Belediyeden Engelliler Haftası ziyaretleri!

Düzce Belediyesi, engelliler haftası nedeniyle Engelli bireylere yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Hayatını özel çocuklarının bakımı için adayan aileleri de unutmayan ekipler, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde çeşitli hediye ve bayramlık armağan ederek, ailelere moral oluyor.

Belediyeden Engelliler Haftası ziyaretleri!
  • 12.05.2021   17:27
  • (0)

   Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Engelliler Haftasında bir dizi ziyaret gerçekleştirerek engelli bireylerin olduğu ailelere Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamı ve hediyelerini iletti. Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç ve beraberindeki heyet, ilk olarak 2018 yılında görevi başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Düzce Belediyesi İtfaiye personeli Kamil Yıldırım’ın eşi Saniye Yıldırım ve down sendromlu kızı Seher Naz’ı ziyaret etti. Sosyal Yardım İşleri Müdürü Kılıç’tan dondurma, oyuncak bebek ev ve kırılan tabletinin yerine, yeni bir tablet isteyen Seher Naz’ın isteğine duyarsız kalınmadı. Ekipler, 12 yaşındaki Seher'in tüm isteklerini yerine getirdi. 

   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü adına ziyaret gerçekleştiren heyet, ailenin her zaman yanında ve destekçisi olduklarını belirtti.

   Hayatını 5 engelli çocuğuna adayan Fatime Yikit’e destek olan Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Engelliler haftasında da aileyi yalnız bırakmadı.  Fatime Yikit’in yükünü hafifletmek amacıyla öz bakım hizmetini aksatmayan ekipler, ailenin engelli bireyleri için yardımcı oluyor. 

   Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, son olarak engelli Önder Sert’i ve ailesini de ziyaret ederek sıkıntı ve sorunlarında belediye olarak yanlarında olduklarını belirtti. 
 
 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Burası Düzce Gazetesi (www.burasiduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.