Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :61471276 Aktif Ziyaretçi :75624 17 Aralık 2018 Pazartesi
[17:11] TEVE 2’de Düzce rüzgarı! -- [16:59] Belediyeden gıda yardımı projesi! -- [16:46] İpek'ten söylentilere cevap: Teklifler geldi! -- [16:49] Gençler futbolda şampiyon belli oldu! -- [14:04] Başkan Ay Düzcespor'a destek için Van'a gitti! -- [14:00] Raftingciler AA fotoğraflarını oyladı! -- [13:52] İstediği şarkı çalınmayınca 6 kişiyi yaraladı! -- [13:45] Araçta sıkışan sürücü için seferber oldular! -- [13:38] Köylülerden eylem: Yol yapılacak sözü verdiler! -- [13:09] YÖK'te Düzce Üniversitesini anlattı! --
CHP Bolu Milletvekili Düzce'de!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan, “Sanki CHP bu operasyona karşıymış gibi bir algı oluşturmaya çalışılıyor. En başından itibaren başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere hepimiz söylüyoruz. Biz Afrin operasyonuna karşı değiliz. Tersine bunun geç kalmış bir operasyon olduğunu düşünüyoruz. Ordumuzun yanındayız” dedi.
16.2.2018 - 17:32:03  Haberi Yazd?r
 
   CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, partisinin Düzce İl Örgütüne düzenlediği ziyarette Afrin Harekatı ve partilerinin Mart ayında yapılacağı açıklanan Tüzük kurultayı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 
   Özcan, il örgütünde bir araya geldiği partililer ve basın mensuplarına yaptığı açıklamada ilk olarak bir sağlık operasyonu geçiren Genel Başkanlarının durumunun iyi olduğunu ifade ederek kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti.
 
   Ülkemizin en önemli gündem maddesi olan Afrin operasyonuna CHP olarak başından beri destek verdiklerini dile getirerek konuşmasını sürdüren Özcan, şunları kaydetti:

ORDUMUZUN YANINDAYIZ
 
   “Yandaş basın tuhaf şeyler yazıyor çiziyor söylüyor. Sanki CHP bu operasyona karşıymış gibi bir algı oluşturmaya çalışılıyor. En başından itibaren başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere hepimiz söylüyoruz. Biz Afrin operasyonuna karşı değiliz. Tersine bunun geç kalmış bir operasyon olduğunu düşünüyoruz. Ordumuzun yanındayız. Sonuna kadar da olmaya devam edeceğiz. Bunları açık ve net şekilde söylüyoruz. 
 
“DÜNDE KARŞIYDIK BUGÜNDE KARŞIYIZ, YARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
 
   Biz PKK’ya dünde karşıydık bugünde karşıyız, yarında olmaya devam edeceğiz. Biz IŞİD terör örgütünü, onlar öfkeli çocuk derken de terör örgütü diyorduk bugünde aynısını söylüyoruz. Bunlar PYD lideri, YPG lideri Salih Müslim’i daha iki yıl önce Ankara’da devlet adamı gibi karşılarken biz o zamanda bunlar terör örgütü diyorduk. Afrine Kobaniye bu teröristleri Kuzey Irak’a taşırken, otobüs tahsis edip lahmacun paralarını verirken biz o zamanda terörist olduklarını söylüyorduk.”
 
"UTANILACAK BİR ŞEY!"
 
   Mecliste, Türkiye’de at izinin it izine karıştığını söylediğine değinen Özcan, “Yani, teröristlerle oturup müzakere edenler, çocuklarının gemiciklerine Türk bayrağı takamayanlar, andımızı kaldıranlar, bayrak şiirini müfredattan çıkartanlar, milli mücadele yürüten akabinde milli bir devlet kuran CHP’ye gayri milli deme cesaretini kendisinde buluyor. Utanılacak bir şey. Tekrar etmek isterim, bizim terör örgütleriyle hiçbir zaman işimiz olmadı, ilişkimizde olmadı, terör örgütü seviciliği de yapmadık” dedi.
 
 
9-10 MART TÜZÜK KURULTAYI 
 
   Özcan, daha sonra geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdikleri kurultaylarının ardından, tüzük kurultayına gidileceği yönünde söylemleri olduğunu anımsatarak, “Biliyorsunuz kısa süre önce bir kurultay gerçekleştirdik. Bu kurultay sonuçlandı. Bu kurultaydan sonra ben kısa bir süre içinde tüzük kurultayını toplayacağımızı söyleyen bir açıklama yapmıştım. İki gün öncede sayın genel başkanın çağrısıyla 9-10 Mart’ta tüzük kurultayının toplanması kesinleşti” şeklinde konuştu.
 
   Tüzük kurultayına ihtiyaçları olduğunun altını çizen Özcan, açıklamalarının devamında şunları söyledi:
 
CUMHURBAŞKANI ADAYI KONUSUNDA KURAL YOK
 
   “Maddelerin değişmesine ihtiyacımız var. Daha da önemlisi tüzüğümüzde hiç olmayan bir düzenlemenin yapılması gerekiyor. Bizim tüzüğümüzde Cumhurbaşkanı adayının nasıl belirleneceğine dair tek bir hüküm yok. CHP olarak bir aday göstereceğiz ama bizim tüzüğümüzde il başkanı, milletvekili, parti meclisi üyesi adayı, genel başkan adayı nasıl olunur belli, cumhurbaşkanı adayı konusunda kural yok. Bir kural konulması gerekecek. 
 
CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZI PARTİ ÜYELERİMİZ BELİRLESİN
 
   Biz bir grup milletvekili arkadaşımızla bu konuyu tartıştık. 2014 yılında tabanımızın sıcak bakmadığı bir adayla yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada bu kuralı koyalım. Nasıl koyacağız? Ya parti meclisi karar verir diyeceğiz, ya MYK karar verir ya genel başkan karar verir diyeceğiz. Veyahut 1 milyon 200 bin parti üyesi karar versin. Bizim önerimiz bu. Tek bir kişi veya 60 kişilik parti meclisi karar vereceğine 1 milyon 200 bin kişi tıpkı milletvekili ön seçimindeki gibi hâkim gözetiminde sandığa gitsin iki turlu bir seçimle partinin Cumhurbaşkanı adayını belirlesin. Bu önerimizi paylaşmak için bugün sizlerleyim. 
 
   Tüzük değişikliği önerilerini kurultay delegeleri yapar. Ancak biz burada üyemize de sorumluluk yüklemek istiyoruz. Bu sebeple biz bir dilekçe hazırladık bugün tüm türkiye’nin muhtelif şehirlerinde bu toplantılar yapılıyor. Genel başkanımıza hitaben bir dilekçe. 9-10 Mart’ta ki tüzük kurultayına da bu maddelerin işlenmesini talep etmek istiyoruz.” 
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
SERMAYEMİZ YÜREKTEN
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
 
  Ulviye Dikmen
Seçimlerin getireceklerini beklemek
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
KARŞILAMA
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KADIN
 
  Aysel Dural
HIRSIZ KİM?
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
IŞIL IŞIL PARLIYORLAR
 
  Caner Besler
Bursa’dan şen dönüyoruz
 
  Çöp Adam Hüsnü
Sizi rahatsız etmeye geldim!
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Peri Arbak
 Yiğit insan rahat uyu.
  " Vatan Partisinin acı kaybı! " Haberine...
 Mehmet kaplan
 Allah rahmet eylesin acılı ailesine sabırlar versin
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Adil kara
 Düzcenin genç gazetesinin yıldönümünü tebrik eder düzcenin gelişmesi için Düzce'ye değer katan burasıdüzce iyi ki varsınız. düzcenin sorunlarını düzcenin gelecegini yaşanabilir kent olması için uğraşan burasıdüzce iyi ki varsınız burda
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 murat
 sayın özlü görüldüğü kadarı ile belediye başkanı olacaksınız. nacizane önerim etrafınız da sizi zor duruma sokacak ve cıkar hesapları yapanları derhal ekarte edin. yillardır şaibe içerisindeki düzce belediyesine kalite ve saygınlık getirin.düzce buna layık.
  " SERMAYEMİZ YÜREKTEN " Yazısına...
 Ayşegül Şenol Can
 nice yıllara burası düzce
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İskani
 Kargalar güler.Yok ilçe başkanı ile çalışacakmış.İl başkanına küs olan adamdan başkan maşkan olmaz.
  " Özlü’den dedikodulara cevap!.. " Haberine...
 İŞSİZ VATANDAŞ
 YANINDA İLÇE BAŞKANIYLA GEZDİĞİNİZ SÜRECE KAYBETMEYE MAHKUMSUNUZ. DEMEDİ DEMEYİN.
  " KARŞILAMA " Yazısına...
 akif ÇEBİ
 düzcede iktidarın hizmet proje üretemedigi aldığı oyların hakkını yansıtamadığı bu yüzden düzcedeki muhalefetin seçim kazanma olasılığı yukarılara çıktı. bu yüzden iktidar en güçlü adayını sahaya sürdü eski bakanı. ama düzce halkı iktidarı seçimlerde cezasını kesip muhalefeti belediyenin başına getireceği gözüküyor.
  " Seçimlerin getireceklerini beklemek " Yazısına...
 fatih kurugöl
 düzce seçimlerde iktidarın düzce halkı tarafından cezalandırılıp seçimi muhalefetin kazanacagı öngörülüyor. çünkü iktidar rekor oyları alıp düzce halkına hizmet noktasında başarılı olamaması düzcede degişim noktasında iktidarın başarısız oldugu düzce halkı tarafından dillendiriliyor. bu yüzden seçimi muhalefetin kazanması hayal olamaz. degişim zamanı geldi.
  " YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE " Yazısına...
 ilyas HIZEL
 düzcede kongre merkezi fuar alanı spor kompleksi 5 yıldızlı otel çevre yolları marka şehir projeleri düzce için yapılması gereken projeler düzcenin yaşanabilir şehir olması için belediye başkan adaylarının kafa yorup düzce halkına sunmaları lazım düzcenin sorunlarını tespit edip çözüm yolları bulunursa düzce daha yaşanabilir bir kent görüntüsüne kavuşur öncelikle konuşmak degil düzce için icraat lazım
Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar! Çocuklar Cario tipi helikopterle tanıştılar!
  Vatan Partisinin acı kaybı!
  Kaynaşlı'da fabrika yangını!
  Çakar'dan acil servise ziyaret
  Engelli bireylerden tiyatro oyunu!
  Hastanede gerçeği aratmayan yangın tatbikatı!
  Müstakil evde kalorifer kazanı patladı!
  Özlü’den dedikodulara cevap!..
  Özlü'den Korkmaz ailesine başsağlığı ziyareti!
  Meteoroloji uyardı: Kuvvetli yağış bekleniyor!
  Dereceye girenlere ödül verildi!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Özlü'den taziye mesajı!
  Başkan Ay'dan İnsan Hakları mesajı!
  Düğün hayali gerçek oldu!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kahvehanede silahlı kavga!
  Başkan Yiğit: Yüreğimiz yanıyor!
   ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Rehber programı Düzce’yi tanıtacak!
  10.12.2018 - Bir deli kuyuya taş atmış!..
  13.12.2018 - Özlü’den dedikodulara cevap!..
  14.12.2018 - SERMAYEMİZ YÜREKTEN
  15.12.2018 - Vatan Partisinin acı kaybı!
  10.12.2018 - Düzce'nin il oluşunun yıl dönümünü kutladılar!
  11.12.2018 - YAŞANABİLİR ŞEHİR, DÜZCE
  11.12.2018 - Seçimlerin getireceklerini beklemek
  11.12.2018 - KARŞILAMA