Düzce'nin Açılış Sayfası
Toplam Ziyaretçi :59791750 Aktif Ziyaretçi :9618 24 Eylül 2018 Pazartesi
[16:43] Fındık kabuğundan nanoselüloz ürettiler! -- [16:38] Yığılcaspor, Belediyespor'la karşılaştı! -- [16:34] Yoldan karşıya geçmeye çalışan kadına çarptı! -- [16:27] Kamyonetle çarpıştılar: 5 yaralı! -- [15:53] Jandarmadan uyuşturucu operasyonu! -- [15:47] Bilim Şenliğinde bisiklet yarışı! -- [15:40] Protokol üyeleri ile vatandaşlar yaylada! -- [15:33] Doğan ile teknisyenin sıra dışı dostluğu! -- [15:26] 728 kök hint keneviri ele geçirildi! -- [15:17] Düzce'den AB ülkelerine 273 ton fındık! --
'BEN YAPTIM OLDU' DEDİNİZ AMA... Bakın cadde esnafı ne diyor?
Caddeyi trafiğe kapatırken caddenin gerçek sahiplerine kimse sormadı.. Ama Gazete burasıdüzce cadde esnafıyla tek tek görüştü ve sordu; “Caddenin kapanmasından memnun musunuz?..” İstanbul Caddesi esnafının büyük bir bölümü caddenin trafiğe kapatılmasından memnun değil..
13.10.2017 - 12:28:58  Haberi Yazd?r

   Düzce Belediyesi tarafından yayalaştırma projesi kapsamında Ağustos ayında trafiğe kapatılan İstanbul caddesindeki esnaf bu durumdan memnun mu?

   “Ben yaptım oldu!” zihniyetiyle gerçekleştirilen uygulama için neden caddenin sahiplerine, yani esnafına kimse fikirlerini sorma ihtiyacı hissetmedi..

ANKETİMİZE YOĞUN İLGİ

   İşte tam da bu noktada Gazete burasıdüzce İstanbul Caddesi esnafıyla tek tek görüştü..

   Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz anketlerimizin aksine bu anket vatandaş tarafından da büyük bir ilgi ile karşılandı. Öyle ki, atladığımız-yerinde bulamadığımız işyeri sahipleri bize ulaşarak fikirlerini söylemek istedikleri söylediler.

87 ESNAFLA GÖRÜŞTÜK..

OLUMSUZ GÖRÜŞ HAKİM!

   Caddenin trafiğe kapanması konusunda bu güne kadar kafası karışık olan cadde esnafının, üç ay gibi kısa bir tecrübenin ardından projeye bakışı olumsuza dönmüş durumda.

   Gazete burasıdüzce olarak caddenin trafiğe kapanan bölümündeki esnaflarla yaptığımız anket de bu durumu açıklar nitelikte.

   Anketimize 87 esnaf katıldı. 20 esnaf bu projeyi olumlu buluyor. Kararsız kalan esnaf sayısı sadece 10 kişi. 57 esnaf ise bu projeden memnun değil..

   Gazete olarak yönelttiğimiz “İstanbul Caddesi'nin trafiğe kapanmasından memnun musunuz?” sorusuna açık ve net ifadelerle cümlelerle düşüncelerini ifade ettiler.

   İşte cadde esnafının gazetemize verdiği görüşler...

CADDENİN KAPATILMASINDAN MEMNUN OLMAYAN ESNAFIN GÖRÜŞLERİ

   Uğur Keleş, İSTANBUL PİDE (Memnun değil): “Pide salonu olduğumuz için salonumuza gelen müşterilerimizin dışında paket servis hizmetlerimiz de oluyordu. Caddenin trafiğe kapanmasıyla bu hizmeti sağlayamıyoruz.”

   Yıldız Arslan, LEVENT OPTİK (Memnun değil): “Şu an ne olduğu belli olmayan bir çalışma yapılıyor. Çok plansız-projesiz bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Düzce adeta pavyona döndü.”

   Bilal Can, ATASAY İLETİŞİM (Memnun değil): “Caddenin trafiğe kapatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Tramvay çalışması da çok sakıncalı; gerekli uyarı levhaları yok. Her gün birileri takılıp düşüyor.”

   Fatih Bayraktar, Bİ-KOT (Memnun değil): “Cadde esnafı olarak bizim için işlerimizde herhangi bir değişiklik olmadı. Bu yapılmaya çalışılan çalımların son halini merak ediyoruz. Bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak.”

   EBRU ECZANESİ (Memnun değil): “Bizler sağlık kuruluşlarıyız. Zorunlu olarak gece nöbetlerimiz var fakat; insanlar cadde kapalı olduğu için bize ulaşma noktasında sıkıntı yaşıyorlar. Reçete ile gelen hasta artık yok.”

   Helena Öz, MERKEZ KÖFTECİSİ (Memnun değil): “Müşteri potansiyelimiz azaldı. Daha önce araçlarıyla gelen müşterilerimiz vardı.”

   Yakup Kurt, KARDEŞ İLETİŞİM (Memnun değil): “Araçlarıyla gelen müşterilerimizi kaybettik. Otopark sıkıntısı yaşıyoruz. Çarşı deprem sonrasında olduğu gibi erken boşalmaya başladı.“

   Mustafa İlbak, ÇİĞ KÖFTECİ ÖMER USTA (Memnun değil): “Şu an yapılan çalışmalar sonrası ortaya nasıl bir şey çıkacak bilemiyorum. Panikle alelacele yapılan çalışmalar olduğunu düşünüyorum. Bu çalışmalar başlamadan vatandaşa, esnafa mutlaka görüşleri sorulmalıydı.”

   İlhan Şurgun, ŞURGUN ARÇELİK (Memnun değil): “Trafiğe kapanan yolun alternatifi yok. Şu an yönlendirdikleri yollar yoğunluğa cevap vermiyor. “

   İlker Dokumacı, DOKUMACI SİMENS BAYİİ (Memnun değil): “Bu son yapılan çalışmaların Düzcemiz’e hiçbir getirisi yok. Esnafların mutlaka kayıpları olacaktır. Caddenin alternatifi olan yollar, ihtiyacı karşılamıyor.”

   Alican Barut, RUMELİ KEBAP (Memnun değil): “Caddenin kapanmasıyla şehrin adeta atar damarı kesildi.”

   Atilla Sivrikaya (Memnun değil): “Her yer kapandı; caddeye şu an ne ambulans ne itfaiye girebiliyor. Düzce’nin can damarını kestiler. Ayrıca bizim süs tramvayına ihtiyacımız yok. Eğer yapılacaksa şehrin dış kısmında kalan kalıcı konutlar bölgesini şehre bağlamak adına yapılabilirdi.”

   Murat Alpay, ALPAY KUYUMCULUK (Memnun değil): “Araç trafiği varken yaptığımız satışları yapamıyoruz. İnsanlar araçlarıyla geçerken hızlıca alışverişini yapabiliyordu.”

   Hakan Kılıçoğlu (Memnun değil): “Müşteri potansiyelimizde gerileme oldu. Ulaşım konusunda büyük sorunlar yaşıyoruz.”

   Yavuz Algın, NASİP KUYUMCULUK (Memnun değil): “Bu cadde sadece yaya trafiğine bırakılamaz çünkü farklı iş kollarında çalışan iş yerleri var. Ayrıca çok plansız ve çirkin bir görüntü oluştu. Bir an önce bu yanlıştan dönülmeli. Tramvay konusuna gelirsek; bizim süs tramvayına ihtiyacımız yok!”

   PLATİN KUYUMCULUK (Memnun değil): “Caddenin trafiğe kapanmasını gerektirecek hiçbir şey yok. Başka bir caddemiz de yok”

   ERPİLİÇ (Memnun değil): “Vatandaş perişan oldu. Bir düzen yok. Çarşımız adeta pavyona döndü.”

   Metin Öztürk, METİN KUYUMCU (Memnun değil): “Müşterilerimizin bizlere ulaşımı noktasında büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Böyle bir uygulamaya gerek yoktu ve çok anlamsız.”

   Ersoy Yıldırım, TELEFONCU İLETİŞİM (Memnun değil): “Şehir trafiği kilitlendi. Otuz yıldır düz gittiğimiz yolda şu an ters gidiyoruz. İstanbul Caddesi gezi parkuru özelliklerini taşımıyor. Cadde üzerinde nalburlar, eczaneler, bankalar var.”

   Ersin Santer, STOKS (Memnun değil): “Hiçbir getirisi olmayan gereksiz yatırımlar bunlar.”

   Muhammet Demir, PASTACI (Memnun değil): “Vatandaşa ve esnafa sorulmadan yapılması doğru değildi. Alelacele yapılmaya kalkışıldı ve kaos oluştu.”

   SERDAR OPTİK (Memnun değil): “İş potansiyelimiz çok düştü. Hastaneden buraya kimse yürüyerek gelmez. Şehir merkezinde çok çirkin görüntüler oluştu.”

   Musa Tok, TOK KUYUMCULUK (Memnun değil): “Babam dahil 60 yıldır bu caddede esnaflık yapıyorum. Bir şehrin ana arteri kapanır mı? Caddede yaya trafiğinde bir artış oldu ama işlerimizde bir değişiklik olmadı. Depremden doğan fırsat kaçtı. Demek ki sonradan il olunmuyormuş.”

   Cihat Özbasan, ÖZBASAN AMBALAJ (Memnun değil): “Alternatif yollarımız olmadığı için bu uygulama çok yanlış. Artık Düzce insanı alışveriş için çevre illere kaçar oldu. Önceleri çevre illerden bize gelirlerdi. Ayrıca bu yapılan adeta oyun treni. Bu mesafe için öyle bir yatırım ve çileye gerek yoktu. Eğer yapılacaksa çok daha geniş kapsamlı olmalıydı.”

   Sevinç İleri (Memnun değil): “Çok konforsuz ve yorucu bir şehir olduk.”

   Mustafa Ekmekçi, ÖZEN OPTİK (Memnun değil): “Müşterilerim bana rahat ve konforlu ulaşamadığı için bu uygulamaya karşıyım.”

   Recai Kaşkır, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Şehrin ana arteri olduğu ve dokusunu bozduğu için karşıyım. Burası tarihi İPEK YOLU. Tramvay için de aynı şekilde bu kadar kısa mesafe için değil, şehrin dışarıda kalan bölgelerini şehir merkezine bağlamak için kapsamlı düşünülmesi gerekirdi.”

   Taner Onur, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Böyle bir çalışma yapılırken en azından cadde esnafının görüşü alınabilirdi. Ama maalesef böyle bir çalışma yapılmadı. Şu an ortaya çıkan görüntüden çok rahatsızım.”

   Sevinç Yılmaz, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Düzce şehir merkezi çok yorucu bir hal aldı.”

   Levent Esen, ESEN KUYUMCULUK (Memnun değil): “Caddenin kapanması işlerimizi olumsuz etkiledi.”

   Şahin Aydınoğlu, ADAŞ TİC. BOSCH (Memnun değil): Caddenin kapanmasının ardından ürünlerimizin sevkiyatı noktasında büyük problem yaşıyoruz. Günün belirli saatlerinde yolun trafiğe açılacağı açıklanmıştı ama bu söz tutulmadı.”

   Cihat Sevdim, ADAŞ TİC. BOSCH BAYİİ (Memnun değil): “Alternatif güzergahlar caddenin yükünü taşıyamıyor. Ayrıca otopark konusunda çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz.”

   Jale Rabia Korkmaz, DEMET ZÜCCACİYE (Memnun değil): “Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde çok mağduruz. Müşteri potansiyelimiz de düştü. Mağazamıza ürün giriş ve çıkışlarında büyük sıkıntılar yaşıyoruz.”

   Fatih Tıranoğlu, GARAJ 81 (Memnun değil): “İş potansiyelimiz düştü.”

   Hakan Sevinç, SERRA BEYAZ EŞYA (Memnun değil): “Bu tarz yatırımlar, projeler her ayrıntısına kadar düşünerek ve planlanarak yapılması gerekir. Araçla gelen müşterilerimiz artık bize ulaşamıyor.”

   Aytuğ Kaşkır, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Araç trafiği olmadığı için insanlar şehir merkezine giremiyor. İlk başlarda olumlu düşünüyordum fakat hiç beklediğimiz gibi olmadı. Şehir adına bu kadar hızlı kararlar verilmemesi gerekir.”

   Bayram Durmazoğlu, DURMAZLAR (Memnun değil): “Çok düşünülmeden yapılmış bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Yoğun yağışların olduğu bir bölge olduğumuz için bu şekilde uzun yürüyüş parkuru için elverişli olmadığını düşünüyorum. Az bir yağışta cadde boşalıyor.”

   Nurullah Kılıç, KARDELEN ÇİÇEKÇİLİK (Memnun değil): “20 yıldır cadde üzerinde hizmet veriyoruz. İşlerimiz adeta durma noktasına geldi.”

   Selim Koçak, KOÇ-AK SİGORTA (Memnun değil): “Ulaşım noktasında çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Uygulamaya bir an önce son verilmeli.”

   Sinan Göynük, SERHAN TİCARET (Memnun değil): “Cadde oyun yeri oldu. Bir an önce trafiğe açılmasını istiyorum.”

   Hasan Hüseyin Topuz, KAŞKIR OPTİK (Memnun değil): “Bazen hastalarımızdan araçlarının içerisinde ölçü aldığımız zamanlar oluyordu.  Artık araçlarıyla gelen müşterimiz yok. Cadde kapanmadan köfte ekmek yiyorduk. Şimdi simit çay içiyoruz.”

   Şule Baş, SİYAH LALE (Memnun değil): “Ulaşım noktasında büyük problemler yaşıyoruz. Araçlarımızı park edecek alanlar yok. Ayrıca akşam belirli bir saatten sonra trafiğe açılacak denmişti maalesef unutuldu.”

   Mustafa Kubilay, SERBESTLER ALTIN DÖVİZ (Memnun değil): “Bu bir hizmet değil. Bu tür işler birilerine inat uğruna yapılmaz. İnsanların Kurban Bayramından bu yana çektiklerini gören yok.”

   Neşet Yılmaz, SAATÇİ NEŞET (Memnun değil): “Bu uygulama esnafı ve Düzceliyi perişan etti. Her gün yaşanan trafik kavgalarından bıktık usandık.”

   Metin Sofuoğlu, DEMİR ECZANESİ (Memnun değil): “Ticari olarak bu uygulamadan memnun değiliz. Şehir trafiği kaosa döndü.”

   Ragıp Gökesaoğlu, SERBESTLER (Memnun değil): “Düzce esnafı bitti.”

   Adnan Nurten (Memnun değil): “Şehir yaşamı diye bir şey kalmadı Düzce’de.”

   Burak Turan, STARKS (Memnun değil): “Görüntü kirliliği ve trafik kargaşasından dolayı ben bu çalışmadan memnun değilim.”

   Muhammet Aktaş, ÇİĞKÖFTEM (Memnun değil): “Düzce esnafına Allah sabır versin! Başka söylenecek söz yok.”

   Zerrin GuçetilGökesaoğlu, DİŞ HEKİMİ (Memnun değil): “Şehrin içerisine kimse giremez oldu. Otopark yok. Toplu taşıma yok. Hastalarımız bize ulamakta büyük güçlükler yaşıyorlar. Ayrıca motosiklet ve bisikletlerin başıboş dolaşması çok tehlikeli.”

   Filiz Alkan, DİŞ MUAYENEHANESİ (Memnun değil): “Caddenin kapanmasıyla şehir çok yorucu bir hal aldı.”

   Gizem Göle, DİŞ MUAYENEHANESİ (Memnun değil): “Bence şehrin ana arterinin kapanması doğru olmadı. Şu an bir kargaşa söz konusu.”

CADDENİN KAPATILMASINDAN MEMNUN OLAN  ESNAFIN GÖRÜŞLERİ

   Rıdvan Çatal, Çakıroğlu TİC. BEKO (Memnun): “Şehrin ortasında trafiğin olmaması olumlu bir gelişme.”

   Kenan Yeşilyurt, KEY SHOP (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanmış olmasından memnunum. Trafik gürültüsü artık yok. Volta atmak için gezen araçlar yok. Egzoz patlatan araçlar yok. Egzoz gazı yok.”

   Ali Merttürk, GÜNEŞ İLETİŞİM (Memnun): ”Caddede trafik yoğunluğunun olmaması güzel bir gelişme. Ayrıca artık yayalara çarpan belediye araçları da yok!”

   Fatih Tokcan, DİLEK İLETİŞİM (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanmasından memnunum. Yalnız kısa mesafe için yapılmaya çalışılan tramvay hattının çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sadece süs amaçlı yapılıyor. Yapılacak çok daha önemli işlerimiz ve ihtiyaçlarımız var.”

   Fatih Kurt, İSTANBUL PİDE (Memnun): “Trafik yoğunluğu yok. Sessiz ve sakin. Tabi motosikletler de olmasa!”

   Hasan Mezarcı, ÖZEN OPTİK (Memnun): “Şu an bir kargaşa var ama ileride iyi olacağını düşünüyorum.”

   Recep Çürük, CADDE KÖFTE (Memnun): “Cadde üzerinde insanların rahat gezmesi adına güzel oldu. Cadde daha kalabalık olmaya başladı.”

   Aydın Bakan, BAKAN GIDA (Memnun): “Yürüme parkuru lazımdı. İyi de oldu. Fakat süs için yapılan tramvaya karşıyım.”

   Ali Özden, ANKARA PASTANESİ (Memnun): “İnşaat çalışmaları bittiğinde ortaya güzel bir şey çıkacağını düşünüyorum.”

   Orkun Beşer, KÜLTÜR TELEKOM (Memnun): “Caddenin yayalara bırakılmasıyla müşterilerimizde artış oldu. Trafik kargaşasından ve gürültüden kurtulduk.”

   Süleyman Abdullahoğlu (Memnun): “Yorum yok.”

   Furkan Seven, YEŞİL TELEKOM (Memnun): “Trafik gürültüsünden kurtulduk. Esnaf olarak bizim işlerimizde de bir değişiklik olmadı.”

   Tarık Bektaş, YAPRAK DÖNER (Memnun): “Egzoz dumanı ve araç sesinden kurtulduk. Şu an çok memnunum.”

   EXCELENTE İÇ GİYİM (Memnun): “Yaya gezen müşterilerimiz arttı haliyle bizim müşterilerimiz de arttı.”

   Nagihan Sırtkaya, SIRTKAYA PERDE (Memnun): “Çalışmalar bittiğinde güzel olacağını düşünüyoruz. Ama sadece gösteriş için yapılan ışıklandırmalar şehrimizi adeta pavyona çevirdi. Ayrıca şehir merkezi de olsa her mahallenin küçük de olsa bir çocuk parkı olmalı.”

   Şadıman Taşkın, SARI MÜHÜR BUTİK (Memnun): “Çarşının trafiğe uygun olmadığını düşünüyorum. Yapılan uygulamanın yerinde olduğunu düşünüyoruz.”

   Murat Mat, IŞIK FOTO (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanması çok yerinde bir karar oldu. Ama tramvay çalışması çok gereksiz.”

   Hüsnü İnan, İNAN PERDE (Memnun): Şuan için problemler yaşıyoruz fakat gelecekte çok iyi olacağını düşünüyoruz.

   Esra Kanbur, HİFA (Memnun): “Trafik kargaşasından kurtulduk. Karşı olanlar da zamanla bu duruma alışır.”

   Yusuf Yılmaz, YILMAZ TELEKOM (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanması yerinde oldu. Fakat şu anki hali perişan. Motosikletler bisikletler cirit atıyor ve bu çok tehlikeli.”

   İsmail Kalaycıoğlu, KALAYCIOĞLU KUYUMCULUK (Memnun): “Alışveriş merkezleri olduğu için caddenin kapanmasından memnunuz.”

KARARSIZ KALANLAR

   ÇİFTÇİ KURUYEMİŞ (Kararsız): “Çalışmaların sonunu görmeden bir yorumda bulunmak istemiyorum.”

   FOTO FLAŞ (Kararsız): “Şimdiden bir şey söylemek istemiyorum. Bakalım bittiğinde nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.”

   Büşra Özkara, DİLEK İLETİŞİM (Kararsız): “Henüz bir şey söylemek için çok erken. Caddenin kapanması güzel oldu aslında. Biraz zamana ihtiyacı var sanırım. Bir de trafiğe kapanan yolda motosiklet ve bisikletler başıboş dolaşmasa çok daha iyi olacak. Bu çok tehlikeli.”

   Nilüfer Yılmazöz, ZETT (Kararsız): “Benim için fark etmez.”

   Celal Biltaş, ÇARŞI İLETİŞİM (Kararsız): “Caddenin kapanmasına değil de yapılan süs tramvayına karşıyım.”

   Metin Kara, ŞABAN KILIÇ KUYUMCULUK (Kararsız): “Yorum yok.”

   Özcan Özdemir, SARAY FOTO (Kararsız): “Esnaf olarak benim için bir şey değişmedi.”

   Kazım Besler, BESLER NALBURİYE (Kararsız): “Zamanla nasıl bir şey ortaya çıkacak hep birlikte göreceğiz.”

   Cem Kabasakal, KABASAKAL KUNDURA (Kararsız): “Henüz olumlu ya da olumsuz bir şeyler söylemek için çok erken.”

   Mehmet Arif Eğilmez, EĞİLMEZ KUYUMCULUK (Kararsız): “Hiçbir ön çalışma ve hazırlık yapılmadan başlanmasına karşıyım yoksa benim için değişen bir şey yok.”

   SONUÇ: Olumsuz: 57, Olumlu: 20, Kararsız: 10

Peki, Senin Yorumun?
esnaf batsın  /  13.10.2017 - 21:26:51
 hangi esnafa soruldu trafiğe kapanan yoldaki esnafa peki yeni akış yönündeki esnaf ne derdi acaba ? hadi ondanda vazgeçtik yolu kullanacak olan yayalar ? sanırım bu seferki mecliste yeteri kadar yol boyu esnafı yer almadı da böyle bir karar çıktı yazık !!
Sevinç Varol  /  13.10.2017 - 12:33:16
  Düzce'de yaşayan vatandaş olarak bende memnun değilim...
  Fatih Melih Maradit
Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya de
 
  Semih Şenkaya
O İLAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
  Ayşegül Şenol Can
EĞİTİM VE ÖĞRETİM
 
  Ulviye Dikmen
Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kent
 
  Ahmet Altun
BELAM
 
  Telat Çelik
BELEDİYE
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
HURDAHAŞ DEĞİL, DENİZ OL DÜZCE
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
PUAN GÜZEL AMA
 

  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Hürcan Özkan
 Yollar berbat pislik içinde hele çarşının, kaldırım taşlarının tıkır tıkır oynuyor yerinden, hele bir parkıniz var carşınizda kuş pisliginden banklarda oturulmuyor, avm önündeki çay kahve içilen o barakalar ne allah aşkına tam ortada , BIRDE kasaplarinizin baharatcilarinizin karşısında da öyle bir daha var millet küçük taburelere oturmuş çay içiyor, her taraf köpek pisliği oturduk çay içtik dibinde pislik vardı, etraf çöp dolu zemin desen yamuk yılık bu ne yaaa tam rezillik , duzcenizde dizayn yok. zabıta desen görev başında arada bul, ne pazarlarinizda ne de esnaf ta. 1 yıldır görev yaptıklarını görmüyorum. Bu arada bende Ak partiliyim IZMIRDEN yeni taşındık duzcenize. çalışkan bir ak partili belediyemiz olmalı. hiç icraat göremedim, valiliginizin önü bankaların orası pet şişe kağıtlar dolu
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Kemal Azgün
 yemin etmişler sanki duzceyi buyutmemeye
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Raci Bastug
 Yahu Düzce öksüz öksüz sahipsiz varmı Düzce için çalışan
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Serpil
 Oy vermeyin kardeşim belediye seçimlerini milletvekili seçimleriyle karıştırmayın partiye değil gerçekten çalışacak insanlara oy verin (hoş milletvekilinin de çalışanını seçmek lazım ya neyse. Meclise bir gidin bazı illerin milletvekillerinin odası hemşehrileriyle dolu adamlar illeri için gerçekten çalışıyor)
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Metin Can
 Meclise gönderdiğimiz milletvekilleri bizim değil,parti başkanlarının liste milletvekilleri olduğu sürece halkın dilek ve ihtiyaçları mecliste yüksek sesle dile gelemiyecektir..
  " Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor! " Yazısına...
 Selamet Alkış
 Çok doğru şeyler yazıyorsunuz ama galiba duyması gereken kimse duymuyorki değişen bir şey yok ancak seçim zamanı hepsi düzce sevdalısı kesilirler siyaset sadece yalan vaad etme sanatı mi sahiden
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 harbici
 PSİKOLOJİK SEVGİLİ ABLAM, PSİKOLOJİK
  " Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz! " Yazısına...
 Alaettin dertli
 Eger dusunce adami veya sanatci iseniz;iktidarin sofrasına oturmayacaksınız. Derim ben. öyle iktidari överek dusunce üretilmez sanatci olunmaz ayette söyle Der Allah'tan başkasına övgü olmaz. Olursa buna ne söylenebilir. Duşunun Derim saygilar
  " Yığılca'da erkek cesedi bulundu! " Haberine...
 Ayhan Bulut
 Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah bir yıl önce evine misafiri olmuştum ailece Uzun bir zaman beraber Gümüşhane de çalıştığımız çok da sevdiğim büyüğüm ve de abim di mekanı cennet olsun
  " Muhalefet derin uykuda! " Haberine...
 şükrü toros
 doktor ne yerse yesin dedi., muhalefet ne yapsın, düzcede akp nin şapkasına oy dolduruyorlar, muhalefeti az da olsa dinleyenmi var, onun içinde düzce düzce olamıyor, düzce için doktor ne yerse yesin diyor.
Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler! Başkanın desteği ile dünyaevine girdiler!
  Düzce'de FETÖ/PDY davası devam ediyor: Bir sanığa 7 yıl 6 ay hapis!
  Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi
  Ülkü Ocakları bin kişiye aşure dağıttı!
  Düzce Üniversitesinde fındık atıklarından kemoterapi ilacı etken maddesi yaptılar!
  Düzce'de yaban hayatı görüntülendi!
  Aziziye'de kaldırımlar yenilendi!
  Düzce İlinde en başarılı bulduğunuz Belediye Başkanı kim?
  Keskin, Batı Karadeniz Bölge Toplantısında!
  Sıfır Atık Projesi için toplandılar!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Kontrolden çıkıp markete girdi!
  Ağaç budama yapılıyor!
  Akçakoca Belediyesi aşure dağıttı!
  İyi Parti'de seçim çalışması başladı: 12 ekip Türkiye'yi dolaşacak!
  Baca çalışması sürüyor!
  Kamyonetle çarpıştı: 6 yaralı!
  5 kilo esrar ele geçirildi!
  Karadeniz ticaretinin bekçisi gün yüzüne çıkarılıyor!
  24.9.2018 - Attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor!
  23.9.2018 - Kent olamıyoruz, kentli olamıyoruz, kenti de kullanamıyoruz!
  17.9.2018 - Fındık fiyatıyla ilgili verilen mücadelede milletvekili farkı!..
  22.9.2018 - Muhalefet derin uykuda!
  22.9.2018 - Yığılca'da erkek cesedi bulundu!
  20.9.2018 - Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz'a icraatlarıyla cevap verdi