözlemliyorlar ve yine de sessiz kalıyorlarsa, bu Düzce'de her şeyin dört dörtlük olduğu anlamına gelmiyor mu?

   5- Muhalefet Partileri sadece eleştirmek için değil, kentin gelişmesiyle ilgili farklı önerileri de kamuoyuyla paylaşabilirler. Muhalefet partilerinin yönetimlerinde yeni projeler üretecek birimleri de mi yok? 

   Anlaşılan o ki; Düzce'de muhalefet yapılacak herhangi bir olay yoksa, en rahat muhalefet temsilcileri.

Peki, Senin Yorumun?
Orcun  /  26.2.2018 - 14:55:54
  Eleştirilmeye kapalı bir muhalefet... Gerçekten düşünmek gerekli, acaba neden böyle deniyor, neden böyle yazılıyor diye. Ve hala düşünmek, akıl yürütmek yerine, alışık olunmayan bir eleştiri karşısında yine çözüm odaklı olamayıp şöyleydi böyleydi demek... Bu olaylar öyle birkaç kınama mesajıyla, iyi niyetle birkaç demeç verip hükümeti vs eleştirmekle geçiştirilecek kadar basit değildir. Her gün gideceksin işin üzerine, veryansın edeceksin. İktidar partisi ve cumhurbaşkanı nasıl yapıyorsa, sen de toplumu öyle ikna edeceksin. “iyi diyorsun da bizim elimizde o olanaklar yok ki” deme hakkına sahip değilsin! Yaratacaksın. Aksi takdirde, yapamıyorsan gitmelisin, yerine başkaları gelmeli. (Emin Çölaşan) (NOT: Ayrıca bu yazıya muhalefetin değil de iktidar partisinin kızması lazım. ''Neden dürtüyorsun, ne güzel gidiyoruz böyle, uyandırmasana'' diye..)
Kemal Sönmez  /  25.2.2018 - 15:40:10
 Aferin tosunlara ! Karpuzda yata yata buyur..Yatmaya uyumaya devam...Düzce neden hala Boludan çok geride ? Biz neden ilerleyemiyoruz ? Kimse sahip çıkmazsa olacağı budur !....
Ertuğrul Çiçek  /  25.2.2018 - 15:38:49
 Muhalefet Partisi olarak bu ülkede muhalefet yapmanın zorluklarıyla ilgili kaç satır yazdınız biz de bunu merak ediyoruz sayın Basın?
Birol Aksu  /  25.2.2018 - 15:37:22
 Güçlü basın elinde olan iktidar muhalefetin sesini keserken, sizin bu yaptığınız haberin neye, kime hizmet ettiğini bir sorgulayın...
düzceli  /  25.2.2018 - 10:25:39
 aynen katılıyorum bana dokunmayın ne güzel dünyuaaaaaaaaa
selim yıldız  /  24.2.2018 - 14:00:46
 bundan güzel düzce muhalefeti tasfir edilemezdi. düzcedeki muhalefetin durumu bu.
  Fatih Melih Maradit
SERMAYEMİZ YÜREKTEN
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
 
  Ulviye Dikmen
Seçimlerin getireceklerini beklemek
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
KARŞILAMA
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KADIN
 
  Aysel Dural
HIRSIZ KİM?
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
IŞIL IŞIL PARLIYORLAR
 
  Caner Besler
Bursa’dan şen dönüyoruz
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Peri Arbak
 Yiğit insan rahat uyu.
  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Mehmet kaplan
 Allah rahmet eylesin acılı ailesine sabırlar versin
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Adil kara
 Düzcenin genç gazetesinin yıldönümünü tebrik eder düzcenin gelişmesi için Düzce'ye değer katan burasıdüzce iyi ki varsınız. düzcenin sorunlarını düzcenin gelecegini yaşanabilir kent olması için uğraşan burasıdüzce iyi ki varsınız burda
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 murat
 sayın özlü görüldüğü kadarı ile belediye başkanı olacaksınız. nacizane önerim etrafınız da sizi zor duruma sokacak ve cıkar hesapları yapanları derhal ekarte edin. yillardır şaibe içerisindeki düzce belediyesine kalite ve saygınlık getirin.düzce buna layık.
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 nice yıllara burası düzce
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İskani
 Kargalar güler.Yok ilçe başkanı ile çalışacakmış.İl başkanına küs olan adamdan başkan maşkan olmaz.
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İŞSİZ VATANDAŞ
 YANINDA İLÇE BAŞKANIYLA GEZDİĞİNİZ SÜRECE KAYBETMEYE MAHKUMSUNUZ. DEMEDİ DEMEYİN.
  " KARŞILAMA " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 düzcede iktidarın hizmet proje üretemedigi aldığı oyların hakkını yansıtamadığı bu yüzden düzcedeki muhalefetin seçim kazanma olasılığı yukarılara çıktı. bu yüzden iktidar en güçlü adayını sahaya sürdü eski bakanı. ama düzce halkı iktidarı seçimlerde cezasını kesip muhalefeti belediyenin başına getireceği gözüküyor.
  " Seçimlerin getireceklerini beklemek " Yazısına...
 fatih kurugöl
 düzce seçimlerde iktidarın düzce halkı tarafından cezalandırılıp seçimi muhalefetin kazanacagı öngörülüyor. çünkü iktidar rekor oyları alıp düzce halkına hizmet noktasında başarılı olamaması düzcede degişim noktasında iktidarın başarısız oldugu düzce halkı tarafından dillendiriliyor. bu yüzden seçimi muhalefetin kazanması hayal olamaz. degişim zamanı geldi.
  " YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE " Yazısına...
 ilyas HIZEL
 düzcede kongre merkezi fuar alanı spor kompleksi 5 yıldızlı otel çevre yolları marka şehir projeleri düzce için yapılması gereken projeler düzcenin yaşanabilir şehir olması için belediye başkan adaylarının kafa yorup düzce halkına sunmaları lazım düzcenin sorunlarını tespit edip çözüm yolları bulunursa düzce daha yaşanabilir bir kent görüntüsüne kavuşur öncelikle konuşmak degil düzce için icraat lazım
Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar! Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar!
  Vatan Partisinin acı kaybı!
  Kaynaşlı'da fabrika yangını!
  Çakar'dan acil servise ziyaret
  Engelli bireylerden tiyatro oyunu!
  Hastanede gerçeği aratmayan yangın tatbikatı!
  Müstakil evde kalorifer kazanı patladı!
  Özlü’den dedikodulara cevap!..
  Özlü'den Korkmaz ailesine başsağlığı ziyareti!
  Meteoroloji uyardı: Kuvvetli yağış bekleniyor!
  Dereceye girenlere ödül verildi!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Özlü'den taziye mesajı!
  Başkan Ay'dan İnsan Hakları mesajı!
  Düğün hayali gerçek oldu!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kahvehanede silahlı kavga!
  Başkan Yiğit: Yüreğimiz yanıyor!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Rehber programı Düzce’yi tanıtacak!
  10.12.2018 - Bir deli kuyuya taş atmış!..
  13.12.2018 - Özlü’den dedikodulara cevap!..
  14.12.2018 - SERMAYEMİZ YÜREKTEN
  15.12.2018 - Vatan Partisinin acı kaybı!
  10.12.2018 - Düzce'nin il oluşunun yıl dönümünü kutladılar!
  11.12.2018 - YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
  11.12.2018 - Seçimlerin getireceklerini beklemek
  11.12.2018 - KARŞILAMA