Düzce'nin Açılış Sayfası
ANASAYFAM YAP
Toplam Ziyaretçi :56131551 Aktif Ziyaretçi :26265 24 Mart 2018 Cumartesi
[23:42] Ataş; 'AK Parti istişare partisidir..' -- [23:17] Düzce'de FETÖ operasyonu! -- [23:10] Düzce'de operasyon! -- [20:48] Otomotivcileri yatırıma çağırdı! -- [18:48] Voleybol Yarı Finalleri Heyecanı! -- [18:36] Minik Öğrencilere Fidan Dağıttılar -- [18:29] Kandil Geleneği Bozulmadı! -- [18:20] ALS Farkındalığına Destek! -- [18:10] Başarılı Bilardocudan Başkan Ay'a Ziyaret -- [18:04] Üniversitede Dünya Ormancılık, Su ve Meteoroloji Günleri --
Dr. Özyörük: Sağlık alanında Düzce’yi öncü illerden biri yapmak istiyoruz
Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük sağlık standartları açısından Düzce’yi Türkiye genelinde öncü illerden biri yapmayı hedeflediklerini söyledi.
11.7.2017 - 17:21:59  Haberi Yazd?r
 
   Düzce İl Müdürü Dr. Mustafa Özyörük basın mensupları ile bir araya geldi. İl Müdürü Özyörük basın mensuplarını her zaman bir sağlık müfettişi gibi görmeyi istediklerini vurguladı.
 
İlk işi sağlık haritası çıkartmak oldu
 
   Göreve başladığında ilk olarak Düzce’nin sağlık haritasını çıkarttığını dile getiren Özyörük, “Göreve başlayalı takriben 7 ay gibi bir zaman oldu. Uzun zamandır bir tanışma toplantısı yapmayı planlıyorduk. İlk 6 ayda yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız işlerin bir dokümantasyonunu hazırladık. Düzce’nin örnek bir il olması için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Sağlık önceliğimiz. Bu nedenle göreve başladığımızda yaptığımız ilk iş ilimizin sağlık haritasını çıkartmak oldu. Bu çalışma doğrultusunda bir dokümantasyon hazırladık ve ilimizin tüm karar organlarına gönderdik. Birçok proje tasarladık. Bunların bir kısmı hayata geçti. Bir kısmı da devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

Rehabilitasyon işlemleri başladı
 
   Yapılan çalışmalara kısaca değinen Dr. Özyörük sağlık teşkilatının tüm organlarının rehabilitasyon işlemlerine başlandığını hatırlatarak “En önemli projelerimizin başında parçalanmış olan hastane birimlerinin birleştirilmesi vardı. Sayın Genel Sekreterimiz İbrahim Özcan’ın da girişimleriyle bu işi yaptık. Diş Hastanemiz ve Atatürk Devlet Hastanemizin tadilat, tamirat ikmal işlemini çok hızla sürdürmek öncelikli işlerimiz arasında yer aldı. Bunun dışında sağlık teşkilatının tüm organlarının rehabilitasyon işlemlerine başladık” dedi.

Aile hekimliği için gereken yapıldı
 
   Dr. Mustafa Özyörük, Aile Hekimliği uygulamasının standartlarını yükseltmek için gerekli girişimleri yaptıklarını belirterek “Düzce Aile Hekimliğinde pilot ildi ve Türkiye’ye örnek oldu. Fakat sağlık göstergelerine bakıldığında daha iyi noktalara gelebileceğimizi gördük. Bunun için gerekli yatırımları yaptık” diye konuştu.

Kendilerine yılsonuna kadar süre verdiler

   Tüm hizmet binaları en iyi tefrişatla hizmet verebilmesi için kendilerine yıl sonuna kadar süre verdiklerini dile getiren Mustafa Özyörük şöyle devam etti: “İlçe entegre hastanelerimizde halen deftere kayıt yapılmaktaydı. Otomasyona geçildi. Tüm hizmet binalarımızın aynı standartta ve en iyi tefrişatla hizmet verecek hale gelmesi için yıl sonuna kadar kendimize zaman verdik.”
 
Basını sağlık müfettişi olarak görmek istiyoruz
 
   Basının desteğine ihtiyaç duyduklarını ve basın mensuplarını birer sağlık müfettişi olarak görmek istediklerini vurgulayan Dr. Özyörük “Vatandaşımızın sağlık hizmetinden nasıl faydalanacağını öğrenmesi gerekiyor. Bu anlamda basının desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Biz tüm basın mensuplarını birer sağlık müfettişi olarak görmek istiyoruz. Buluşmaları sık aralıklarla gerçekleştirmeyi temenni ediyoruz” dedi.

Düzce öncü il olacak
 
   Dr. Özyörük Düzce’yi sağlık göstergeleri açısından Türkiye’de öncü bir il yapmayı amaçladıklarının altını çizerek “Daha yaşanabilir bir il olmayı hedefliyoruz. Düzce’de başardığımızı Türkiye’de de başarırız gibi bir inanca sahibiz. Sıfır hatayla çalışması gereken bir teşkilatız. Sağlık hata kabul etmiyor. Telefonlarımız 24 saat açık” dedi.
 
Whatsapp projesi
 
   Projeleri arasında Whatsapp uygulaması ile vatandaşlara ulaşmak olduğunu söyleyen Özyörük “Whatsapp uygulamasını vatandaş ile aramızda bir köprü olarak kullanmak istiyoruz. Kapımız her zaman açık. Sağlık Müdürlüğü bünyesinde mütevazi bir proje ofisi oluşturduk” diye konuştu.
 
Sağlık çalışanlarının yanındayız
 
   Yönetici olarak sağlık çalışanlarının da her zaman yanında olduklarını ifade eden Özyörük “Temel prensiplerimizden biri de sağlıkta dönüşümün 2. döneminde daha yüksek kalite standartlarına ulaşan sağlık hizmetleri gerçekleştirmek. Düzce’de en iyiyi başarmayı hedefliyoruz. Biz yöneticiler olarak sağlık çalışanlarımızın hizmetindeyiz. Onların daha iyi çalışma koşullarına kavuşmaları için çaba harcıyoruz” ifadelerinde bulundu.
Peki, Senin Yorumun?
  Fatih Melih Maradit
SAYIN AY’A SORULARIM VAR!
 
  Semih Şenkaya
ANALİZ
 
  Ayşegül Şenol Can
BAŞKA BİR DÜZCE MÜMKÜN MÜ?
 
  Ulviye Dikmen
Düzce Otları Tyche Bereket Festivali
 
  Ahmet Altun
BÜYÜLÜ İKSİR
 
  Telat Çelik
BARINAK
 
  Adem Turgut
Kararınızı yüksek sesle söyleyin!
 
  Şemsettin Bahadır
SİYASETİN TEK AKTÖRÜ
 
  Erkan Arslan
KINARIM BAK!
 
  Hümeyra Yılmaz
KADIN VE ÇOCUK ETİ İLE KATİLLERİ
 
  Aysel Dural
YÜREKTEN SÖYLENEN SÖZLER
 
  Fulya Temiz
HANGİMİZ ÖLÜ?
 
  Erdal Pişken
PLAY-OFF AŞKINA
 
Her Sandıktaki Seçmenle Yüzyüze Görüşecekler!
CHP Sandık bazlı seçim çalışmalarına başlıyor.
İkinci Durak, Yığılca!
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe ziyaretleri kapsamında Yığılca ilçesinde vatandaşlarla bütünleşti. Yığılca ilçesinde Keskin’e ve AK Parti hey
Krempark AVM -Regaip Kandili
KADIN VE ÇOCUK ETİ İLE KATİLLERİ
Katiller içimizde... Çok uzak olduğunu düşünmüyorum, içimizde gelişiyor hepsi. Suç türleri bakımından “vücut dokunulmazlığına” karşı işlenen suçlar çok ild
ARAMIZDAN AYRILANLAR
Aramızdan ayrılanlara Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Katırcıoğlu; “Köylülerimizin endişeleri giderilmeli”
İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, Merkez İlçe Başkanı Yunus Özay Er ve Boğaziçi Belde Başkanı Akif Koç, Şubası köyünde yapılması planlanan "Sokak HayYeni Ilgaz Eczanesi
(380 512 24 60)
Aziziye Mahallesi Eski SSK Karşısı No:102
01.12.2014
Aydınpınar Eczanesi
(0380 524 19 15)
Aydınpınar Caddesi Petrol Yanı No:13/F
01.12.2014


koç

boga

ikizler

yengec

aslan

basak

terazi

akrep

yay

oglak

kova

balik

Telefon Rehberi
Türk Telekom’un Telefon Rehberi’ne ulaşmak için tıklayınız.
Fatura Sorgulama
Türk Telekom faturanızın miktarını ve son ödeme tarihini buradan öğrenebilirsiniz.
T.C. Kimlik Sorgulama
Bir çok işlem sırasında karşınıza çıkan TC Kimlik Numarası’nı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.
DÜZCE


  Serbay interactive
Düzce Reklam Ajansı
Düzce Web Tasarım Özkan Gözütok
© 2009 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

  " KADIN VE ÇOCUK ETİ İLE KATİLLERİ " Yazısına...
 Sema Baran
  İktidarımız önlemler alıyor mu acaba? Bizler pek bir duyarlılık göremiyoruz!!!
  " BAŞKA BİR DÜZCE MÜMKÜN MÜ? " Yazısına...
 Mustafa Tolunay
 Bence başka Düzce mümkün yapacak ama bunu yapabilecek biri lazım başa. Bakın adapazarına bakın boluya anlarsınız.
  " BAŞKA BİR DÜZCE MÜMKÜN MÜ? " Yazısına...
 Serpil
 Yapıldığından beri kaç kere kullanıldı o güreş alanı Allah aşkına... O alan bizim Ramazan sokağımızdı. her sene bir ay Düzcedekinden de güzel etkinlikler yapılırdı. merkezden de insanlar gelirdi. ramazan ayı dışında şöyle bir nefes aldığımız çocuklar oynarken biz bayanların evde yaptığımız börek çörek çayla oturup muhabbet ettiğimiz yerdi. her bölgeden insan gelirdi oraya. şimdi oturdu kara huyela gibi alan tam ortaya. sevmedim kardeşim sevmedim.
  " SAYIN AY’A SORULARIM VAR! " Yazısına...
 Meral G.
 Konuralpin yolları felaket. arnavut kaldırımı dendi güzelim paket taşlar söküldü beton dökülüp üstüne kare biçimsiz taşlar kondu. üstüne kum atıldı. aralarına kaynasın diye alt beton olunca ne kaynaması yağmurda kumlar aralardan çıktı. dağ gibi kum birikti. üstünde topuklu ayakkabıyla yürümek bir yana spor ayakkabıyla bile zor. bu kaldırımları bize mehmet bey hediye etti.
  " SAYIN AY’A SORULARIM VAR! " Yazısına...
 Ayşe S.
 Geçen gün düzce üniversitesine gittim.ikinci kattan düzeye doğru manzaraya baktım. Bu belediyede mimar yok galiba dedim.yol üzerine yapılan yeni binalar bir bir üzerine. Konuralp giden yolda gökdelenler dikilmiş. Bir tarih anca bu kadar hoyrat yok edilir.
  " SAYIN AY’A SORULARIM VAR! " Yazısına...
 Adnan A.
  Sn.Maradit, benim şu an yaşayıp gördüğüm en kötü hizmet şehir merkezinden Üniversite ve Tıp Fakültesi hastanesine yolcu taşıyan yeşil halk otobüsleri,bu küçük otobüslere bu işi hangi zihniyet vermişse tebrik ederim,insanlar balık istifi hastane ve üniversiteye gitmek zorunda mı ,evet zorunda çünkü ihale daha yeni tazelendi,şehir içinde körüklü erguvan renkli otobüsler bomboş gezerken en çok yolcu kapasitesi olan üniversite ve hastanesine hizmet veren küçük otobüslerde insanlar üst üste yolculuk yapsın,herkes layık olduğu gibi yaşar diye boşuna dememişler...
  " SAYIN AY’A SORULARIM VAR! " Yazısına...
 Nezahat
  Yığılca yolu kaç senedir bitmedi bırakın allahaşkına seçim vaatlerinin hangisi yerine geliyor seçim olana kadar
  " SAYIN AY’A SORULARIM VAR! " Yazısına...
 Aşkın A.
 Bundan 1 hafta önce izmir de idim izmir büyük şehir belediyesi chp de ulaşım çağ atlamış 1hafta gezdim ve İzmir’in bir ucundan bir ucuna kartlı sistem otobüse bindiğinde 90 dakika nereye gidersen git ücret alınmıyor indi bindi metro otobüs vapur hepsinede geçeri ve 2500 tl ile tüm izmiri 90dakika geziyorsun burası iktidar partisi ve ulaşım sıfır hayran kaldım
  " SAYIN AY’A SORULARIM VAR! " Yazısına...
 Zekiye
 Eminim başkanımız çok şey yapmak istiyordur ama malum muhterem bir yığın borçla gittiği için eli kolu bir süre bağlı olacak belli ki..
  " MÜZE OLSA YERİDİR! " Yazısına...
 Münevver G.
 Sadece Türkiye sınırlarında var eski yapıları yıkmak... Başka ülkelerde böyle yapıları onarıp değerlendiriyorlar..
İşin sırrı; kalbiniz, diliniz ve gözünüzün bir olmasında İşin sırrı; kalbiniz, diliniz ve gözünüzün bir olmasında
  İşin sırrı; kalbiniz, diliniz ve gözünüzün bir olmasında
  Baba Yaşar’ı kaybettik
  Halk Oyunları İl Birinciliği
  Düzce'de FECİ KAZA!
  Onun emeği unutulmaz
  2 GENÇ TOPRAĞA VERİLDİ
  Baba Yaşar toprağa verildi
  Keskin; Hedefimiz Düzce’de 81’i yakalamak
  Bu vaatleri hatırlayan var mı?
  Ağaçlara zarar vermeden kafe inşa etti
  MİMARLARDAN TEPKİ!
  Bakan Özlü bir dizi açılış yaptı
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  ARAMIZDAN AYRILANLAR
  Çilimli'de Geleceğe Bakış Söyleşileri
  Ak Parti Gençleri 2019'a Hazır!
  Üniversite Hastanesinin ek hizmet binası açıldı
  Sönmez Çanakkale Şehitlerini Andı
  18.3.2018 - SAYIN AY’A SORULARIM VAR!
  18.3.2018 - BAŞKA BİR DÜZCE MÜMKÜN MÜ?
  18.3.2018 - Bu vaatleri hatırlayan var mı?
  20.3.2018 - MİMARLARDAN TEPKİ!
  21.3.2018 - MÜZE OLSA YERİDİR!
  18.3.2018 - Keskin; Hedefimiz Düzce’de 81’i yakalamak
  18.3.2018 - Düzce Otları Tyche Bereket Festivali
  23.3.2018 - KADIN VE ÇOCUK ETİ İLE KATİLLERİ