Düzce'nin Açılış Sayfası
ANASAYFAM YAP
Toplam Ziyaretçi :53629779 Aktif Ziyaretçi :58584 12 Aralık 2017 Salı
[10:45] ARAMIZDAN AYRILANLAR -- [17:42] DOLANDIRICILARA DİKKAT! -- [17:36] Başkan Ay vatandaşlarla bir araya geldi! -- [17:30] Fen Eğitiminde Güncel Yaklaşımlar... -- [17:26] Basketbolda rahat galibiyet! -- [17:21] Mustafa Kutlu panelleri yapıldı! -- [17:13] Yarışmayla kutlandı! -- [17:09] Öğrencilerden uluslararası proje başarısı! -- [16:55] GERÇEĞİNİ ARATMADI! -- [11:35] SÖNMEZ; ‘Bu çöpün altında siz kalırsınız!’ --
'BEN YAPTIM OLDU' DEDİNİZ AMA... Bakın cadde esnafı ne diyor?
Caddeyi trafiğe kapatırken caddenin gerçek sahiplerine kimse sormadı.. Ama Gazete burasıdüzce cadde esnafıyla tek tek görüştü ve sordu; “Caddenin kapanmasından memnun musunuz?..” İstanbul Caddesi esnafının büyük bir bölümü caddenin trafiğe kapatılmasından memnun değil..
13.10.2017 - 12:28:58  Haberi Yazd?r

   Düzce Belediyesi tarafından yayalaştırma projesi kapsamında Ağustos ayında trafiğe kapatılan İstanbul caddesindeki esnaf bu durumdan memnun mu?

   “Ben yaptım oldu!” zihniyetiyle gerçekleştirilen uygulama için neden caddenin sahiplerine, yani esnafına kimse fikirlerini sorma ihtiyacı hissetmedi..

ANKETİMİZE YOĞUN İLGİ

   İşte tam da bu noktada Gazete burasıdüzce İstanbul Caddesi esnafıyla tek tek görüştü..

   Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz anketlerimizin aksine bu anket vatandaş tarafından da büyük bir ilgi ile karşılandı. Öyle ki, atladığımız-yerinde bulamadığımız işyeri sahipleri bize ulaşarak fikirlerini söylemek istedikleri söylediler.

87 ESNAFLA GÖRÜŞTÜK..

OLUMSUZ GÖRÜŞ HAKİM!

   Caddenin trafiğe kapanması konusunda bu güne kadar kafası karışık olan cadde esnafının, üç ay gibi kısa bir tecrübenin ardından projeye bakışı olumsuza dönmüş durumda.

   Gazete burasıdüzce olarak caddenin trafiğe kapanan bölümündeki esnaflarla yaptığımız anket de bu durumu açıklar nitelikte.

   Anketimize 87 esnaf katıldı. 20 esnaf bu projeyi olumlu buluyor. Kararsız kalan esnaf sayısı sadece 10 kişi. 57 esnaf ise bu projeden memnun değil..

   Gazete olarak yönelttiğimiz “İstanbul Caddesi'nin trafiğe kapanmasından memnun musunuz?” sorusuna açık ve net ifadelerle cümlelerle düşüncelerini ifade ettiler.

   İşte cadde esnafının gazetemize verdiği görüşler...

CADDENİN KAPATILMASINDAN MEMNUN OLMAYAN ESNAFIN GÖRÜŞLERİ

   Uğur Keleş, İSTANBUL PİDE (Memnun değil): “Pide salonu olduğumuz için salonumuza gelen müşterilerimizin dışında paket servis hizmetlerimiz de oluyordu. Caddenin trafiğe kapanmasıyla bu hizmeti sağlayamıyoruz.”

   Yıldız Arslan, LEVENT OPTİK (Memnun değil): “Şu an ne olduğu belli olmayan bir çalışma yapılıyor. Çok plansız-projesiz bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Düzce adeta pavyona döndü.”

   Bilal Can, ATASAY İLETİŞİM (Memnun değil): “Caddenin trafiğe kapatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Tramvay çalışması da çok sakıncalı; gerekli uyarı levhaları yok. Her gün birileri takılıp düşüyor.”

   Fatih Bayraktar, Bİ-KOT (Memnun değil): “Cadde esnafı olarak bizim için işlerimizde herhangi bir değişiklik olmadı. Bu yapılmaya çalışılan çalımların son halini merak ediyoruz. Bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak.”

   EBRU ECZANESİ (Memnun değil): “Bizler sağlık kuruluşlarıyız. Zorunlu olarak gece nöbetlerimiz var fakat; insanlar cadde kapalı olduğu için bize ulaşma noktasında sıkıntı yaşıyorlar. Reçete ile gelen hasta artık yok.”

   Helena Öz, MERKEZ KÖFTECİSİ (Memnun değil): “Müşteri potansiyelimiz azaldı. Daha önce araçlarıyla gelen müşterilerimiz vardı.”

   Yakup Kurt, KARDEŞ İLETİŞİM (Memnun değil): “Araçlarıyla gelen müşterilerimizi kaybettik. Otopark sıkıntısı yaşıyoruz. Çarşı deprem sonrasında olduğu gibi erken boşalmaya başladı.“

   Mustafa İlbak, ÇİĞ KÖFTECİ ÖMER USTA (Memnun değil): “Şu an yapılan çalışmalar sonrası ortaya nasıl bir şey çıkacak bilemiyorum. Panikle alelacele yapılan çalışmalar olduğunu düşünüyorum. Bu çalışmalar başlamadan vatandaşa, esnafa mutlaka görüşleri sorulmalıydı.”

   İlhan Şurgun, ŞURGUN ARÇELİK (Memnun değil): “Trafiğe kapanan yolun alternatifi yok. Şu an yönlendirdikleri yollar yoğunluğa cevap vermiyor. “

   İlker Dokumacı, DOKUMACI SİMENS BAYİİ (Memnun değil): “Bu son yapılan çalışmaların Düzcemiz’e hiçbir getirisi yok. Esnafların mutlaka kayıpları olacaktır. Caddenin alternatifi olan yollar, ihtiyacı karşılamıyor.”

   Alican Barut, RUMELİ KEBAP (Memnun değil): “Caddenin kapanmasıyla şehrin adeta atar damarı kesildi.”

   Atilla Sivrikaya (Memnun değil): “Her yer kapandı; caddeye şu an ne ambulans ne itfaiye girebiliyor. Düzce’nin can damarını kestiler. Ayrıca bizim süs tramvayına ihtiyacımız yok. Eğer yapılacaksa şehrin dış kısmında kalan kalıcı konutlar bölgesini şehre bağlamak adına yapılabilirdi.”

   Murat Alpay, ALPAY KUYUMCULUK (Memnun değil): “Araç trafiği varken yaptığımız satışları yapamıyoruz. İnsanlar araçlarıyla geçerken hızlıca alışverişini yapabiliyordu.”

   Hakan Kılıçoğlu (Memnun değil): “Müşteri potansiyelimizde gerileme oldu. Ulaşım konusunda büyük sorunlar yaşıyoruz.”

   Yavuz Algın, NASİP KUYUMCULUK (Memnun değil): “Bu cadde sadece yaya trafiğine bırakılamaz çünkü farklı iş kollarında çalışan iş yerleri var. Ayrıca çok plansız ve çirkin bir görüntü oluştu. Bir an önce bu yanlıştan dönülmeli. Tramvay konusuna gelirsek; bizim süs tramvayına ihtiyacımız yok!”

   PLATİN KUYUMCULUK (Memnun değil): “Caddenin trafiğe kapanmasını gerektirecek hiçbir şey yok. Başka bir caddemiz de yok”

   ERPİLİÇ (Memnun değil): “Vatandaş perişan oldu. Bir düzen yok. Çarşımız adeta pavyona döndü.”

   Metin Öztürk, METİN KUYUMCU (Memnun değil): “Müşterilerimizin bizlere ulaşımı noktasında büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Böyle bir uygulamaya gerek yoktu ve çok anlamsız.”

   Ersoy Yıldırım, TELEFONCU İLETİŞİM (Memnun değil): “Şehir trafiği kilitlendi. Otuz yıldır düz gittiğimiz yolda şu an ters gidiyoruz. İstanbul Caddesi gezi parkuru özelliklerini taşımıyor. Cadde üzerinde nalburlar, eczaneler, bankalar var.”

   Ersin Santer, STOKS (Memnun değil): “Hiçbir getirisi olmayan gereksiz yatırımlar bunlar.”

   Muhammet Demir, PASTACI (Memnun değil): “Vatandaşa ve esnafa sorulmadan yapılması doğru değildi. Alelacele yapılmaya kalkışıldı ve kaos oluştu.”

   SERDAR OPTİK (Memnun değil): “İş potansiyelimiz çok düştü. Hastaneden buraya kimse yürüyerek gelmez. Şehir merkezinde çok çirkin görüntüler oluştu.”

   Musa Tok, TOK KUYUMCULUK (Memnun değil): “Babam dahil 60 yıldır bu caddede esnaflık yapıyorum. Bir şehrin ana arteri kapanır mı? Caddede yaya trafiğinde bir artış oldu ama işlerimizde bir değişiklik olmadı. Depremden doğan fırsat kaçtı. Demek ki sonradan il olunmuyormuş.”

   Cihat Özbasan, ÖZBASAN AMBALAJ (Memnun değil): “Alternatif yollarımız olmadığı için bu uygulama çok yanlış. Artık Düzce insanı alışveriş için çevre illere kaçar oldu. Önceleri çevre illerden bize gelirlerdi. Ayrıca bu yapılan adeta oyun treni. Bu mesafe için öyle bir yatırım ve çileye gerek yoktu. Eğer yapılacaksa çok daha geniş kapsamlı olmalıydı.”

   Sevinç İleri (Memnun değil): “Çok konforsuz ve yorucu bir şehir olduk.”

   Mustafa Ekmekçi, ÖZEN OPTİK (Memnun değil): “Müşterilerim bana rahat ve konforlu ulaşamadığı için bu uygulamaya karşıyım.”

   Recai Kaşkır, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Şehrin ana arteri olduğu ve dokusunu bozduğu için karşıyım. Burası tarihi İPEK YOLU. Tramvay için de aynı şekilde bu kadar kısa mesafe için değil, şehrin dışarıda kalan bölgelerini şehir merkezine bağlamak için kapsamlı düşünülmesi gerekirdi.”

   Taner Onur, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Böyle bir çalışma yapılırken en azından cadde esnafının görüşü alınabilirdi. Ama maalesef böyle bir çalışma yapılmadı. Şu an ortaya çıkan görüntüden çok rahatsızım.”

   Sevinç Yılmaz, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Düzce şehir merkezi çok yorucu bir hal aldı.”

   Levent Esen, ESEN KUYUMCULUK (Memnun değil): “Caddenin kapanması işlerimizi olumsuz etkiledi.”

   Şahin Aydınoğlu, ADAŞ TİC. BOSCH (Memnun değil): Caddenin kapanmasının ardından ürünlerimizin sevkiyatı noktasında büyük problem yaşıyoruz. Günün belirli saatlerinde yolun trafiğe açılacağı açıklanmıştı ama bu söz tutulmadı.”

   Cihat Sevdim, ADAŞ TİC. BOSCH BAYİİ (Memnun değil): “Alternatif güzergahlar caddenin yükünü taşıyamıyor. Ayrıca otopark konusunda çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz.”

   Jale Rabia Korkmaz, DEMET ZÜCCACİYE (Memnun değil): “Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde çok mağduruz. Müşteri potansiyelimiz de düştü. Mağazamıza ürün giriş ve çıkışlarında büyük sıkıntılar yaşıyoruz.”

   Fatih Tıranoğlu, GARAJ 81 (Memnun değil): “İş potansiyelimiz düştü.”

   Hakan Sevinç, SERRA BEYAZ EŞYA (Memnun değil): “Bu tarz yatırımlar, projeler her ayrıntısına kadar düşünerek ve planlanarak yapılması gerekir. Araçla gelen müşterilerimiz artık bize ulaşamıyor.”

   Aytuğ Kaşkır, AYTUĞ OPTİK (Memnun değil): “Araç trafiği olmadığı için insanlar şehir merkezine giremiyor. İlk başlarda olumlu düşünüyordum fakat hiç beklediğimiz gibi olmadı. Şehir adına bu kadar hızlı kararlar verilmemesi gerekir.”

   Bayram Durmazoğlu, DURMAZLAR (Memnun değil): “Çok düşünülmeden yapılmış bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Yoğun yağışların olduğu bir bölge olduğumuz için bu şekilde uzun yürüyüş parkuru için elverişli olmadığını düşünüyorum. Az bir yağışta cadde boşalıyor.”

   Nurullah Kılıç, KARDELEN ÇİÇEKÇİLİK (Memnun değil): “20 yıldır cadde üzerinde hizmet veriyoruz. İşlerimiz adeta durma noktasına geldi.”

   Selim Koçak, KOÇ-AK SİGORTA (Memnun değil): “Ulaşım noktasında çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Uygulamaya bir an önce son verilmeli.”

   Sinan Göynük, SERHAN TİCARET (Memnun değil): “Cadde oyun yeri oldu. Bir an önce trafiğe açılmasını istiyorum.”

   Hasan Hüseyin Topuz, KAŞKIR OPTİK (Memnun değil): “Bazen hastalarımızdan araçlarının içerisinde ölçü aldığımız zamanlar oluyordu.  Artık araçlarıyla gelen müşterimiz yok. Cadde kapanmadan köfte ekmek yiyorduk. Şimdi simit çay içiyoruz.”

   Şule Baş, SİYAH LALE (Memnun değil): “Ulaşım noktasında büyük problemler yaşıyoruz. Araçlarımızı park edecek alanlar yok. Ayrıca akşam belirli bir saatten sonra trafiğe açılacak denmişti maalesef unutuldu.”

   Mustafa Kubilay, SERBESTLER ALTIN DÖVİZ (Memnun değil): “Bu bir hizmet değil. Bu tür işler birilerine inat uğruna yapılmaz. İnsanların Kurban Bayramından bu yana çektiklerini gören yok.”

   Neşet Yılmaz, SAATÇİ NEŞET (Memnun değil): “Bu uygulama esnafı ve Düzceliyi perişan etti. Her gün yaşanan trafik kavgalarından bıktık usandık.”

   Metin Sofuoğlu, DEMİR ECZANESİ (Memnun değil): “Ticari olarak bu uygulamadan memnun değiliz. Şehir trafiği kaosa döndü.”

   Ragıp Gökesaoğlu, SERBESTLER (Memnun değil): “Düzce esnafı bitti.”

   Adnan Nurten (Memnun değil): “Şehir yaşamı diye bir şey kalmadı Düzce’de.”

   Burak Turan, STARKS (Memnun değil): “Görüntü kirliliği ve trafik kargaşasından dolayı ben bu çalışmadan memnun değilim.”

   Muhammet Aktaş, ÇİĞKÖFTEM (Memnun değil): “Düzce esnafına Allah sabır versin! Başka söylenecek söz yok.”

   Zerrin GuçetilGökesaoğlu, DİŞ HEKİMİ (Memnun değil): “Şehrin içerisine kimse giremez oldu. Otopark yok. Toplu taşıma yok. Hastalarımız bize ulamakta büyük güçlükler yaşıyorlar. Ayrıca motosiklet ve bisikletlerin başıboş dolaşması çok tehlikeli.”

   Filiz Alkan, DİŞ MUAYENEHANESİ (Memnun değil): “Caddenin kapanmasıyla şehir çok yorucu bir hal aldı.”

   Gizem Göle, DİŞ MUAYENEHANESİ (Memnun değil): “Bence şehrin ana arterinin kapanması doğru olmadı. Şu an bir kargaşa söz konusu.”

CADDENİN KAPATILMASINDAN MEMNUN OLAN  ESNAFIN GÖRÜŞLERİ

   Rıdvan Çatal, Çakıroğlu TİC. BEKO (Memnun): “Şehrin ortasında trafiğin olmaması olumlu bir gelişme.”

   Kenan Yeşilyurt, KEY SHOP (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanmış olmasından memnunum. Trafik gürültüsü artık yok. Volta atmak için gezen araçlar yok. Egzoz patlatan araçlar yok. Egzoz gazı yok.”

   Ali Merttürk, GÜNEŞ İLETİŞİM (Memnun): ”Caddede trafik yoğunluğunun olmaması güzel bir gelişme. Ayrıca artık yayalara çarpan belediye araçları da yok!”

   Fatih Tokcan, DİLEK İLETİŞİM (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanmasından memnunum. Yalnız kısa mesafe için yapılmaya çalışılan tramvay hattının çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sadece süs amaçlı yapılıyor. Yapılacak çok daha önemli işlerimiz ve ihtiyaçlarımız var.”

   Fatih Kurt, İSTANBUL PİDE (Memnun): “Trafik yoğunluğu yok. Sessiz ve sakin. Tabi motosikletler de olmasa!”

   Hasan Mezarcı, ÖZEN OPTİK (Memnun): “Şu an bir kargaşa var ama ileride iyi olacağını düşünüyorum.”

   Recep Çürük, CADDE KÖFTE (Memnun): “Cadde üzerinde insanların rahat gezmesi adına güzel oldu. Cadde daha kalabalık olmaya başladı.”

   Aydın Bakan, BAKAN GIDA (Memnun): “Yürüme parkuru lazımdı. İyi de oldu. Fakat süs için yapılan tramvaya karşıyım.”

   Ali Özden, ANKARA PASTANESİ (Memnun): “İnşaat çalışmaları bittiğinde ortaya güzel bir şey çıkacağını düşünüyorum.”

   Orkun Beşer, KÜLTÜR TELEKOM (Memnun): “Caddenin yayalara bırakılmasıyla müşterilerimizde artış oldu. Trafik kargaşasından ve gürültüden kurtulduk.”

   Süleyman Abdullahoğlu (Memnun): “Yorum yok.”

   Furkan Seven, YEŞİL TELEKOM (Memnun): “Trafik gürültüsünden kurtulduk. Esnaf olarak bizim işlerimizde de bir değişiklik olmadı.”

   Tarık Bektaş, YAPRAK DÖNER (Memnun): “Egzoz dumanı ve araç sesinden kurtulduk. Şu an çok memnunum.”

   EXCELENTE İÇ GİYİM (Memnun): “Yaya gezen müşterilerimiz arttı haliyle bizim müşterilerimiz de arttı.”

   Nagihan Sırtkaya, SIRTKAYA PERDE (Memnun): “Çalışmalar bittiğinde güzel olacağını düşünüyoruz. Ama sadece gösteriş için yapılan ışıklandırmalar şehrimizi adeta pavyona çevirdi. Ayrıca şehir merkezi de olsa her mahallenin küçük de olsa bir çocuk parkı olmalı.”

   Şadıman Taşkın, SARI MÜHÜR BUTİK (Memnun): “Çarşının trafiğe uygun olmadığını düşünüyorum. Yapılan uygulamanın yerinde olduğunu düşünüyoruz.”

   Murat Mat, IŞIK FOTO (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanması çok yerinde bir karar oldu. Ama tramvay çalışması çok gereksiz.”

   Hüsnü İnan, İNAN PERDE (Memnun): Şuan için problemler yaşıyoruz fakat gelecekte çok iyi olacağını düşünüyoruz.

   Esra Kanbur, HİFA (Memnun): “Trafik kargaşasından kurtulduk. Karşı olanlar da zamanla bu duruma alışır.”

   Yusuf Yılmaz, YILMAZ TELEKOM (Memnun): “Caddenin trafiğe kapanması yerinde oldu. Fakat şu anki hali perişan. Motosikletler bisikletler cirit atıyor ve bu çok tehlikeli.”

   İsmail Kalaycıoğlu, KALAYCIOĞLU KUYUMCULUK (Memnun): “Alışveriş merkezleri olduğu için caddenin kapanmasından memnunuz.”

KARARSIZ KALANLAR

   ÇİFTÇİ KURUYEMİŞ (Kararsız): “Çalışmaların sonunu görmeden bir yorumda bulunmak istemiyorum.”

   FOTO FLAŞ (Kararsız): “Şimdiden bir şey söylemek istemiyorum. Bakalım bittiğinde nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.”

   Büşra Özkara, DİLEK İLETİŞİM (Kararsız): “Henüz bir şey söylemek için çok erken. Caddenin kapanması güzel oldu aslında. Biraz zamana ihtiyacı var sanırım. Bir de trafiğe kapanan yolda motosiklet ve bisikletler başıboş dolaşmasa çok daha iyi olacak. Bu çok tehlikeli.”

   Nilüfer Yılmazöz, ZETT (Kararsız): “Benim için fark etmez.”

   Celal Biltaş, ÇARŞI İLETİŞİM (Kararsız): “Caddenin kapanmasına değil de yapılan süs tramvayına karşıyım.”

   Metin Kara, ŞABAN KILIÇ KUYUMCULUK (Kararsız): “Yorum yok.”

   Özcan Özdemir, SARAY FOTO (Kararsız): “Esnaf olarak benim için bir şey değişmedi.”

   Kazım Besler, BESLER NALBURİYE (Kararsız): “Zamanla nasıl bir şey ortaya çıkacak hep birlikte göreceğiz.”

   Cem Kabasakal, KABASAKAL KUNDURA (Kararsız): “Henüz olumlu ya da olumsuz bir şeyler söylemek için çok erken.”

   Mehmet Arif Eğilmez, EĞİLMEZ KUYUMCULUK (Kararsız): “Hiçbir ön çalışma ve hazırlık yapılmadan başlanmasına karşıyım yoksa benim için değişen bir şey yok.”

   SONUÇ: Olumsuz: 57, Olumlu: 20, Kararsız: 10

Peki, Senin Yorumun?
esnaf batsın  /  13.10.2017 - 21:26:51
 hangi esnafa soruldu trafiğe kapanan yoldaki esnafa peki yeni akış yönündeki esnaf ne derdi acaba ? hadi ondanda vazgeçtik yolu kullanacak olan yayalar ? sanırım bu seferki mecliste yeteri kadar yol boyu esnafı yer almadı da böyle bir karar çıktı yazık !!
Sevinç Varol  /  13.10.2017 - 12:33:16
  Düzce'de yaşayan vatandaş olarak bende memnun değilim...
  Fatih Melih Maradit
FATURA SİZE KESİLİR!
 
  Semih Şenkaya
ANALİZ
 
  Ayşegül Şenol Can
UNUT GİTSİN!
 
  Ulviye Dikmen
MEVSİM SONBAHAR
 
  Ahmet Altun
'SADME'
 
  Telat Çelik
ŞAM DA KAYISI!
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Metin Güçlü
POLİSİYE
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
SAVAŞ, KAÇIŞ VE KAMPLARDA BAYRAM
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  M. Doğan Kaya
BİR YİĞİDİN ARDINDAN...
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
TESİSLER YÜKSELİYOR
 
  Caner Besler
Samsunlu hakem
 
Uluslararası Turnuvada şampiyon Düzce'den!
Uluslararası Muay Thai Avrupa Açık Kupası 75 kg.da Hasan Çetin şampiyon oldu.
Bir gazinin gözünden 15 Temmuz...
Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’nun düzenlediği “Bir Gazinin Gözünden 15 Temmuz Gecesi” başlıklı söyleşide, 15 Te
ARAMIZDAN AYRILANLAR
Aramızdan ayrılanlara Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Karadeniz Baja Rallisi İzmir'de tanıtıldı!
03-07 Ekim 2018 tarihlerinde Düzce ve ilçelerinde yapılacak Yakın Karadeniz Baja Rallisi’nin tanıtımı Travel Turkey İzmir Fuarı’nda yapıldı.
Başarı İçin Hayata Gülmek konferansı yapıldı
Düzce Üniversitesi Kritik ve Analitik Topluluğu tarafından düzenlenen “Başarı İçin Hayata Gülmek” başlıklı konferansta Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanha
Tozan: Bu karar ile Filistin yok sayıldı!
CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması hakkında açıklama yaptı.Yeni Ilgaz Eczanesi
(380 512 24 60)
Aziziye Mahallesi Eski SSK Karşısı No:102
01.12.2014
Aydınpınar Eczanesi
(0380 524 19 15)
Aydınpınar Caddesi Petrol Yanı No:13/F
01.12.2014


koç

boga

ikizler

yengec

aslan

basak

terazi

akrep

yay

oglak

kova

balik

Telefon Rehberi
Türk Telekom’un Telefon Rehberi’ne ulaşmak için tıklayınız.
Fatura Sorgulama
Türk Telekom faturanızın miktarını ve son ödeme tarihini buradan öğrenebilirsiniz.
T.C. Kimlik Sorgulama
Bir çok işlem sırasında karşınıza çıkan TC Kimlik Numarası’nı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.
DÜZCE


  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

  " AY; ‘KUDÜS YALNIZ DEĞİLDİR’ " Haberine...
 isyan eden gönlüm
 Madem ki yalnız değil haydi bir organizasyona imza at en 1500 kişiyi ya devlet eliyle ya belediye örtülü ödeneğiyle ya parti giderleriyle ya da cebinden orayı ziyarete götür. Bedava başkan mikrofona bende konuşurum.
  " Düzce Belediyesi: Hiç kimse mağdur edilmedi! " Haberine...
 cıkcık
 okula gidemeyen çocuklara kim hesap verecek işe geç gidenlere kim hesap verecek
  " Düzce Belediyesi: Hiç kimse mağdur edilmedi! " Haberine...
 Ömer Güler
 Nasıl edilmedi? yesiltepe 7 30 araba si 9 da geldi yollari 10 da actilar kandirmayin
  " Vali Dağlı: Düzce çok daha gelişmiş bir şehir haline gelecek! " Haberine...
 Sinan Kuş
 Inşallah Düzce'nin çok işleri var kolay gelsin başarılar diliyorum
  " Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek! " Haberine...
 Sinan
 Ayakkabı üstüne çorap giyin kaymaz
  " Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek! " Haberine...
 Emre
  sayesinde düşmeden yürümeyi öğrendik. antremanlıyız ;)
  " Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek! " Haberine...
 Veysel G.
 Keleş seni çok anıyoruz biliyomusun
  " Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek! " Haberine...
 Ayla
 Yurünmüyor kayıyor bugün kac kisi düştü gördum
  " Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek! " Haberine...
 Ertuğrul Ç.
 Millet uludag da kayak yaparken benim halkim duzce de mahsur mu kalsin bu zevkten o yuzden herkesi uludaga goturemedigimizden, kaldirimlar aaracaligiyla uludagi duzceye getirdik. :))
  " Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek! " Haberine...
 Sedat M.
 Keleş Düzceyi modern şehir görüntüsüne getirdi. Çamur içersinde yürumeye alışmış bu millete yaranamazsın.
Yetgin, ‘İçindekiler’le geliyor Yetgin, ‘İçindekiler’le geliyor
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  İşte Keskin’in karnesi..
  Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek!
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Katırcıoğlu istifa etmişti... Yerine Ferat Kurt geldi!
  Rektör Çakar üniversite mensuplarıyla bir arada!
  Erdoğan’dan taşeron işçilerle ilgili önemli açıklama
  Yetgin, ‘İçindekiler’le geliyor
  Ailelere sunum!
  Düzce Belediyesi: Hiç kimse mağdur edilmedi!
  587 adet hap ele geçirildi!
  Kriz masası teyakkuzda!
  Merkez Cami peyzaj çalışmalarında son rötuşlar!
  KARLA MÜCADELE BAŞLADI
  Maviden Yeşile fotoğraf sergisi açıldı!
  Vali Dağlı: Düzce çok daha gelişmiş bir şehir haline gelecek!
  7.12.2017 - Düşmeden yürümek ayrı bir yetenek!
  6.12.2017 - KARLA MÜCADELE BAŞLADI
  8.12.2017 - Düzce Belediyesi: Hiç kimse mağdur edilmedi!
  5.12.2017 - Keşir: Türk kadını bugünkü Türkiye'nin en büyük mimarıdır!
  5.12.2017 - Düzce Rota Haber Ajansı 2017’de Düzce’nin En Performanslı Siyasetçilerini araştırdı
  6.12.2017 - Rektör Çakar üniversite mensuplarıyla bir arada!
  6.12.2017 - Kriz masası teyakkuzda!
  6.12.2017 - FATURA SİZE KESİLİR!
  6.12.2017 - İşte Keskin’in karnesi..
  6.12.2017 - Duran iktidara yüklendi: Üretici adeta kaderine terk edildi!