Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :57932356 Aktif Ziyaretçi :10056 21 Haziran 2018 Perşembe
[16:11] Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti! -- [15:59] Birlikte Pedal Çevirdiler! -- [15:39] Yaz Okulu Eğitime Başladı! -- [15:18] Hayvan Hakları Yasası İçin Daha Neyi Bekliyoruz? -- [13:10] Katırcıoğlu; ‘Ceketimi koysam seçilir dönemi bitti’ -- [11:58] YILMAZ; ‘Vatandaşlık hakkınızı muhakkak kullanın’ -- [11:39] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [20:27] Hep Birlikte Güzel İşler Başaracağız! -- [19:57] Düzce'de FETÖ Davası -- [19:43] Profesyonel Standartlarda Radyo Televizyon Sinema Bölümü! --
CHP Bolu Milletvekili Düzce'de!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan, “Sanki CHP bu operasyona karşıymış gibi bir algı oluşturmaya çalışılıyor. En başından itibaren başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere hepimiz söylüyoruz. Biz Afrin operasyonuna karşı değiliz. Tersine bunun geç kalmış bir operasyon olduğunu düşünüyoruz. Ordumuzun yanındayız” dedi.
16.2.2018 - 17:32:03  Haberi Yazd?r
 
   CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, partisinin Düzce İl Örgütüne düzenlediği ziyarette Afrin Harekatı ve partilerinin Mart ayında yapılacağı açıklanan Tüzük kurultayı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 
   Özcan, il örgütünde bir araya geldiği partililer ve basın mensuplarına yaptığı açıklamada ilk olarak bir sağlık operasyonu geçiren Genel Başkanlarının durumunun iyi olduğunu ifade ederek kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti.
 
   Ülkemizin en önemli gündem maddesi olan Afrin operasyonuna CHP olarak başından beri destek verdiklerini dile getirerek konuşmasını sürdüren Özcan, şunları kaydetti:

ORDUMUZUN YANINDAYIZ
 
   “Yandaş basın tuhaf şeyler yazıyor çiziyor söylüyor. Sanki CHP bu operasyona karşıymış gibi bir algı oluşturmaya çalışılıyor. En başından itibaren başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere hepimiz söylüyoruz. Biz Afrin operasyonuna karşı değiliz. Tersine bunun geç kalmış bir operasyon olduğunu düşünüyoruz. Ordumuzun yanındayız. Sonuna kadar da olmaya devam edeceğiz. Bunları açık ve net şekilde söylüyoruz. 
 
“DÜNDE KARŞIYDIK BUGÜNDE KARŞIYIZ, YARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
 
   Biz PKK’ya dünde karşıydık bugünde karşıyız, yarında olmaya devam edeceğiz. Biz IŞİD terör örgütünü, onlar öfkeli çocuk derken de terör örgütü diyorduk bugünde aynısını söylüyoruz. Bunlar PYD lideri, YPG lideri Salih Müslim’i daha iki yıl önce Ankara’da devlet adamı gibi karşılarken biz o zamanda bunlar terör örgütü diyorduk. Afrine Kobaniye bu teröristleri Kuzey Irak’a taşırken, otobüs tahsis edip lahmacun paralarını verirken biz o zamanda terörist olduklarını söylüyorduk.”
 
"UTANILACAK BİR ŞEY!"
 
   Mecliste, Türkiye’de at izinin it izine karıştığını söylediğine değinen Özcan, “Yani, teröristlerle oturup müzakere edenler, çocuklarının gemiciklerine Türk bayrağı takamayanlar, andımızı kaldıranlar, bayrak şiirini müfredattan çıkartanlar, milli mücadele yürüten akabinde milli bir devlet kuran CHP’ye gayri milli deme cesaretini kendisinde buluyor. Utanılacak bir şey. Tekrar etmek isterim, bizim terör örgütleriyle hiçbir zaman işimiz olmadı, ilişkimizde olmadı, terör örgütü seviciliği de yapmadık” dedi.
 
 
9-10 MART TÜZÜK KURULTAYI 
 
   Özcan, daha sonra geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdikleri kurultaylarının ardından, tüzük kurultayına gidileceği yönünde söylemleri olduğunu anımsatarak, “Biliyorsunuz kısa süre önce bir kurultay gerçekleştirdik. Bu kurultay sonuçlandı. Bu kurultaydan sonra ben kısa bir süre içinde tüzük kurultayını toplayacağımızı söyleyen bir açıklama yapmıştım. İki gün öncede sayın genel başkanın çağrısıyla 9-10 Mart’ta tüzük kurultayının toplanması kesinleşti” şeklinde konuştu.
 
   Tüzük kurultayına ihtiyaçları olduğunun altını çizen Özcan, açıklamalarının devamında şunları söyledi:
 
CUMHURBAŞKANI ADAYI KONUSUNDA KURAL YOK
 
   “Maddelerin değişmesine ihtiyacımız var. Daha da önemlisi tüzüğümüzde hiç olmayan bir düzenlemenin yapılması gerekiyor. Bizim tüzüğümüzde Cumhurbaşkanı adayının nasıl belirleneceğine dair tek bir hüküm yok. CHP olarak bir aday göstereceğiz ama bizim tüzüğümüzde il başkanı, milletvekili, parti meclisi üyesi adayı, genel başkan adayı nasıl olunur belli, cumhurbaşkanı adayı konusunda kural yok. Bir kural konulması gerekecek. 
 
CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZI PARTİ ÜYELERİMİZ BELİRLESİN
 
   Biz bir grup milletvekili arkadaşımızla bu konuyu tartıştık. 2014 yılında tabanımızın sıcak bakmadığı bir adayla yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada bu kuralı koyalım. Nasıl koyacağız? Ya parti meclisi karar verir diyeceğiz, ya MYK karar verir ya genel başkan karar verir diyeceğiz. Veyahut 1 milyon 200 bin parti üyesi karar versin. Bizim önerimiz bu. Tek bir kişi veya 60 kişilik parti meclisi karar vereceğine 1 milyon 200 bin kişi tıpkı milletvekili ön seçimindeki gibi hâkim gözetiminde sandığa gitsin iki turlu bir seçimle partinin Cumhurbaşkanı adayını belirlesin. Bu önerimizi paylaşmak için bugün sizlerleyim. 
 
   Tüzük değişikliği önerilerini kurultay delegeleri yapar. Ancak biz burada üyemize de sorumluluk yüklemek istiyoruz. Bu sebeple biz bir dilekçe hazırladık bugün tüm türkiye’nin muhtelif şehirlerinde bu toplantılar yapılıyor. Genel başkanımıza hitaben bir dilekçe. 9-10 Mart’ta ki tüzük kurultayına da bu maddelerin işlenmesini talep etmek istiyoruz.” 
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
ÖNEMLİ OLAN!
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
SEÇİM PANORAMASI
 
  Ulviye Dikmen
RANTINIZ BATSIN! DOĞA YAŞASIN!
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
İŞGALDEN KURTULUŞ
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
CANSIZ, EVLATSIZ ÜYELER!
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
YAZ SPOR OKULLARI YARARLI MI?
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Bakan Özlü, Gazetemizi Ziyaret Etti " Haberine...
 osman turna
 sayın bakanı nezaketinden ötürü tebrik ediyorum. düzcenin düze çıkması için artık hiçbir engel kalmadı.
  " 'Darülaceze Bereketli Bir Şekilde Yürüyor' " Haberine...
 A.Rıza Özçelik
 Her ziyaretciye ayrı hediye ebru tablolar bitti herhalde.
  " Açıldığı gibi Zarar Verdiler! " Haberine...
 Gülşen Öncül Koçer
 Toplu yaşama yerlerinde nasıl hareket edeceğini bilmeyen insanların zihniyetlerini anlamak mümkün değil. Aynı zararı kendi satın aldığınız ürünlere veriyormusunuz? Bunlarda öyle hepimizin ortak malı. Zarar verenleri gördüğümüzde de uyarmalıyız.
  " Fındık Fiyatlarını Dolara Endeksli Yapacağım! " Haberine...
 Remzi Turan
 İYİ OLACAK. Artık Akp ye benden ve bizden oy çıkmaz...
  " HDP ADAYLARINDAN ZİYARET " Haberine...
 cesaret bulaşıcıdır
 Olması gereken bu. çünkü HDP yasal bir parti. bugün nasıl öbür partiler Düzce'de propaganda yapıyorlarsa onların da hakkı var. ister kabul edin ister kabul etmeyin
  " Melen Su Park Açılıyor! " Haberine...
 düzceli
 işletmesi cahit aydın a mı verildi
  " KEŞİR; ‘Eksikleri tartışılabilir ama; kronikleşmiş sorunları çözdük’ " Haberine...
 düzceli
 ben akpartiye hiç oy vermedim vermemde ancak kadının hakkını yememek lazım eğer birisi önüne hazırlayıp vermediyse düzce nin sorunlarının temeline inmiş ve iyi analiz etmiş olduğunu düşünmekteyim.Kafa yormuş düzce ile ilgili herşeyden önce bu nedenle teşekkürler ayşe keşir bir kadın olarakta teşekkürler.
  " Bakan Özlü 5G imza töreninde: Dijital Türkiye'nin vaktinin geldiğini biliyoruz! " Haberine...
 Hakan SEMİZ
 Bu teknolojinin en kaba tarifi; 5G saniyede 500 megabyte indirme hızı teknolojisini içeren konsepte verilen isim. Yani 100 GB’lık bir 4K film 4 dakikadan daha az bir sürede indirilebilecek. Bütün internet sözleşmelerinde bu teknolojiyi verebilmemiz için alt yapısına bağlıdır. deniyor. Yani olmayan şeyi vermek gibi bir şey.
  " Melen Su Park Açılıyor! " Haberine...
 A.Rıza ÖZÇELİK
 CAHİT AYDIN abime hazırlık yapılıyor. Hayırlı uğurlu olsun abime
  " KEŞİR; ‘Eksikleri tartışılabilir ama; kronikleşmiş sorunları çözdük’ " Haberine...
 A.Rıza ÖZÇELİK
 Düzce kendini bulmadıktan sonra böyle siyasetcileri her zaman Düzce halkını sömürür. Umut her zaman fakirin ekmeği olur yani her zaman kandırıl ve balık akıllı olduğunu böyle siyasetçilere kanıtlamış olursun. HADİ HAYIRLI HİKAYELER.
Bakan Özlü, nikah şahidi oldu Bakan Özlü, nikah şahidi oldu
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Türkiye, Bakan Özlü'yü Konuşuyor!
  Gelecek Teknolojidedir!
  Bakan Özlü, nikah şahidi oldu
  Kiracı Depremzedelerle Bir Aradalar
  Mahalle İftarlarına Büyük İlgi
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Yeni spor tesislerinde sona gelindi
  Taksicilerle Bir Araya Geldi
  İyi Parti’den CHP’ye Ziyaret
  Meral Akşener, ‘Düzce’nin fındığı para edecek’
  HDP ADAYLARINDAN ZİYARET
  'Bu hain saldırı, tahammülsüzlüğün bir göstergesidir!'
  1903 Beşiktaşlılar Derneğinden Anlamlı İftar
  'AK Partimize Yapılan Saldırıyı Kınıyorum'
  Sahurda Yığılcalılarla Buluştu
  Ramazan Bayramını Kutladılar!
  Fındık Fiyatlarını Dolara Endeksli Yapacağım!
  Öğrencilerden Çifte Zafer
  TÜTÜNCÜ; ‘Yalnız bırakmayın beni!’
  14.6.2018 - KEŞİR; ‘Eksikleri tartışılabilir ama; kronikleşmiş sorunları çözdük’
  14.6.2018 - Melen Su Park Açılıyor!
  19.6.2018 - HDP ADAYLARINDAN ZİYARET
  19.6.2018 - Fındık Fiyatlarını Dolara Endeksli Yapacağım!
  20.6.2018 - Açıldığı gibi Zarar Verdiler!
  20.6.2018 - 'Darülaceze Bereketli Bir Şekilde Yürüyor'
  21.6.2018 - Bakan Özlü, Gazetemizi Ziyaret Etti